Развод заради прекаляване с алкохола

  • 9 224
  • 493
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 40 951
Аз имам, Кристина има, и други писали имат.

# 436
  • София
  • Мнения: 12 669
Че мисли да се развежда ли?

Или ни лъже или лъже себе си.

Че и тя, и той, трябва да подходят различно към ситуацията и другия, и да потърсят решение. И да, тук той е направил повече, понеже е спрял да пие пред нея. Сега тя също трябва да направи крачка.

# 437
  • Мнения: 18 530
А много нямат Simple Smile Те са най-надъхани и сигурни Simple Smile

# 438
  • София
  • Мнения: 35 113
Децата дават магистратура в СО дисциплината ли?

# 439
  • Мнения: 18 530
За мен да.

Ако един ден сте с две малки деца вкъщи, едното с температура, мисля, ще има значение къде е в този момент баща им. Ако сте семейство без деца, усещането за ангажираност с болно дете го няма и нещата са коренно различни.

# 440
  • София
  • Мнения: 35 113
Колко броя?

# 441
  • Мнения: 7 417
Естествено,  че даваме акъл от опита на жени с деца и брак и най - вече, че брак без компромиси не просъществува.

# 442
  • София
  • Мнения: 13 179
Всъщност не децата, а достатъчно дългият и стабилен брак е показателят.
26 г. брак с един и същи човек и 4 деца броят ли се или и това е малко?

# 443
  • Мнения: 3 010
А пък явно те имунизират и срещу това да си тормозителка.
И понеже не го разбрахме това дете, клетото, имало ли е Т или не докато бащата е поркал, да приемем, че е имало - майката винаги може да се обади, да каже - Гошо е с температура, моля те, ела си или моля те, отложи сбирките. Ако не откликне, вече друг сценарий.

И какво като цяло ви кара да мислите, че човек, който самата авторка описва като грижовен, успял и отговорен мъж ще се юрне да пие, ако детето не му е добре?

# 444
  • Мнения: 18 530
За теб е ОК. Приемам, че ти е нормално мъжът да излиза, да пийва, дори дете да е с температура. Ти си го минала това и знаеш какво е.

# 445
  • София
  • Мнения: 35 113
Децата следва да са гравитиращи около родителското ядро, а не да се ползват като оръжие за обстрел.

Ако авторката беше писала - неглижирани сме и аз и децата, една единствена нямаше да застане на негова страна.

Както казах - или авторката лъже нас или по- лошо - себе си за повод и причина.

# 446
  • София
  • Мнения: 13 179
За теб е ОК. Приемам, че ти е нормално мъжът да излиза, да пийва, дори дете да е с температура. Ти си го минала това и знаеш какво е.

Това към кого е?

# 447
  • Мнения: 5 832
Стрина Калина има ли деца? може да съм се объркала?
Не, няма деца, друго интересува ли те? 🙂
Само не разбрах какво общо имат децата с факта, че го е взела за домашен любимец. Не са тема децата, а това, че той си позволява да има лични желания и начин на разпускане, които тя е забранила. Много сте смешни като изкарате тоя довод - щом няма брак и деца, не може да дава мнение, сякаш имането на деца дава някакви бонус точки на имащите. С деца, без деца, с куче, с внуче, тормозителката си е тормозителка. Това е черта на характера, която не ти я носят децата, които раждаш.

# 448
  • Мнения: 18 530
Ами за теб - ти имаш опит и твоето мнение е след брак с деца. Значи това си го преживяла, не те е дразнило и за теб е нормално. Приемам го. Авторката просто е различна.

# 449
  • Мнения: 3 010
Не разбрах, трудно ли е да звъннеш и да кажеш - тревожа се за детето, моля те, ела си?

Общи условия

Активация на акаунт