Тренировки в домашни условия - 112

  • 39 158
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 379
Момичета, а каква е разликата между съмъртайм 1,2 и 3?

# 31
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Дух, аз започнах със Съмъртайм 2 преди да разбера за 1,  но изгледах и няколко клипа от 3. Определено има градация в упражненията и времетраенето. От 1 единствено ме затрудняват упражненията в позиция планк, всичко друго е според моите възможности. Тренирам за ръце с тежести 4-5 кг и това ми е максимума, за крака ползвам и пудовка 6 кг+ по 1 кг тежести на ръцете.

# 32
  • Мнения: 2 379
Благодаря много

# 33
  • Мнения: 1 073
Прегледах и аз Сидни, не е зле но чисто като тяло не ме кефи. А аз не мога да тренирам с тренъор чието тяло не ми харесва. Днес ходих на фитнес и направих 50 мин стълби и 3 тренировки на Памела Рейф за корем.

# 34
  • Мнения: 2 379
Леле, Ани, и всички други дето тренирате със Синди имате моите адмирации. Направо ме смаза тая тренировка. Верно че извадих дъмбели по 6 кг на ръка, реших да се връщам по бързо към форма, ама това си беше ..уау.

# 35
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 291
Леле, Ани, и всички други дето тренирате със Синди имате моите адмирации. Направо ме смаза тая тренировка. Верно че извадих дъмбели по 6 кг на ръка, реших да се връщам по бързо към форма, ама това си беше ..уау.
Дух, коя направи??

# 36
  • Мнения: 2 379
Съмъртайм 1 ден 1.

# 37
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 291
Радвам се, че ти е харесала. Мен лично ми допада доста, а и се раздава много. Simple Smile

Прегледах и аз Сидни, не е зле но чисто като тяло не ме кефи. А аз не мога да тренирам с тренъор чието тяло не ми харесва. Днес ходих на фитнес и направих 50 мин стълби и 3 тренировки на Памела Рейф за корем.
Може ли да споделиш кой треньор ти харесва за трениране Simple Smile

Всъщност темата ми е интересна, ако искате и другите да споделите, момичета Simple Smile
Аз лично чисто визуално харесвам Каролин Гирван, тренировките й също ми харесват. Но това мълчане и започване след часовника, а и да трябва да гледам постоянно кое след кое следва, определено не е моето.
Памела ми харесва, но само за корем. Хедър също я харесвам, но и там съм в компромис с липсата на озвучаване.
Бих тренирала с голямо удоволствие с Усманова, защото нейното тяло ми е много на сърце и би ме мотивирала.
За сега Синди, въпреки че не е моят тип като фигура, комплексно най-много ми харесва. Аз обикновено гледам в цялост на нещата. Поради тази причина съм избрала нейните тренировки, а не тези на Каролин, въпреки че последната в тяло ми харесва повече. Ама като ме изнервя тренировката, колкото е да й у хубаво тялото не бих си го причинила 😊

# 38
  • Мнения: 1 073
Ани, от много време не гледам тренировки с тренъор, горе долу понякога пускам Сиси Петрова която прави тренировки със СТ и Памела Рейф. По скоро в инста следя няколко мацки които качват постове с тренировки и вземам по някоя идея. От много време обаче си тренирам по мой усет и усмотрение. Приятелят ми съшо се занинава с фитнес от доста време и до него се допитвам. Като тяло на примависта харесвам част от момичетата трениращи с Брет Контрерас, от българките Криси Танчева и Валерия Стоянова. Сестрите Dilon също изглеждат страхотно и качват интересни тренировки.Сиси Петрова също няма лошо тяло, Памела Рейф също.

# 39
  • Мнения: 19 270
Аз правих няколко тренировки на Каролин. Много ми допадат, но мълчането ми е много неприятно. Особено когато правя нещо за пръв път. Постоянно трябва ащда гледам екрана, не знам дали го изпълнявам правилно и т.н.
Отъм ми е любимка и като тяло, и като тренировки, и като обяснения. За съжаление вече ми е поомръзнала.
Сидни ми е много сладка, харесва ми как обяснява. В тяло не ми допада, но мисля да пробвам и аз Самъртайм. Исках да ви питам каква е целта на програмата според вас?
Смисъл 80до например 2 част е build, трета shred. Дали са така степенувани, защото Сидни често казва, че на нея целта й е винаги повече сила, а на мен не ми е точно това, нито мога да вдигам тежестите заради проблеми.
Памела също не ми допада заради липсата на озвучаване и обяснения. Добавяла съм малко корем понякога. Иначе в тяло ми харесва. Усманова също много, но до нея не съм стигала още.

# 40
  • Мнения: 4 662
Че какво не и харесвате на тялото на Сиднито? 🤣
Развита мускулатура без силно изразен релеф ,голямо стегнато дупе ,не прекалено слаба ...за мен е топ!
Иначе и аз харесвам Памела  и Карълайн,Джилката,Отъм обаче като треньор и отношение като  Сиднито няма друга,вече я чувстваме  като близка  роднина ,милото и вика наща 🤣тези безлични мълчанки с  цъкащи таймери не са  за мен...

# 41
  • Мнения: 265

Аз съм в този филм от 3- 4 седмици някъде и е ужасно!!! Правя някаква йога сутрин "по хладинна" и до там. Втора седмица не съм тренирала- физически невъзможно ми е. Много ме е яд и ми липсва, таман бях влезнала в хубав ритъм, виждах резултат. Но пък колко купи с таратор извъртях през това време- не е иситина просто! Минахме и на доста по- лека храна като цяло- основно на риба и на зеленчукови "манджи". Дори синът ми, който без червено месо буквално не може да вирее, не ми прави драми, а с кеф си хапва рибата на скара, огретена и постния гювеч.

Днес и утре мисля, че ще пропусна, някакъв ад беше вчера и през нощта и не можах да спя изобщо. Съответно станах късно днес и изпуснах момента за упражнения.

Аз харесвам като тяло Трейси Малет и донякъде Каролайн, въпреки че тя ми идва леко мускулеста. Обаче обожавам тренировките ѝ и за разлика от повечето от вас приветствам това, че не говори. Просто така успявам да се фокусирам на тренировката, а не да слушам дъра-бъра, което ме разсейва. Толкова много тренировки съм спирала по-средата, защото е едно постоянно бръщолевене.

# 42
  • Мнения: 2 379
Ани не зная дали ми харесва, просто знам, че ще е ефективна.  Наистина ме умори и се изпотих яко .

# 43
  • Мнения: 9 582
Харесвам Сидни аз и то доста. Не заради тялото, а заради това, че успява да ме мотивира. Забавна ми е и обожавам да чуя “You have made it to your cool down” 🤣.
Днес мога само да отчета 9.25км в градините на Бленим Палас, Уудсток.






# 44
  • Мнения: 2 379
На мен Ейми и Отъм така ми действат..матрак че явно и Сидни, щом на 36 градуса в стаята със смърдящи и насрани памперси довърших тренировка, на която исках да се откажа още първите 5 минути

Общи условия

Активация на акаунт