Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 34

  • 194 122
  • 3 349
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 518
На мен миналия път ми взеха 50лв, днес ми взеха 33лв. 350лв според мен е грешка в писането.

# 76
  • Мнения: 90
Може да са искали да кажат 30-50 лв значи Joy

# 77
  • Мнения: 4 518
Може да са искали да кажат 30-50 лв значи Joy
И аз така го виждам... 350лв всеки месец за единия болничен, това и в Токуда не биха си го позволили, според мен.

# 78
  • Мнения: 51
Честно казано надявам се да е грешка. Утре ще потвърдя.

# 79
  • Мнения: 261
На мен са ми взимали 30лв, когато отида само за болничен и нищо, когато си го поискам по време на преглед. Въпреки че болничния ми с ЛКК трябваше да започне сега скоро, още преди седмица и нещо на преглед казаха, че ще ми го изкарат през прегледа.

# 80
  • Мнения: 23
33лв е цената на болничния минаващ през комисия, утре трябва да отида да взема моя и е за 30дни 🙂

# 81
  • Мнения: 21
Здравейте. На кой телефон се свързвате с АГ регистратурата? Аз опитвам на 02 403 4928, но ме насочва към call center. Благодаря предварително.

# 82
  • Мнения: 106
Здравейте!

Знаете ли дали е възможно да раждам в Токуда при д-р Богданова, но да се следя при друг лекар пак в Токуда? Мога ли да платя предварително като наближи момента, за да съм сигурна, че раждането ще е с нея? Питам, защото изглежда нейния график е доста пълен.

# 83
  • Мнения: 139
Здравейте. На кой телефон се свързвате с АГ регистратурата? Аз опитвам на 02 403 4928, но ме насочва към call center. Благодаря предварително.

Това е телефонът, просто там са много натоварени и не успяват да вдигнат. След 3тия сигнал пренасочва автоматично към централния.
Успявала съм да се свържа към 8 - 8:30 ч. сутринта и след 17 ч.

# 84
  • Мнения: 90
Здравейте!

Знаете ли дали е възможно да раждам в Токуда при д-р Богданова, но да се следя при друг лекар пак в Токуда? Мога ли да платя предварително като наближи момента, за да съм сигурна, че раждането ще е с нея? Питам, защото изглежда нейния график е доста пълен.
Не мисля, че можеш да платиш предварително. Но може да опиташ да запишеш час при нея в Оскар клиник, ако в Токуда не успяваш, и да си поговориш с нея 🙂

# 85
  • Мнения: 51
Здравейте. Днес си взех болничния, нищо не съм платила.

# 86
  • Мнения: 819
Момичета, кажете за естестневото раждане- повече инфо за клизмата(правят ли, не правят ли,отношение и тн), ползва ли се лигнин първите дни ( има ли смисъл и това да вземем), малко инфо за визитацията сутрин( отношение, как протича), дават ли обезболяващи( да си носим ли нещо все пак), колка време след това можемпда хапнем / пием нещо? Многооо мерси!!!
Клизма правят. Понеже мен ме приеха ден по-рано за предизвикване на следващия ден, сутринта още в 6:30 ми направиха, после се изкъпах, дадоха ми нова нощница и ме заведоха в родилен сектор. Лигнин не ти трябва, дават еднократно бельо и превръзки колкото поискаш. Ако имаш нужда дават и свещички за обезболяване. Аз родих в 14:45 и в 15:30 вече ми бяха донесли обяда. Вода пих веднага.

# 87
  • Мнения: 95
Момичета, кажете за естестневото раждане- повече инфо за клизмата(правят ли, не правят ли,отношение и тн), ползва ли се лигнин първите дни ( има ли смисъл и това да вземем), малко инфо за визитацията сутрин( отношение, как протича), дават ли обезболяващи( да си носим ли нещо все пак), колка време след това можемпда хапнем / пием нещо? Многооо мерси!!!
Клизма правят. Понеже мен ме приеха ден по-рано за предизвикване на следващия ден, сутринта още в 6:30 ми направиха, после се изкъпах, дадоха ми нова нощница и ме заведоха в родилен сектор. Лигнин не ти трябва, дават еднократно бельо и превръзки колкото поискаш. Ако имаш нужда дават и свещички за обезболяване. Аз родих в 14:45 и в 15:30 вече ми бяха донесли обяда. Вода пих веднага.

Имам въпрос за предизвикването Simple Smile
Понеже аз лежа в болницата от вчера, защото преносвам. Имахте ли контракции, защото аз нямам, докарала съм до 2см разкритие и няма прогрес и искат директно към секцио да преминем другата седмица. А пък на мен определено ми се искаше това да е най-краен случай. Вие имахте ли някакви контракции, разкритие и изобщо всякакви съвети ще са ми от полза Sad

# 88
  • Мнения: 90
Аз имам въпрос: знам си, че ще раждам при моята лекарка, но нали уж е екип, т.е. Тя си върви с нейна акушерка или какво? И това тази акушерка, която седи винаги в кабинета по време на преглед с доктора ли е? Нещо не си го представям ако тръгнеш по нощите да раждаш, да викнат и лекаря, и акушерката Grinning Може ли някой да ми разясни, моля ви. Не че ми е проблем при която и да е акушерка, просто се чудя дали правилно разбирам организацията в болницата

# 89
  • София
  • Мнения: 6 727
Акушерката стой при вас почти през цялото време (като влезнете да раждате). Моята на прегледите не е присъствала. Иначе не си представяйте, че става като по филми отиваш и раждаш веднага Simple Smile Може при някои жени се случва ама процента не е голям.

Общи условия

Активация на акаунт