JUMBO - 2 тема

  • 40 616
  • 342
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10 210
Да, законово право е да се направи рекламация.

# 166
  • Мнения: 1 404
Ако имате касова бележка не би трябвало да има проблем. Кутията не е от значение.

# 167
  • Мнения: 574
Здравейте, включвам се с един въпрос за тези които са били скоро до Джъмбо София дали са започнали да зареждат коледните декорации. Понеже съм от дълбока провинция и съм наумила да отидем само заради декорацията за Коледа, и ако не са заредил, дали знаете кога започва зареждането с такива стоки? Благодаря предварително

# 168
  • София
  • Мнения: 16 042
Джъмбо в Дружба няма нищо коледно. СигУрно първо за Вси светии ще зареждат и после за Коледа.

# 169
  • Мнения: 1 404
Да, определено поне изчакват края на септември и началото на октомври, преди да започнат да вадят коледните неща. След Хелоуин със сигурност би трябвало да има вече.

# 170
  • София
  • Мнения: 22 954
А да попитам аз тогава, хелоуински неща дали има вече? 😃

# 171
  • Мнения: 35 113
Вчера е Джъмбо Русе нямаше

# 172
  • София
  • Мнения: 22 954
Мерси, Пиийк! 🤗

# 173
  • Мнения: 526
Здравейте. В Джъмбо Пловдив (или друг магазин в Пловдив без значение къде точно) виждали ли сте такива (или подобни) мини вилички за плодове?

Скрит текст:
Елза, виж в Али експрес fruit forks for kids.
Скоро търсих и аз, има много видове и са на много ниски цени.
Нещата пристигат за около 3 седмици.

# 174
  • Мнения: 1 427
Здравейте. В Джъмбо Пловдив (или друг магазин в Пловдив без значение къде точно) виждали ли сте такива (или подобни) мини вилички за плодове?

Скрит текст:
Елза, виж в Али експрес fruit forks for kids.
Скоро търсих и аз, има много видове и са на много ниски цени.
Нещата пристигат за около 3 седмици.

Намерих от базар бг. Вече даже и ги ползваме. Благодаря! И аз пазарувам от алиекспрес, но не ми се чакаше.

# 175
  • Мнения: 9 533
А да попитам аз тогава, хелоуински неща дали има вече? 😃

Тц. Не бях ходила от много време, днес ми се стори направо празен магазинът. Нищо интересно.

# 176
  • Мнения: 35 113
А да попитам аз тогава, хелоуински неща дали има вече? 😃

Тц. Не бях ходила от много време, днес ми се стори направо празен магазинът. Нищо интересно.
И на мен така ми се стори. Ако не бях купила неща за рождения ден на детето, сигурно само 20 лв щях да оставя .

# 177
  • Мнения: 4 144
Има ли големи дъски там, такива за плот, с размери над 50см?
Какво им е цената приблизително?
Че не ми Се ходи само за това, не ни е близо магазина.

# 178
  • Мнения: 138
Вече има неща за Хелоуин - вчера в Дружба.

# 179
  • Мнения: 574
Пак се включвам да питам дали вече са пуснали коледните? София джъмбо плаза? Ако някоя от вас е ходила или планира да ходи, ще съм много благодарна да каже, а ако ходите и щракнете някоя друга снимка ще съм на седмото небе 😁😁

Общи условия

Активация на акаунт