ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 174
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 411
Ами бебето на Йелдъз нали е разменено? Как ще си върне нейното бебе?
ХАлит ще го намери и върне

# 106
  • Мнения: 265
Здравейте! Знаете ли дали от бтв дали не са изпуснали да качат епизод след 5 сезон епизод 95? Понеже сезон 5 завършва с катастрофа, а после от сезон 6 епизод 1 не става ясно как са оцелели останалите участници

# 107
  • Мнения: 539
Няма пропуснат епизод. Просто стана бегло въпрос, че Чаатай е загинал, а Йълдъз и Ендер са се спасили на косъм.

# 108
  • Мнения: 4 613
Последния сезон не е това което очаквах. Чаатай умря а Йелдъз отново иска да си върне неговия убиец Доан .
Връща се Зейнеп без Алихан. Къде отиде тяхната голяма любов която вълнува зрителите първите два сезона аз заради тях започнах да гледам сериала. Направо развалиха тяхните образи. Разочарована съм от последния сезон като цяло.

# 109
  • Мнения: 539
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.

# 110
  • Мнения: 1 841
На 1 септември ще има двоен епизод от БТВ - от 20:00 до 22:00.
От 5 септември сериалът ще се излъчва от вторник до четвъртък.

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 10:44 от mimchyyy9

# 111
  • Мнения: 25 739
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.
Не ги следя от близо и не знам детайли покрай целия каст, но по добре да не я бяха връщали Зайнеп.
За мен ролята и се изчерпа от всякъде.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Този сериал ще има ли най-накрая  финал?!

# 113
  • Варна
  • Мнения: 10 553
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.
Не ги следя от близо и не знам детайли покрай целия каст, но по добре да не я бяха връщали Зайнеп.
За мен ролята и се изчерпа от всякъде.
Не стои добре в сегашната й роля, не е за нея.

# 114
  • Мнения: 25 739
Този сериал ще има ли най-накрая  финал?!
Да.
Снимките са приключили.

# 115
  • Мнения: 1 841
Ще има още промени в излъчването на сериала.
Ще се излъчва вече от вторник до четвъртък от 22:00 до 23:00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт