BIODERMA и NAOS представят първия в света дезинфектант за ръце, който действа и като крем

  • 9 485
  • 393
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 939
Мия ръцете си често и от това получавам екземи и се мажа със специални кремове за да претотвратя проблема

# 256
  • Мнения: 149
Бих казала, че по-често използвам дезинфектант сравнено с преди. Кожата на ръцете ми доста се изсуши.

# 257
  • Мнения: 2 385
Последната година и половина мия и дезинфекцирам ръцете си много често, в следствие на което кожата ми е постоянно суха.

# 258
  • Мнения: 338
Винаги съм миела ръцете си често, но сега ги дезинфектирам значително по-често от преди. При употребата на повече спирт кожата на ръцете ми се изсушава и се налага да ползвам допълнителни кремове, за да я заздравя. Дезинфектант който действа като крем ще бъде изключително полезен и удобен и ще спести неприятните раздразнения на кожата на ръцете

# 259
  • Мнения: 132
Като правило винаги съм миела ръцете си със сапун често, но в условията на пандемията ги дезинфекцирам постоянно, когато съм навън и се налага да докосвам повърхности. Кожата на ръцете ми е суха и категорично има нужда от хидратиране.
  Радвам се, че са разработили продукт, който едновременно дезинфекцира и хидратира и бих го използвала в ежедневието си.

# 260
  • Мнения: 907
Определено мия ръцете си по-често и кожата на ръцете ми започна да се изсушава, затова и започнах по-често да ползвам крем за ръце.

# 261
  • Мнения: 19
Винаги съм си миела ръцете. Често напомням и на дъщеря ми която е на 10 год. Сутрин, вечер преди лягане, след училище, след игра, тоалетна и т.н. Свекърва ми е маняк на тема чистота и белина. От както е пандемия във верото налива белина. При нея всичко се чисти с белина. Ваканцията сме при нея. Даже в началото се страхувах да не се натровим Simple Smile
Кожата на ръцете взе да ми изсъхва.

# 262
  • Мнения: 604
Много често мия ръцете си, често се ги дезинфекцирам (смятам, че е наложително след ползване на градски транспорт, пребиваване в лекарски кабинет и въобще при ходене на обществени места). Забелязвам обаче, че заради това кожата на ръцете ми доста се изсушава.

# 263
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Аз предпочитам да измивам ръцете си.
Почти след всяко миене  използвам и дезинфектанти (ако съм навън).Забелязвам ,че прекомерното използване на дезинфектанти изсушава много кожата.

# 264
  • Мнения: 551
През последните две години много по-често дезинфекцирам ръце, но миенето и преди си беше много. Понякога ръцете ми доста се изсушават.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И преди си миех много ръцете, но не ги бях дезинфекцирала. Доста се изсушава кожата.

# 266
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Определено по-често мия ръцете си в тази пандемия. Дезинфектант ползвам рядко. Кожата се изсушава повече.

# 267
  • Мнения: 5 095
Мия много често ръцете си, ползвам и дезинфектанти периодично. Тези продукти изсушават кожата ми и понякога се стига до рани. Задължително по няколко пъти на ден мажа ръцете си с крем.

# 268
  • Мнения: 6 572
По-често ги мия.
От дезинфектантите имам доста реакции - зачервена кожа, белене, сърбеж.

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 4 577
По принцип много често мия ръцете си. Откакто сме в условия на пандемия започнах да ги мия още по-често и включих употребата на дезинфектант, когато съм навън. В резултат на учестеното миене на ръцете кожата ми започна изключително силно да се изсушава, загрубя и имаше периоди, в които се белеше, а между пръстите се появи нещо като лишеи.

Общи условия

Активация на акаунт