Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 52 417
  • 814
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз от самото начало получавам по далечен офис от друг квартал,защото близкия за мен не е обозначен на картата им и изобщо нямам опция да го избера.

Пиши им. И аз така ходех до офис в друг квартал, защото най-близкият ми не излиюаше в списъка им. Накрая им писах и за един ден го добавиха.

# 526
  • Мнения: 4 246
Политиката за цените им е много интересна - дебна една рокля на Gina Tricot - беше 80лв, после 92лв,а сега вече е 105 😃 очаквам на следващото намаление да е пак 80 лв на промоция
Gina Tricot хубава /добра/ марка ли е? Аз успях да взема една рокля от 118 за 25 на големите намаления, та за това се чудя ..

# 527
  • Мнения: 15 356
Клас като Онли е.

# 528
  • Мнения: 940
Ох, и аз чакам едни боти guess. Чакам моя номер. Иначе то вече съм се навила на парите, няма да се сърдя и ако код мога да използвам, но няма номер. Дано пак ги пуснат, има ги на сайта на марката. Не знам с номерацията как са ботите. Някой има ли опит? Отговарят ли?

# 529
  • Мнения: 2 179
Политиката за цените им е много интересна - дебна една рокля на Gina Tricot - беше 80лв, после 92лв,а сега вече е 105 😃 очаквам на следващото намаление да е пак 80 лв на промоция
Gina Tricot хубава /добра/ марка ли е? Аз успях да взема една рокля от 118 за 25 на големите намаления, та за това се чудя ..

Не мисля,че е нещо кой знае какво като бранд Simple Smile имам няколко дрешки на марката..
Тази рокля я следя за повод-хареса ми модела, но не и цената 😃

# 530
  • Мнения: 15 356
Имам опит с кецове.Отговарят ,но са ужасен боклук на висока цена ,по мое мнение поне.Бях ги взела от мола на намаление,по принцип не съм фен на Гес,но много време ги зяпах на витрината и ми харесаха много.Разбира се, може и аз да съм ударила греда,но за тези пари има къде -къде по-качествени и удобни модели на други марки.

# 531
  • Мнения: 20 165
Имам код за 20% отстъпка за Converse, за днес и утре, някой ако го иска?

# 532
  • Мнения: 940
ZHENYA15
TEA15
15% над 100 лева

# 533
  • Мнения: 1 889
Аз също имам за Converse, но няма да го ползвам

# 534
  • София
  • Мнения: 6 726
От поръчки ли ви ги пращат? Последните пъти изобщо не получавам никакви кодове.

# 535
  • Мнения: 15 356
И аз имам ,сега видях в пощата.Добре ,че ми мина мерака за Конвърс

# 536
  • Мнения: 20 165
Имейл получих. Явно искат да раздвижат продажбите.

# 537
  • Мнения: 4 246
Аз получих известие от приложението за кода на конвърс. Свободен ми е ..

# 538
  • Мнения: 1 889
И аз получих мейл

# 539
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
И аз имам код за Конверс, ако някой го иска.
Преди няколко дни ми пратиха и код 20% на всичко, не знам защо. Пише Благодарим че си клиент.

Общи условия

Активация на акаунт