Ваканцията след ОСМИ клас - част 3!

  • 26 440
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 368
Хаха, Туиг, описваш Тоскана. И аз искам!

# 61
  • Мнения: 6 624
Гадамер, мога ли да те подкупя с един Жуже, срещу разказ със снимки за Тоскана?🙂

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 1 803
Ние сме в Балчик. Последната спирка от морската ни почивка след Синеморец и Черноморец
Кажете къде и коя беше избата, която хвалехте преди време в темата. Нещо конкретно да препоръчате от нея?
Hug
Ние сме семейни почитатели на тази. На високото е, близо до кактусите. Joy
Няма да признавам с колко бутилки си тръгнахме оттам онзи ден, и с колко бутилки си тръгнахме от Евксиноград вчера😆 Ако включим и наличните вкъщи от една друга изба, мога да отворя магазин 😂

# 63
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Недей. Остави това на въображението ни.
По-романтично е от багажника да се чува звън на бутилки вино, отколкото дрън на буркани със зимнина.

Наборът се прави на добър племенник, докато е на гости. Оправя миялни, разхожда кучето, ... Възрастните ги няма, но брат'чедът е на 18 години и поне пред закона официално имаме отговорен за него  пълнолетен.

# 64
  • Мнения: 6 624
ТуиГ, оправен младеж си имаш! Браво!

А пък аз мога да отворя една вълшебникарница в Тоскана и да се развявам с копринена рокля от Флорентинска коприна и сламена капела.

# 65
  • Мнения: 609
ТуиГ,
Няма да можеш да се отървеш от гости така както си го написала😄😄😄
Пътека ще проправим до теб😄


Искам да си имам къща, издялана в скала в някое малко селце. Тесни улички, без много хора. Широки гроздови масиви и няколко винарни в близост. А аз - да си седя на малката тераса с изглед към лозята, да пия розе в изпотена от студ чаша и да гризя сирена, кое от кое по-шантаво на вкус.

ПП - и един Фолксваген костенурка, жълт на цвят. Ама от онова - най-слънчевото ярко жълто.

# 66
  • Мнения: 6 952
Ох, Италия ми е много на сърце. Там камък да има и ще е красив. Всичко им е пипнато, отвътре им идват красотите. А и хората са толкова сърдечни, абе голяма мечта ми е да живея там.

# 67
  • Мнения: 6 624
Мисля си, че италианците имат вроден усет към естетическо издържаното. Като си заобиколен от толкова красота, някак естествено им идва да творят в същия дух. Всичко ми харесва там, дори и най- забутаното селце. И умеят да се радват на живота и да извличат удоволствие от най- дребните неща.
Мария, аз чудесно разбирам влечението ти към Италия. Признай си най- накрая, че ти си прототипът на агентката от " Туристът". Ма тая Анджелина как те имитирааааа!

# 68
  • Мнения: 1 686
Искам да си имам къща, издялана в скала в някое малко селце. Тесни улички, без много хора. Широки гроздови масиви и няколко винарни в близост. А аз - да си седя на малката тераса с изглед към лозята, да пия розе в изпотена от студ чаша и да гризя сирена, кое от кое по-шантаво на вкус.

ПП - и един Фолксваген костенурка, жълт на цвят. Ама от онова - най-слънчевото ярко жълто.
Искаш ли съквартирантка?

# 69
  • Мнения: 569
Аз си мечтая да живея в къща на етаж и половина с равен двор най-много декар. В единия край на двора ще си имам зеленчукова градина и кокошарник. В останалата част голям орех и плодни дръвчета. И това всичкото или в някое френско село, или в швейцарско зависи накъде хукнат децата.

# 70
  • Мнения: 7 441
Аз си мечтая да живея в къща на етаж и половина с равен двор най-много декар. В единия край на двора ще си имам зеленчукова градина и кокошарник. В останалата част голям орех и плодни дръвчета. И това всичкото или в някое френско село, или в швейцарско зависи накъде хукнат децата.
                 То и аз си представях как ще живея в едно австрийско селце в едноетажна къща цялата в цветя с голям,красив цветен двор,но.....се появи гаджето и внучката не спомена вече за учене в Австрия. Yum Та си останах с мечтите.
                 Сега си мечтая някой от другите да се реши и ....вече нямам претенции към двора и къщата,както и към страната!

# 71
  • Мнения: 6 952
Всички с мечти селски двор и кокошки - един месец на стаж у Доня Simple Smile. Моите мечти са далеч по-мързеливи Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 7 077
Всички с мечти селски двор и кокошки - един месец на стаж у Доня Simple Smile. Моите мечти са далеч по-мързеливи Simple Smile
Мдам..., ама Fish е хитра. Двор, най-много декар. 😂
Обаче къде ще събере кокошарник, овошки и зеленчуци, не знам. И къща на етаж и половина..., половината под или над кота 0 ще е? 😁

# 73
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Тъкмо да кажа, че съм ти осъществила мечтата, и гледам - тя задгранична. В момента плевя и поливам ПАК. Защо преди да стана селянка някой добър човек не ме предупреди, че не е като по филмите - дълга памучна рокля, широкопола шапка, разходка между лехите и събирам в кошницата. Докато стигна до там, съм прекопала прохода Витиня, цялата прашна и потна.

# 74
  • Мнения: 569
Ха, ще плашиш куче със салам. Мога да изкарам цял ден в зеленчукова градина.
Слънчевата, един декар двор хич не е малко😁, а къщата ще е 100 кв. над кота 0 и отгоре полуетаж игрална зала за тихи игри😊
Ако искате да знаете и проект за къщата имаме, а легълцата даже са надписани.
Доня, задгранична защото децата искат да ходят да учат навън, а аз без тях НЕ МОГА и не искам.

Общи условия

Активация на акаунт