Съвет относно дългогодишна връзка

  • 10 861
  • 441
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 450
Ходила ли си в Италия?италиански знаеш ли?като каква си представена на неговите родители?Странно за мъж на 45 досега да няма дете.опитай да поговориш пак с него и че забременяването ще отнеме време.
по принцип в Италия не е нещо ненормално на 45 за първо дете,познавам човек на 49 с второ дете ,приемат го за нормално,някой жени си чакат да станат на 40 и тогава мислят за деца.

# 46
  • Мнения: X
Жилището вече е купено, много пъти го питах дали е сигурен, защото сумата не е малка дори му предложих да го пишем на мен и на него но не той държи този апартамент да е изцяло на мое име. Оценям го, защото той се труди всеки ден неуморно и всичко в живота си е извоювал с много пот.. наистина го оценям но просто има една празнина в мен породена от тези въпроси, които не ми дават спокойствие.. ако ще и 5 апартамента да ми купи.


Ходила съм в Италия но там и неговите приятлеи още нямат дееца.. казвам ви нещо страшно е там за тях е ненормално на 25 деетее... , майка му ме обожава, не говоря все още италиански но се старая да го науча. С неего комуникираме изцяло на английски език.

# 47
  • Мнения: 6 553
Според мен той има семейство в Италия. Ти си просто жената за България. Друго обяснение нямам, ситуацията е доста противоречива. Разликата във възрастта няма да я коментирам, за мен не е нормално момиче на 25 да е с чичко, ама айде нали е чичко-паричко... Просто си отвори очите на време.

# 48
  • Мнения: 12 755
Човекът има и дава. Явно е щедър по душа, не всички са такива. Много си стискат своето, сакън да не се облагодетелства жената до тях.

# 49
  • Мнения: X
Според мен той има семейство в Италия. Ти си просто жената за България. Друго обяснение нямам, ситуацията е доста противоречива. Разликата във възрастта няма да я коментирам, за мен не е нормално момиче на 25 да е с чичко, ама айде нали е чичко-паричко... Просто си отвори очите на време.


Няма деца .. нали съм там от 5 години всяка коледа, всеки великден, всеки удобен момент...

# 50
  • Мнения: 7 938
болшинството италианци са такива..не се учудвам грам
бохеми..живот..на 40 си мислят, че са на 20 и бягат с всички сили от сватби и деца..много от тях въобще не искат деца, но не го заявяват директно, понеже твърде малко жени го приемат..
не сте интимни вероятно защото подсъзнателно го ужасява мисълта да те забремени..
не бих си губила хубавите години от младостта с такъв чичо..

# 51
  • Мнения: 450
А няма друго обяснение,ами пране на пари,укриване на данъци?
Просто му постави твоите условия и това е,ако не е съгласен се спасявай от тази връзка

# 52
  • Мнения: X
болшинството италианци са такива..не се учудвам грам
бохеми..живот..на 40 си мислят, че са на 20 и бягат с всички сили от сватби и деца..много от тях въобще не искат деца, но не го заявяват директно, понеже твърде малко жени го приемат..
не сте интимни вероятно защото подсъзнателно го ужасява мисълта да те забремени..
не бих си губила хубавите години от младостта с такъв чичо..

Този чичо спортува повечее от средностатистическия българин лежащ на дивана, чисти, готви, днес съм болна и току що пристигна с огромна чанта храна и лекарства, изглежда перфектно и много по-добре от повечето по-млади.. извинявам се, че го казвам но съм имала връзка с българи и мога да направя разлика между стандартното ежедневие. Много по-активна се чувствам, жива и въобще изпълнена с преживявания, затова ми е толкова кофти да го оставя... Ще опитам още веднъж да говоря с него на темата днес вечерта поне да ми конкретизира като времеви период как го вижда.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 093
Колко точно италианци познавате и колко години сте живяли там?
Няма такава масовост на бездетни и късно създаващи семейства. Точно обратното. Там на почит е семейството и многото деца. Обикновено отглеждани от бабите-свекърви.

