Сватба, булките на 2020, 2021 г., тема 8

  • 33 969
  • 759
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 58
Има ли булки през август с притеснения от новата ковид вълна? Ние сме на 21.08 и вече ме обзема паника, че в последния момент преди сватбата ще затворят ресторантите.

# 121
  • Мнения: 2 782
След сватбата ходихме до Гърция преди да си сменя личната карта и нямах проблем.

Разбира се, че може да нямате проблем - аз преди месец се прибрах от Гърция без дори някой да ми погледне какъвто и да е личен документ. Но във всеки момент могат да ви направят чудесен проблем и да си провалите почивката за нищо.

1 месец е предостатъчно време да си смените документите, бързата поръчка става за 3 дни.

# 122
  • Мнения: 4 173
Ако пътуването е до месец след смяната на фамилията, не би трябвало да има проблем.

# 123
  • Мнения: X
Нищо не пречи да се вземе копие от многоезичното свидетелство за брак за всеки случай.

# 124
  • Мнения: 394
Има ли булки през август с притеснения от новата ковид вълна? Ние сме на 21.08 и вече ме обзема паника, че в последния момент преди сватбата ще затворят ресторантите.

Аз, но мисля (надявам се), че до края на август поне ще задържат мерките, такива каквито са сега.

# 125
  • Мнения: 104
И ние сме края на август, надявам се да няма проблеми. :/

# 126
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Ние сме в началото на септември, нямам такива притеснения. Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 30 142
Има ли булки през август с притеснения от новата ковид вълна? Ние сме на 21.08 и вече ме обзема паника, че в последния момент преди сватбата ще затворят ресторантите.
Няма да затворят ресторантите, просто ще са с намален капацитет на посетители, ако се стигне до по-строги мерки. Ще го мислите в движение. Няма смисъл от предварителни притеснения.

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 21:09 от missence

# 128
  • Мнения: 535
И аз не смятам, че Август е повод за притеснения относно Ковид, каквото и да става ще е след това.

# 129
  • Мнения: 3 640
А и аз /може би оптимистично/ смятам, че няма да има толкова сериозни и продължителни мерки, както миналата година.

Нашата сватба наближи много.. остана да си репетираме танца. Комично е. Две дървета се клатушкат и му викат танц. 🤣

# 130
  • Мнения: 1 118
И аз мисля, че няма да се връща чак толкова стриктно извънредно положение.

# 131
  • Мнения: 687
Здравейте ще правя бутониери, поръчах си цветя от алито, но незнам как се казва това с което се увива дръжката едно като хартия бяло.  Пробвах с сатенена панделка, но ми е трудно

# 132
  • София
  • Мнения: 2 379
Да се похваля - сватбата ни мина и беше страхооотен купон! Още осмислям случилото се Simple Smile Heartpulse

# 133
  • Мнения: 3 640
Честито! Желая ти много семейно щастие и дълги години любов и разбирателство!

Нашата сватба е утре ... хем нямам търпение, хем съм притеснена и коремът ми се свива. 🙈

# 134
  • Мнения: 2 782
Успех, Анастасия! И честито на Клои Simple Smile

Покажете някоя снимка, поне на украсата и стилистиката.

Общи условия

Активация на акаунт