Мартенски мами 2022 ❤️💙

  • 25 365
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 380
Здравейте момичета, някакъв виеус ме хвана, болки в гърлото, главата, хрема. Хич не ми е добре. Правя гаргари само. Мисля един парацетамол да изпия. Ако се сещате за нещо друго, което би ми помогнало, ще се радвам да споделите.

И аз да се запиша, втора бременност, термин 03.03, от София.

# 661
  • Мнения: 18
Първа бременност, термин 19ти Март - Велико Търново /26 години

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 16:38 от Gigabyte0101

# 662
  • Мнения: 96
Да се запиша и аз в списъка Simple Smile 38 г.първа бремменост, термин 14.03., гр. София Simple Smile

# 663
  • Мнения: 399
Записвам се и аз:
Първа бременност,
термин 06.03,
София
29 години

# 664
  • Мнения: 34
и аз да се запиша.

втора бременност, термин 12.03, на 34 години от София

# 665
  • Мнения: 1 825
Здравейте момичета, някакъв виеус ме хвана, болки в гърлото, главата, хрема. Хич не ми е добре. Правя гаргари само. Мисля един парацетамол да изпия. Ако се сещате за нещо друго, което би ми помогнало, ще се радвам да споделите.

И аз да се запиша, втора бременност, термин 03.03, от София.

Биозин мама, за имунната система можеш да пиеш. Аз боря вируси с Авирон рапид, пише че няма противопоказания за бременни по схема се пие. За мен и за Мм прави чудеса с вирусите, когато се започне на време.

# 666
  • Мнения: 380
Здравейте момичета, някакъв виеус ме хвана, болки в гърлото, главата, хрема. Хич не ми е добре. Правя гаргари само. Мисля един парацетамол да изпия. Ако се сещате за нещо друго, което би ми помогнало, ще се радвам да споделите.

И аз да се запиша, втора бременност, термин 03.03, от София.

Биозин мама, за имунната система можеш да пиеш. Аз боря вируси с Авирон рапид, пише че няма противопоказания за бременни по схема се пие. За мен и за Мм прави чудеса с вирусите, когато се започне на време.
Аз имам авирон рапид. Ще го започна и аз

# 667
  • Мнения: 479
За списъка: от гр.Сливен ,
съм с втора бременност, на 32г съм и термин 05.03

# 668
  • Враца
  • Мнения: 286
Аз съм на 34 години, втора бременност с термин 04.03.22г., от град Враца.

# 669
  • Мнения: 93
Здравейте аз съм в 6г.с. предстои ми първи преглед тези дни. Можете ли да ми препоръчате добър гинеколог във Варна ,който да работи с ЗК.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 855
Сиана , желая ти от тук нататък само лека и спокойна бременност.
Записвам се с термин 29.03,  втора бременност,  от гр. Варна, на 33г.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 522
Hana94, аз харесвам Д-р Цонев и д-р Костов от Майчин дом и се чудя при кого да се следя

Иначе за списъка: на 29г., Втора бременност, от Варна.Термин на 30.03

# 672
  • Мнения: 518
Всички съм записала 😊 и аз съм болна, хремава, от 5 дни вече. Снощи до толкова не успях да изтърпя запушения нос, че си пръснах Назик за възрастни и днес четох някакви страшни неща.... Иначе преди това си пръсках от на детето Назик-а. Нищо не пия и се опитвам организма ми да се пребори, аз по принцип не пия лекарства, в много краен случай, само тогава 😂 а иначе работя във фармацевтичен склад и съм заобиколена ежедневно от лекартства, сигурно заради това не пия нищо 😂😂😂

# 673
  • Мнения: X
И аз да се отчета с втора бременност, на 33, от София, термин 9.03.

# 674
  • Мнения: 1 825
Танче никоя настинка не е шега, за носа щом не искаш лекарства, направи с лук, ракия има бабини рецепти. По добре така от Назик... аз взимам на силвъртус капки те са био няма лекарства. Бързо оздравяване

Общи условия

Активация на акаунт