Мартенски мами 2022 ❤️💙

  • 26 278
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Красимира, не са много сертифицираните лекари за това изследване, насочи се към тях, записването на часове е трудно, аз запазих на 27 юли за 30.08

# 646
  • Мнения: 380
И аз съм при Чавеева БХС+ФМ, на 23.08 ще дам кръв, а на 24ти ми е прегледа. Тогава ще съм в 12+5, живот и здраве.

# 647
  • Мнения: 549
При първата ми бременност БХС и Фм бяха един и същи ден. Сутринта дадох кръв и 2 часа след това бях и на ехографа. Даже не разбрах, че съм давала кръв за БХС. Данните също бяха така записани, че нищо не разбрах от трях - лекарката си ги разчете. Пак да кажа, че всички ФМ ми бяха в Щерев. Аз се следя там и лекуващия ми лекар ми записва часовете. Изобщо не се притеснявам ще има или няма да има. АГ ме вика на преглед на 20ти и най-вероятно тогава ще говорим за ФМ.

# 648
  • Мнения: 72
Аз съм на БХС на 08.09 при Искилиева в Щерев, където се и наблюдавам. Ще съм в 12 г.с., ако всичко върви добре. На 36 години съм...поне още няколко дни Simple Smile От София съм и това ми е първа бременност, като имам една извън маточна в началото на годината.

# 649
  • Мнения: 380
Момичетата, които се следят в Щерев. При кой лекар сте?

# 650
  • Мнения: 72
Аз съм при Г. Гогова. Много е внимателна и всеотдайна към професията си.

# 651
  • Мнения: 549
Аз съм при др Савова. Пациентка съм й от 2017г. Много съм доволна от нея, гриците, вниманието и професионализма й.

# 652
  • Мнения: 380
Аз съм при др Савова. Пациентка съм й от 2017г. Много съм доволна от нея, гриците, вниманието и професионализма й.
Mety, тя е обаче репро доктор. Избрала ли си при кой ще се следиш?

# 653
  • Мнения: 457
Аз ще съм на БХС и скрининг в 12+4. Остават ми по-малко от две седмици. Нямам търпение.
Танче, благодаря, че ще направиш тема.
Аз съм с термин 04.03.2022, на 29 г. от София, втора бременност.

# 654
  • Мнения: 479
Само аз ли мисля да пропусна първа фетална и БХС ? За мен БХС е статистика и нищо повече освен всяване на допълнителен стрес..

С първата бременност не съм правила никакви такива изказвания, дори мога да кажа,че не знаех за тях (на 22г бях)
За сега не съм решила на 100%,но първите мисля да пропусна.

# 655
  • Мнения: 549
Аз съм при др Савова. Пациентка съм й от 2017г. Много съм доволна от нея, гриците, вниманието и професионализма й.
Mety, тя е обаче репро доктор. Избрала ли си при кой ще се следиш?

При първата ми бременност нямаше такива правила и си бях с нея до край. В петък като бях на преглед нищо не ми каза. Просто ме извика пак на 20ти. До като тя не ми каже ще се "натискам" при нея.

# 656
  • Мнения: 13
Красимира, не са много сертифицираните лекари за това изследване, насочи се към тях, записването на часове е трудно, аз запазих на 27 юли за 30.08

Утре ще реша най-после в коя болница да бъде и при кого!

# 657
  • Мнения: 753
Аз съм решила да се запиша в ДКЦ то, което ми е близко до работата. А за мое спокойствие ще си ходя един път в месеца на частно. С предната бременност ходих на 3 места и давах по 120лв на месец ....товя 2011г. Wink

# 658
  • Мнения: 2
Здравейте мами предстои ми първи преглед при гинеколог в 5г.с. Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог във Варна за следене на бременноста.

Здравей, с две ръце мога да ти препоръчам д-р Красимира Желязкова.


За списъка:
На 29 г. от Варна с първа бременност. Термин 11.03.22 г.

# 659
  • Мнения: 5 563
О, пропуснала съм да се запиша и аз.
Втора бременност, термин 01.03, от Варна.

Общи условия

Активация на акаунт