Велико Търново - 5

  • 28 680
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 302
Здравейте мамчета, имам една молба. Някой може ли да ми даде координати на агенция или лице, които предлагат човек, преоблечен като Дядо Коледа, който може да се наеме за празниците.
Нашият татко!!! Mr. GreenВече даже си купи костюма от Практикер-а.Само че на Нова Година ще сме извън Търново така че няма да може да ви го дадем под наем! Wink

# 241
  • Мнения: 1 037
Ей Ted_Ka , ти уж от скоро си във форума а колко си активнаааа! WhistlingДоста мнения си натрупала,браво!
А сега по същество-момичета препоръчайте ми детегледачка за почасова работа и ме ориентирайте как върви тарифата за В.Търново.Предварително ви благодаря!
Ани 78,не съм обидена на никого-просто добрия тон се губи  и реших,че няма смисъл от такива емоции!  bouquet

# 242
  • Мнения: 5 362
Ей Ted_Ka , ти уж от скоро си във форума а колко си активнаааа! WhistlingДоста мнения си натрупала,браво!
Дидка,първо ЧЕСТИТО и от мен! HugОт форума разбрах.То като не сме се виждали и скоро в парка..
А за броя на мненията-да,доста станаха вече,но сети се къде съм следобед като преспя Калито-пред компааа Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 153
 Rolling Eyesще споделите ли ,къде ще посрешнете новата година,че аз все още не съм измислила,не че вече не е късно,но знам ли може и да ми дадете идея Grinning

# 244
  • Мнения: 372
Ани 78,не съм обидена на никого-просто добрия тон се губи  и реших,че няма смисъл от такива емоции!  bouquet
Дидка, абе, че съм лоша и гадна така е ,ама какво да се прави  Tired . Но за щастие, др. момичета тук са по- добрички, и не бива да ги лишаваме от присъствието си Mr. Green.  То сме се събрали толкова различни характери, че понякога няма как да не мине без някоя остра дума. А и новината, к` имаш да съобщаваш си е доста важна и радостна. Та и тук пак да ти честитя и да ти пожелая лека и безпроблемна бременност. И пак да се извиня, че май окупирахме темичката ви,  ама толкова ви чакахме  Sunglasses.
И като заключение, тук в нашата страничка нека да пишат вс. мами, чувстващи се търновки, за радостите си и неволите си, пък ще се търпим една друга, няма как   bouquet.

# 245
  • Мнения: 5 362
Честит Рожден Ден на Веси 78!
 newsm59
Да си жива и здрава!
 ura

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Честит Рожден Ден,Веси и тук!Желая ти много здраве,щастие,любов и всичко най-хубаво!

# 247
  • Мнения: 5 362
Rolling Eyesще споделите ли ,къде ще посрешнете новата година,че аз все още не съм измислила,не че вече не е късно,но знам ли може и да ми дадете идея Grinning
Ние ще сме в Ст.Загора,в домашна обстановка.Предпочитам вкъщи,но тази година сме поканени там и ще ходим.Весели празници!

# 248
  • Мнения: 2 567
Rolling Eyesще споделите ли ,къде ще посрешнете новата година,че аз все още не съм измислила,не че вече не е късно,но знам ли може и да ми дадете идея Grinning
Ние ще сме в Ст.Загора,в домашна обстановка.Предпочитам вкъщи,но тази година сме поканени там и ще ходим.Весели празници!

Ние както винаги ще сме при родата в Ловеч. Вече нямам търпение. Броя дните до неделя Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 546
Ние ще посрещаме гости у дома!Нашите приятели от Плевен с бебока си! Heart Eyes

# 250
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Ние ще сме домакини в Новогодишната нощ - ще се съберем с близки приятели.

# 251
  • Мнения: 658
Чифлика Чукурово до Варна със интернационална компания newsm44 Drunk

# 252
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Честит Рожден Ден,Тед Ка!Желая ти много здраве и щастие! newsm51

# 253
  • Мнения: 1 037
Я ,Тедка има рожден ден! Heart Eyes
Честит Рожден ден!  bouquetДа си здрава и все така засмяна!Калинка и любимия да те радват и много да те обичат!Весел празник!  bouquet

# 254
  • Мнения: 5 362
Благодаря ви момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт