ВМ НВХ - ръфам пражоли и стягам крачоли - 7 част

  • 17 931
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Закусих варени яйца с бекон. Много жалко, че нямам грейпфрут,много обичам, пък забравих да си купя. Пфу!  ooooh!
Менюто се очертава еднообразно днес, но довечера ще излизаме с приятели и дано отидем на някой ресторант, а не пицария, щото да имам по-голям избор с манджите... Егати живота - седнеш на кръчма и само пържола с овчарска салата ядеш!  Crazy
Кола лайт пия понякога, когато ми се дояде сладко и съм на гости или на кръчма.  Embarassed Отвратително е, отровно е направо. Sick  Смятам, че рядко като я консумирам ще го преживея.
Друг път предпочитам тоник. Ах, какво блаженство е! Има сякаш малко захар, ама това го пия в по-отпускарски сезон, като ям и млечности и не бързам да свалям мазнини. Но най-голямото ми блаженство е тоникът. Полудяла съм.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 196
... Егати живота - седнеш на кръчма и само пържола с овчарска салата ядеш!  Crazy
  Rolling Eyes
Ъхъ,голяма мъка,неутешима... Joy
Я кажете,ЕСКИМО - 3  има ли някакво значение кога се пие или както е обозначено на опаковката -  3 по 1 по време на ядене newsm78.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
По време или след хранене, по възможност мазнини да си яла и при по-голяма възможност с млечни. Щото калция се усвоявал по-доре с Ескимото и някакви подобни работи имаше...

# 18
  • Мнения: 2 196
Благодарско,Небесна  bouquet
Значи с обедния пържол+сметанка се връзва чудесничко. Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Въх, прелести! И накрая като глътнеш и Ескимото - 4 капсули пия дневно и си връхта на НВХ-то. Бравос!  Hug
Ей, тури малко зелено на тая комбинация, не оставяй пържолата самотна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз пък пия ескимосите по 3-много бърже ще ги свърша инак.
И добре се чувствуваме всички заедно-умирам за кашкавал-когай тоз обяд бее да ядем-гладно мий, дошъл ми М-то, не ме свърта, ядеми се попара-не мой-луд луд съм аз-ехххх мечти
Попара-ммммм Laughing Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ааа, попара!!! Къш, къш!
Абе някой пий ли вода с лимонов сок? Много дорбе действа, ама аз забравям..

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
не пия-кисело ми е, дразни ми стомаха и жлъчката нещо почва да ми жлъчи разни сокове, дето ме намръщват
И ми бетонират онуй дебелото зад мен-дупето бе

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Небесна какво ти е мнението да заменя за седмица-две кафето с какао сутрин-моето пиене на кафе е само сутрин по 1чаша-отскоро и без захар,ама голяма горчивина бе-дали с какаото ще ми е по-добре, и сравнено кафе-какао кое е с повече въглехидрати? Пък и фиброзно било какаото-добре ще ми е

# 24
  • Мнения: 2 956
Момичетааа...и най-вече Небесна...имам едно питане такова,че нещо няма време да ровя...ако знаете да ми споделите кои храни са с повече целулоза...за компира ясно...ама някой,ако знае по-подробно ще съм благодарско много  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
О  Евридичеста  Party-  що ти е толкоз специална таз целулоз-аз знам за зелето-има толкоз целулоза,че чак хартия да произвеждаш

# 26
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Днес съм за бой-правих ябълков сладкиш и ...го опитах.Ей,още не могада гледам с отвращение тестените и сладки вкусотийки Sad
Небесна,аз пия всяка сутрин топла вода със сок от половин лимон.Действа супер освежаващо Peace

# 27
  • Мнения: 253
А скивай къде си говорели на познат език? Heart Eyes
Небесна - Да не те разочаровам, обаче в тоника има мнооооооого захар. Повече от колкото във другите безалкохолни питиета. Това е за да се намали вкуса на хинина! Така че полека!
Ей го и мойто меню днеска:
Закуска 200гр кисело мляко и ябълка
10ч - малка (1ч.ч.)плодова салатка от 2 вида пъпеш
Обяд - 2 пилешки шишчета и зелена салатка
Сл. закуска - пропуснах
Вечеря - Риба на тиган и салатка
Имам питанка -
А моркови може ли да се ядат (1-2 за междинно хранене) ? И ако да Небесна що правиш пил. супа без?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тютютю-пъпеш ли?-Каквой туй нещо-едно жълто зловредно-с толкоз въглехидрат,чак до луната мога да стигна-Слави молим ти се-туй не е за нашта тема
Морков-също, въглехидратност голяма-по изключение може, ама всеки ден-аз не бих
що се чудиш,че Небесната без него е правила супата

# 29
  • Мнения: 253
Е та за моркова затова питах? Щто четох че не го искала в супата... пък ме мързи да се ровя и да търся!
И сега аз кво да си дробя за снаск, като моркова "виновник" - досега като не измисля и аиде един по дебеличък морков нарязвам и хрупам към 10ч. Значи може би затова заешкото имало .75г. въглехидрати. Виж ги ти гадинките... #2gunfire

А за пъпеша - добре де, поучавам се....Ама много вкусно бе! Аиде тогава за специални случай го оставям, за награда дет се вика. Аз сладкории и без това не ям!

Общи условия

Активация на акаунт