Покажете си детските стаи - тема 28

  • 52 623
  • 729
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 21 310

Какви пердета и стол бихте препоръчали?

# 181
  • Мнения: 13 961
Пердета никакви не бих сложила, само ще събират прах. Стол трябва. Сега има оферти в емаг.

# 182
  • Мнения: 4 823

Какви пердета и стол бихте препоръчали?

Не бих сложила пердета, при положение че има тези щори. Столът е нещо много индивидуално. Моят е купен по интернет и си беше риск, ама поне гледах да е на фирма, която прави само столове и бюра. Слава богу, много ми е удобен.

Според мен обаче вдигнете лаптопа на нивото на очите, а не да гледа надолу. Има едни поставки, които вършат чудесна работа.

Ето това:

https://www.amazon.de/dp/B07VLYK1CJ/ref=redir_mobile_desktop?_en … in_0_img&th=1

# 183
  • Мнения: 21 310
Много благодаря за мненията , ще потърся стол и поставка.

# 184
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз пък бих махнала щорите и бих сложиха пердета - тънко, което да пропуска светлина и отгоре плътно, което да се ползвам вечер и на светната лампа.

# 185
# 186
  • София
  • Мнения: 9 747
Госпожа Лаленце, те щорите сега ги слагаха. Едва ли им е опция веднага да ги махат.

Аз да попитам за този вид щори с какво ги чистите? Виждала съм някакви бърсалки по магазините , които се извиват на буквата Г. С тях или нещо друго?

# 187
  • Мнения: 21 310
За момента ги чистя с прахосмукачка с накрайник четка на слаба степен.

# 188
  • Мнения: 13 961
Веднъж годишно мъжа ми ги маха и мие с подвижния душ 😀

# 189
  • Мнения: 4 823

Ниско ми се струва. То всъщност не се повдига, а само променя наклона на лаптопа. Или поне така го виждам на снимките.

# 190
  • Мнения: 1 674
Ние в крайна сметка завършихме стаята на дъщеря ни /1 клас/ като решихме чина, стола и светлината по този начин.
Скрит текст:

# 191
  • Мнения: 21 310
Ние в крайна сметка завършихме стаята на дъщеря ни /1 клас/ като решихме чина, стола и светлината по този начин.
Скрит текст:
Страхотна е ,със здраве да се ползва от малката обитателка Simple Smile

# 192
  • Мнения: 39 673
Малката лисичка, ако искаш пердета, аз бих заложила на едноцветни, но не прозрачни. Не ми харесва примерно стената да е боядисана в наситето розово, а пердето да е бяло, прозрачно и да се вижда розовата стена зад него. В тоя ред на мисли- може да помислиш за плътни бели(просто не тюлени), бледо розови, или дори в нюанс на кафявото завеси. Другото, което ми направи впечатление е, че детето все едно е наказано в ъгъла на стаята. Бих закупила по- голям плот и бих го закрепила върху бюрото, за да олекотя "наказателния" ъгъл. А ако е възможно бих дръпнала и бюрото от мястото му.

# 193
  • София
  • Мнения: 6 010
Извинявайте, не съм проследила, че щорите са тъкмо сложени. Все пак бих сложила тънко перде с цел уют.

# 194
  • София
  • Мнения: 7 673
Малката лисичка, ако искаш пердета, аз бих заложила на едноцветни, но не прозрачни. Не ми харесва примерно стената да е боядисана в наситето розово, а пердето да е бяло, прозрачно и да се вижда розовата стена зад него. В тоя ред на мисли- може да помислиш за плътни бели(просто не тюлени), бледо розови, или дори в нюанс на кафявото завеси. Другото, което ми направи впечатление е, че детето все едно е наказано в ъгъла на стаята. Бих закупила по- голям плот и бих го закрепила върху бюрото, за да олекотя "наказателния" ъгъл. А ако е възможно бих дръпнала и бюрото от мястото му.
Подкрепям съвсем добронамерено. Няколко неща не ми харесаха в местенцето на детето. Много е близо до стената. Мястото е малко. На този стол позицията никак не е добра - детето е прегърбено и приведено напред, за да вижда. Светлината в очите сигурно също е неприятна.
Като цяло, бих помислила за изцяло нова концепция - по-голямо бюро, разположено по друг начин, по-удобен стол, повече светлина, която да идва отстрани.
Не знам дали всичко това е осъществимо, но поне, което можете.

Общи условия

Активация на акаунт