В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 47 702
  • 787
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 569
Свързах се, много ти благодаря! Heart

# 436
  • Г. О.
  • Мнения: 1 730
Д-р Топузанска в Поликлиниката ли преглежда? Доволни ли сте от нея като специалист? Търся си жена АГ, при която да ходя и се чудя към коя да се насоча.

# 437
  • Мнения: 6 887
В поликлиниката със сигурност води женска консултация, сигурно и преглежда. В Стара болница също.
Аз родих преди седмица при нея, тя ми следи и бременността. Преди това бях ходила и на преглед при нея. Останах доволна от нея като специалист и отношение.

# 438
  • Мнения: 372
Някой знае ли по Пишмана дали мога да намеря парти артикули от сорта на балони, арка, картонена единица, банери и подобни?

Над Лидл има детски магазин и имат парти щанд. Кроки май се казва.

# 439
  • Г. О.
  • Мнения: 1 730
Welt, благодаря. Честито бебче!:)

# 440
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
В поликлиниката със сигурност води женска консултация, сигурно и преглежда. В Стара болница също.
Аз родих преди седмица при нея, тя ми следи и бременността. Преди това бях ходила и на преглед при нея. Останах доволна от нея като специалист и отношение.

Честито бебче! Здраво и спокойно да е ❤️

# 441
  • Мнения: 197
Някой знае ли по Пишмана дали мога да намеря парти артикули от сорта на балони, арка, картонена единица, банери и подобни?

Над Лидл има детски магазин и имат парти щанд. Кроки май се казва.

Да бе вярно, че в детския може да има Grinning Мерси бях го забравила него.


И аз се следих и родих при Топузанска, доволна съм.

# 442
  • Мнения: 1 025
За проблемна бременност мога ли да се доверя на Топузанска?
Може ли нейн контакт?Благодаря!

# 443
  • Мнения: 197
За проблемна бременност мога ли да се доверя на Топузанска?
Може ли нейн контакт?Благодаря!

До колкото знам да. Аз бях с инвитро и АГ който го прави ме прати при нея.

И в ФБ съм виждала за проблемна бременност да я препоръчват жени.

# 444
  • Мнения: 6 887
Това е телефонният и номер: 0886093446.
За проблемна бременност не мога да кажа от личен опит, срещала съм положителни мнения.

# 445
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
Някой знае ли по Пишмана дали мога да намеря парти артикули от сорта на балони, арка, картонена единица, банери и подобни?

Над Лидл има детски магазин и имат парти щанд. Кроки май се казва.

Да бе вярно, че в детския може да има Grinning Мерси бях го забравила него.
В книжарница Фатум в същия район също продават парти артикули.

# 446
  • Мнения: 786
Здравейте, имам две дечица родени в чужбина ( на 2г и 7 месеца и бебе на 4 месеца).
За пръв път сме си в България. Ваксините ще си слагаме в държавата по чиито календар са започнати ваксинациите на децата, но втория прием на ротавирусната ваксина ще се наложи да направим във Велико Търново. Моля препоръчайте ми педиатър, при който може да отидем на консултация и да ваксинираме бебето.
Благодаря!

# 447
  • Мнения: 1 025
Здравейте, някой има ли правех серклаж при доц.Стойков? Имах проблемна първа бременност, сега ми предстои втора такава, и се колебая дали да избера нашите АГ. Благодарна съм за мнения и препоръки.

# 448
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Здравейте, някой има ли правех серклаж при доц.Стойков? Имах проблемна първа бременност, сега ми предстои втора такава, и се колебая дали да избера нашите АГ. Благодарна съм за мнения и препоръки.
Аз щях да мога да споделя мнение за серклаж, при втората ми бременност, но ми се размина тогава.
Доцента е много добър и в тези манипулации, поне на мен ми го беше препоръчал Димитър Марков при първата ФМ.

# 449
  • Мнения: 6 887
Имам близка със серклаж при него още докато е бил в Плевен. Доволна е, благодарение на него си е износила живо и здраво второто дете.

Общи условия

Активация на акаунт