По-вероятно е човекът наистина да те обича, да го е грижа за теб и т.н., но да не може да има деца и да се чуди как да те привлече към себе си с всичко останало (пари, апартамент, обгрижване), а ендометриозата ти да му баде идеалното обяснение защо се бави бебето, когато "приеме" да работите по въпроса.

# 54
  • Мнения: X
Приятели,
Спирам да пиша в темата няма какво повече да го чоплим, ще седна и ще говоря с него.. от много мислене нищо не става ...вкарвам се в още по-дълбоки води и не намирам отговор на моят въпрос .. комуниикация и пак комуникация това е решението..

# 55
  • Мнения: 7 938
сигурна съм, че изглежда добре и младее..и е удобен
никъде не прочетох, че се обичате..
успех с преговорите..

Fever Ray, това, което твърдиш е вярно за едно поколение назад..следващото е доста по-различно

# 56
  • MI
  • Мнения: 11 803
Средната възраст за сключване на брак за мъжете в Италия е 35 години. Личните ми впечатления са същите, при огромната част в преди 40 години. И като цяло са много семейно настроени, повече от българите. Но има една категория, която отлагат до край, хиляди извинения и страхове, една хубава част така си и остават или пък деца не правят въобще. Та замисли се хубаво това ли искаш. Дори фактът, че е избрал момиче 20 години по-малко от него много говори. Аз бих те посъветвала да поговорите много сериозно и да поставиш картите на масата - искам това и това, чакане над едиколкоси не ме устройва. Иначе ще те залъгва докато не избухнеш един ден и не е принуден да си каже истината. Има много двойки с годеж над 10 години, женят си се, но това почти винаги са връстници, от рано заедно. В този случай въобще не съм оптимист. Но може пък да излезе свестен и да му трябва един хубав ритник да влезе в пътя, знам ли.

# 57
  • Мнения: X
сигурна съм, че изглежда добре и младее..и е удобен
никъде не прочетох, че се обичате..
успех с преговорите..


Обичам го много да, необходимо ли е да го напиша във форума, мисля, че е логично след като искам да имам дете от него и го вжидам като бащата на моите деца. Това винаги ми е била представата за мъжът, който желая да е с мен,, но мисля, че всяка връзка минава преез възходи и падения.. е сега съм от ниската страна на нещата..

# 58
  • Мнения: 650
Умирам да чета за италианци, вкарващи в драми сънародничките ми.... особено като прочетох "била съм и с българи" - т.е. българите не стават (доста обобщаващо), обаче италианците.... Работил съм с негови съграждани, нещо не ме впечатляват. Въпреки това, моето мнение е, че имате голяма разлика в годините и това ще даде отражение в един момент.

# 59
  • Мнения: 673
Този чичо спортува повечее от средностатистическия българин лежащ на дивана, чисти, готви, днес съм болна и току що пристигна с огромна чанта храна и лекарства, изглежда перфектно и много по-добре от повечето по-млади.. извинявам се, че го казвам но съм имала връзка с българи и мога да направя разлика между стандартното ежедневие. Много по-активна се чувствам, жива и въобще изпълнена с преживявания, затова ми е толкова кофти да го оставя... Ще опитам още веднъж да говоря с него на темата днес вечерта поне да ми конкретизира като времеви период как го вижда.
С горното се опитваш себе си да убедиш защо искаш да си с този човек, защото той досега не го е казал категорично за теб, оженвайки се за теб.
И малко ми е странно, провокирана от форума, да водиш разговори с него, сякаш ти не си заинтересувана и всеки ден да ги водиш, преди някой да ти е казал за това.
А това с конкретизирането на период... означава отлагане за теб и "спасяване" за него. Нали и сега ти е казал някакъв период? Но ти си знаеш най-добре. Трудно се отказва човек от апартамент.

Общи условия

Активация на акаунт