Домакиня в 21 век?

  • 24 982
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Швейцария
  • Мнения: 1 764
Има такива млади момичета, които искат само да си намерят мъж и да седнат вкъщи. Познавам аз такава. Но за мен това е опасно. Без никаква професия и опит, особено в БГ няма шанс да си намери добра работа, ако стане нещо. Поне да завършат някакъв курс и да съберат няколко години опит.

# 1 171
  • Мнения: 6 500
Като студенти с мъжа ми работехме в ресторанти, уж елитни и скъпи. Имаше изисквания за много високо ниво на чистота, знаеше се кои редовни клиенти какви напитки предпочитат и им се сервираха още със сядането, изхвърляше се много останала храна, все да е прясно и т.н. Но независимо от това, такива неща сме виждали в кухнята, че я ядем в заведение 2-3 пъти годишно, я не.
Мисълта ми е, не се предоверявайте. Това, че ястието е добре овкусено и не сте хванали разстройство, не прави ресторанта "проверен", а храната - качествена.

# 1 172
  • София
  • Мнения: 34 929
Едно време, да Wink

# 1 173
  • София
  • Мнения: 12 653
Андариел, миялни има от много години. Не знам ти на колко си, но майка ми ползваше такава, когато бях тийнейджърка.
Ние преди дни сменихме старата 25-годишна (имах я отпреди децата) с нова, че старата протече.

# 1 174
  • София
  • Мнения: 62 595
Можели сте да си я позволите.

# 1 175
  • Мнения: 35 891
Темите за спамо-чат са в "Потребителски групи".
Тук заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт