Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 98

  • 28 263
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 539
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Kiss
Супер, че и Лячин Джейлян ще играе във филма, аз я харесвам много! Тя му беше първата учителка на Киво! Явно ще е една от многото жени на героя на Сетар Thinking За саза не разбрах, тя ли ще взима уроци ? Thinking Дано го преведат подругите, за сега пишат само за участието и.
Да, преди малко гледах , че онзи надувко Мехди предпочита да остане в затвора 30 години и да умре там, но няма да приеме пари нито от Нериман, нито от Баръш, голям глупак, не мога да го разбера що за чешит е , няма Зейнеп да му отглежда фамилията, я ! Появи се и сестрата на Баръш и Саваш, да! Ами да ти кажа и аз бих била зашеметена от семейството на Зейнеп Smile Малко трудно е да приемеш обърканата им история, лудница е. Надувка ми изглежда и тя, да видим дали ще се промени Thinking  Вуйчото много ме кефи и мен, със Султан са като тенджера и похлупак, добре, че са те, да разведряват атмосферата Smile
Гости Hug съгласна съм, тя каза, че не иска да я подложат на разпит, но поне с Баръш трябваше да сподели, той не заслужаваше да го лъже. А и как и даде сърце да го сравнява изобщо с Мехди ??? Да, както казваш, знае се, че скритото все някой ден лъсва! И не болеше чак толкова, както видяхме. На мен друго ми е страшно любопитно - сега Зейнеп и Мехди ли ще си прибере в къщата ??? Йок артък! Ама не виждам къде може да отиде гол и бос ? Започвам 32 серия, да видим Thinking Лелее, а как ме дразни, когато Мехди си говори в множествено число ... този явно се има за крал на махалата Stuck Out Tongue Closed Eyes
Айре Heart Eyes темата ще я чета, ама после, след като го изгледам, за да си сверя часовника, щом казваш, че е обсъждан доста и има хубави коментари.


Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 15:17 от queen_fenka

# 661
  • Мнения: 18 602
Фенче Kissing Heart
Скрит текст:
според мен ще ти е по-интересно ако четеш паралелно
ето някъде тук обсъждат 32 серия/ако случайно решиш Stuck Out Tongue Winking Eye/
https://www.bg-mamma.com/?topic=1304226.75
а Мехди къде ще живее, нали ти казах, че те чакат още забавни моменти:)) но накрая завършват със сълзи..
сестрата няма да се промени Grin
О Къванч със сигурност ще е щастлив, че ще работи отново със старата си приятелка и колежка. Hearts
От тях очаквам поне една обща снимка!
а ролята й явно е на бивша любима на бащата.

И Башак е в Карс, очаквах го...Wink
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/2682144787507456614/


разглеждат крепостта
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/2682166832031139543/

беше репостнала и тая стара снимка от една НГ

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 16:48 от Airra

# 662
  • Мнения: 18 539
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Като изгледам серията, може и да погледна какво са писали . Аз нямам думи ... в какво се забърка пак Мехди. Е, сега е баш като шеф на мафията, ще има по цял ден да върти броеницата, ще дава подаяния, за да му се кланят по-мизерните от него Stuck Out Tongue Closed Eyes Радва ме, че Нух не заряза Баръш и не иска да живее този живот, да видим дали ще го оставят на мира обаче и дали няма да клекне отново ... Това е едно от нещата, които харесвам в сериала, изненадва ме с непрекъснатите си обрати и не мога да го оставя ...  Сакинето пак ме нервира, на нея не ѝ е важно Зейнеп как се чувства, а това, че нея няма да я приемат като равна Тя за това на времето я омъжи за Мехди, да не и я отмъкне Фарук, сега се притеснява от същото с Баръш ... Хем я разбирам как се чувства от разговора и с Емине, хем ме дразни каква е пиявица ... Много ми харесаха Зенеп и Баръшко заедно! Но, подозирам, че за кратко ще са така щастливи и спокойни Thinking Сестрата я усетих, че няма надежда да се промени.
Продължавам!
Да, Лячин ще играе бившата любима на Хевеш Али. Ще ми е интересно да ги видя отново да играят заедно с Киво. Дано ни зарадват с обща снимка, да!

Приятна вечер! Hug

# 663
  • AMS
  • Мнения: 6 415

Видяхте го Къванч ^ ^
Привет, дружки!!!
Благодаря ви за интересните постове, преводите и новините!!!



В главата ми е "Присъда", така че няма да съм многословна.
Лека и синеока!!!


# 664
  • Мнения: 3 145
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Диве, застъпихме се 😜
Поли, и аз много ти се зарадвах . Обичам твоите и на Али писания. "Играете" си с думите и е истинско удоволствие да ви чете човек. Ще се радвам ако направим среща на 27 октомври да се включиш.
Ето и нещо ново/ старо и от мен

Айре, аз направо се чудя как издържаха толкова време далеч един от друг.
Фени, много благодаря за превода на интервюто.  Вече нямам търпение за Подводницата. Днес децата ми казаха, че имало някакъв сайт, в който излизали всички филми на Нетфликс с български субтитри. Тези дни ще проуча въпроса и ще ви информирам.😛
Много ми беше интересно това видео от снимките вчера. Те изглежда наистина работят без почивка. Но винаги е много любопитно как се случват нещата.
Гости, стана ми интересно кои са ти другите любимци.
Ирка, очаквам утре да ни събудиш със снимки на Къванч 💛
Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 665
  • Мнения: 18 539
Добро утро! Hug

Пепи Heart Eyes не съм Ирка, но желанието ти е изпълнено! Вместо закуска, ето ви ашкъм шекер! Smile
Цитат
Кыванч с поклонницей.
Карс 10.10.2021

Благодаря за снимката! Flowers Hibiscus Може да изскочат и още след време
И аз точно като теб си помислих, че пак дълго изкараха един без друг нашите сладури
Диве Kissing Heart благодаря! Flowers Hibiscus Отблизо


Хубав ден! Hug

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 09:44 от queen_fenka

# 666
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805

Гости, стана ми интересно кои са ти другите любимци.


Здравейте момичета,
"Събуждам" ви с едно късно кафе...но аз съм хоум офис Kissing Heart

Освен Къванч още от Перла, си харесвам Мурат Йълдъръм/Гордата Аси, сега го чакам в Азиз/ , Йозджан Дениз...последно в Истанбулска невеста, защото Толкова дълго те чаках изтърпях само първа серия....за сефте ми беше. Следващият е Керем Бурсин...него го открих във Великолепният тандем покрай нашата Ойкю... Сега гледам Разузнаване/името на ГГ ми е трудно да го запомня, но много ми хареса/...и събирам серии на Присъда, че да си направя маратон...А чакам и Три куруша с Акин...Него си го харесах от ПВС.Да продължавам ли с актрисите...

# 667
  • Мнения: 3 145
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Фени, благодаря
Наистина е шекер

Гости, а аз имам"дупка" в момента 😂
После повече

# 668
  • Мнения: 18 539
Гости Hug благодаря за кафенцето! Flowers Hibiscus Тежка е твоята ... Ама пък винаги имаш какво да гледаш, все един от тях ще играе. Иначе всички тези твои любимци ги харесвам като актьори, може би най - много Екин Коч Thinking Я си кажи и актрисите, интересно ми стана Hands Plus1
Пепи Heart Eyes онлайн ли сте вече ? Дано ДГ поне не ни затворят! Ще ми развалят всички планове, дано имам късмет! Hands Pray
Шекерче си ни е патрона, доору! Heart


Точно на тази снимка все едно гледам Кузей, но като сложи очилата Юсуф, като промени походката, говора, въобще всичко Къванч,  до прическата ще е приликата! Ще видим.

