ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 107

  • 50 696
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 249
Благодаря!
Glossycherry, аз съм баш от криещите ги Grinning Имам колкото си искаш, кожата ми е нежна и бяла, при най-малкото разтягане и ми излизат стрии. Не мога да се науча да си обичам недостатъците и това е. Много е гадно, защото често се комплексирам и не се харесвам. А знам, че просто няма как, те ще са си с мен, ама .. ако ставаше така, ехее.

# 601
  • Мнения: 22 522
Нестле, виждам поне 30кг свалени, за какъв период ги свали трайно? Ако не е неудобен въпросът ми.


Dorchester, еха, тези 8кг само за месец и половина ли са? Страхотен резултат и при теб.
 
Аз мога само да си мечтая за такава скорост на отслабване. Но в крайна сметка с много труд и упоритост, за 6месеца свалих 15кг.
А от януари, досега - 20кг без 700гр.

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 777
Dorchester, еха, тези 8кг само за месец и половина ли са? Страхотен резултат и при теб.
 
Аз мога само да си мечтая за такава скорост на отслабване. Но в крайна сметка с много труд и упоритост, за 6месеца свалих 15кг.
А от януари, досега - 20кг без 700гр.

Благодаря Flowers Cherry Blossom
Мда, изненадана съм и аз. Явно защото започнах от 105 става така... По-бавно ще е нататък...

Подравления за твоята упоритост,  значителен е резултат това "20кг без 700гр" Blue Heart

# 603
  • Мнения: 18 926
С мъка споделям, че се надявам да отслабна допълнително, понеже вече не пия никакъв алкохол Simple Smile От 20+ години не пия твърд алкохол изобщо. Пиех си обаче бяло вино, но направих някаква алергия към него и край. Ще пробвам зимата домашно червено ще ми понесе ли за някой повод, но като цяло не близвам вече нищо. Казват, че алкохола, дори и по малко, трупал калории, сега ще проверя аз този факт Simple Smile

# 604
  • Мнения: 1 249
По мое мнение, имах период, когато бях към 100кг, сега съм 57кг. Но това е период доста години. Реално в началото свалих до към 70кг, с 90 дневната диета, с периода след самите 90 дни, около 6 месеца и отгоре. Уж млад организъм, но в родата ми са все с кг отгоре, предразположена съм много. От тогава си въртя +-. Вечната борба с лакомията. Аз съм все на крайностите. Ей го сега. От понеделник до петък - 4 дни на мляко, за да компенсирам отпускането през уикенда. Знам колко е нездравословно, обаче дори и през седмицата да си позволявам, аз пак ще си искам през уикенда .. та, компенсирам някак си.

# 605
  • София
  • Мнения: 5 538
Момичета ,а полагате ли някаква по-специална грижа за кожата на тялото,докато сваляте килограми?

# 606
  • Мнения: 15 773
С мъка споделям, че се надявам да отслабна допълнително, понеже вече не пия никакъв алкохол Simple Smile От 20+ години не пия твърд алкохол изобщо. Пиех си обаче бяло вино, но направих някаква алергия към него и край. Ще пробвам зимата домашно червено ще ми понесе ли за някой повод, но като цяло не близвам вече нищо. Казват, че алкохола, дори и по малко, трупал калории, сега ще проверя аз този факт Simple Smile

Червеното вино качва килограми, защото има много захар /не задължително да е добавена, може и да си е от гроздето/ и задържаш вода от него. Бялото пък, поне при мен, действа отводняващо. Така че внимавай с червеното вино, защото е "коварно" Simple Smile


Момичета ,а полагате ли някаква по-специална грижа за кожата на тялото,докато сваляте килограми?

Аз не - никога не съм имала проблеми с кожата, дори и когато качих 30 кг. при бременността и после ги свалих за по-малко от година. Имам късмет с доста "разтеглива" кожа Simple Smile

# 607
  • Мнения: 18 926
Бялото ми беше любимо, но вече няма начин да го пия въобще. Червено бих опитала само домашно, а това значи 1 чаша, иначе ще ми се замае главата. А сега си живея на принципа бистра водица - мирна главица. Simple Smile И занапред ще е така, като гледам.

# 608
  • Мнения: 153
Момичета ,а полагате ли някаква по-специална грижа за кожата на тялото,докато сваляте килограми?



Аз пия колаген.

# 609
  • Мнения: 3 328
Като изключим гените, докато сваляш килограми най- ефективния начин да няма много поражения е да ги сваляш бавно. Ефекта от мазила и витамини е нечестно малък.

# 610
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен, отдавна ви следя и реших най-накрая и аз да се включа в темата.
Аз съм вече на половината на своето отслабване и се чувствам все по-добре - започнах от 70кг септември месец след една страхотна, но пагубна година на ядене и пиене на корем… С изключване на повечето вредни неща и ограничаване на порциите, достигнах до 64.5 благополучно (с малко помощ от корона и липса на апетит), и се надявам и следващите 5-6 да отлетят (оптимизъм на макс от мен). Целта е първата цифра да е 5 (с височина 1.70 съм на 23), започвам и тренировките след леко корона-закъснение. Сега идват трудните килограми и ще черпя мотивация отвсякъде, за да достигна желаната форма.

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Много ми е трудно да намаля и аз храненето след целогодишно плюскане на какво ли не. Но вече 1 седмица някак си с леки прегрешения натискам....обаче килата пак се върнаха. Ходих днес на едно мерене на показатели, в норма съм почти, но сваля ли едни 4 кила нещата ще станат топ.
Иначе спорта ми е със следния план:
- Понеделник - пилатес
- Сряда - групова тренировка табата и мацката редува кардио и умерени тренировки за цяло тяло. Доста добра
- Петък - пилатес
- Събота - пилатес
- Неделя - фитнес с тежести, кръгово за цяло тяло

Дано удържа, че съм доста несериозна напоследък. Предвид че съм била спортистка в младите си години, не знам защо сега така се излагам. Но нямам никакъв ентусиазъм.

# 612
  • Мнения: 2 625
Vesito, мотивацията рязко нахлува при първите резултати. Гледай да устискаш дотогава. Мен не ме е напускала вече 12 год, в последните години само поддържам теглото.

# 613
  • Мнения: 7 792
ти  сега няма ли да кажеш какво ядеш, като не било за форум Innocent
само за това мисля от няколко дни, откакто го прочетох Smiling Imp

# 614
  • Мнения: 2 625
GrinningJoy Херцен!
Именно, не е, щото е всичкоядене. И сладко ям всеки ден, и на спагети не прощавам, плодове 2-3 ежедневно, картофи често...нормално хранене, без лишаване от нищо, но внимавам с количества. Вечер само месо и зеленчуци.
Все пак от 2-3 год.доста намалих въглехидратите.
Три пъти дневно тренирам нещо леко, мини кардио всеки ден, набедила съм го, че ми поддържа теглото. Общо дневно 35-40 Мин.

Общи условия

Активация на акаунт