# 669
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Гости Hug благодаря за кафенцето! Flowers Hibiscus Тежка е твоята ... Ама пък винаги имаш какво да гледаш, все един от тях ще играе. Иначе всички тези твои любимци ги харесвам като актьори, може би най - много Екин Коч Thinking Я си кажи и актрисите, интересно ми стана Hands Plus1



Точно на тази снимка все едно гледам Кузей, но като сложи очилата Юсуф, като промени походката, говора, въобще всичко Къванч,  до прическата ще е приликата! Ще видим.
В почивката, като съм започнала с "искрено и лично" да си кажа и за актрисите.... Grinning
Първо тези, които са партнирали на Къванч....Айча Варлъер -страхотна Пънар и Сабиха от Любов назаем...Жалко, че вече живее в Америка и няма да я гледам....След това Ойкю Караел...след КГ страхотна роля в Сърцебиене и сериала за дигиталната платформа. Сега ще започва нов сериал да видим....Много любима ми е Нургюл Йешилчай...и тя ще снима нов сериал...чакам я...От младите са Неслихан Атагюл/гледам си я още от Листопад/, Севда Ергинджи си я харесах от ЗЯ и ПВС...Сега ще я гледам в Чужда...и Следя до къде ще стигне Ханде Ерчел....Въпреки негативизма мисля, че върви все по добре....И последната ми любимка Демет  Йоздемир...Нея я следя от "Курт Сеит и Шура"...та до ДЕК....
Стига толкова...Харесвам и други, но на приливи и отливи...Почивката свърши...

# 670
  • Мнения: 3 145



Не можем да се оплакваме.
Айре, къде си ? Или ретроградения Меркурий се намеси?

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 17:04 от pe04

# 671
  • Мнения: 18 602
Хелоуу!! Hug
ммм нещо такова чаках Heart





Пепи Hug тук съм.....
няма връзка с меркурия Wink
супер снимки , да!! доволна съм Heart Eyes
а и нови от ИГ стори на Киво Hands Plus1
виж, че са имали време и за разходки Wink

Благодаря ви за споделеното!
Гости Hug
и аз мисля да погледна новия сериал на Мурат. много ми хареса фрага, а и Зейнеп Гюнай Тан няма лош проект.
Фенче Kissing Heart къде си гледала Екин Коч?
Цитат
Точно на тази снимка все едно гледам Кузей
на мен пък  ми напомня по-скоро на Кадир.....
...............................
Много интересни места посещават в Карс


има и видеа
https://www.instagram.com/stories/basakdizer/2682804158939077373/

Башак е там с мениджерките на Къванч.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 20:51 от Airra

# 672
  • Мнения: 2 503
Еха 🥰🥰🥰

Ако мога, ще се включа довечера, момичета. Ако ли не, скоро ще е.
Поздрави за всички! ❤

# 673
  • Мнения: 3 145
Леле, Айре, момичета ма много са хубави. Пу ПУ ПУ ♥️😍
Тези снимки ми приличат малко като от Гранд каньон.
Нямам представа от мястото ли е, от филма ли, но Къванч ни радва с толкова снимки както никога.
Айре, е сигурно е получил и Къванч някаква почивка , то иначе аз оставам с впечатлението, че те не спират да снимат.
Гости, може би така е по добре, та един като не снима друг ще е😀
Фени, аз другата седмица ще съм онлайн. Сега са класове, на които не предавам.
А , сетих се и друго. От онзи дни коментирахме за пушенето на Къванч. Та днес рускините във фейсбук коментираха, че на снимката, където е отражението на Къванч в огледалото, той държи цигара. В интерес на истината като се загледах и на мен така ми се струва.

Лека 🤗🤗🤗

Още една нова

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 20:19 от pe04

# 674
  • Мнения: 18 602
не можем да си познаем патрона Laughing
и тая е от него


Пепи Hug  страхотно интересни места посещават!!! а и няма да са те, ако не ги обиколят.
според мен Къванч се чувства доволен от това, което прави и е ескалирало желание да споделя в ИГ.
това за пушенето...и аз му обърнах внимание на снимката, ама реших да го спестя Wink
Ире Kissing Heart

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 20:35 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт