Покажете си детските стаи - тема 28

  • 52 462
  • 729
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 21 282
Заех се.
Благодаря за мненията ви.
Купихме и стол днес , качвам снимка , а бюрото ще го сменя с предишното такова,новото пък може да го ползва като тоалетка и готово Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 18:11 от малката лисичка

# 196
  • Мнения: 21 282
Къде точно предлагате да преместим бюрото ?

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 10 824
малката лисичка подлакътниците на стола вдигат ли се? От къде го поръчахте? Хареса ми.

# 198
  • Мнения: 21 282
Да,вдигат се.
Госпожицата си го избра вчера от Технополис и направо го взехме.
Лесно се сглобява.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 10 824
Благодаря!
На дъщеря ми стола е почти същия, но понеже е кожен започна да се разпада кожата на седалката. Затова търся пак с такива подлакътници.Цената каква беше?

# 200
  • Мнения: 21 282
189 лв , намален от 239 лв.

# 201
  • Мнения: 4 809
Супер е столът. Със здраве да го ползва.

# 202
  • Мнения: 21 282
Нямаше с розови акценти,иначе щяхме да вземем такъв.
Тези дни ще направим разместване за да наместим по-голямото бюро,а това ще се превърне в тоалетка,само трябва да намеря подходящо огледало.
Не ползва гримове все още (за щастие),но си прави маски на лицето и го почиства ( в коридора пред огледалата),затова сметнах,че най-добре е да превърнем без това малкото бюро в тоалетка за да може да си прави тези процедури в нейната си стая.

# 203
  • Мнения: 39 523
Може би със снимка ще е по- лесно да се дават съвети къде да се сложи по- голямото бюро. Иначе от предоставената такава- може да се позиционира пред прозорците. Определено повече предложения и идеи ще получиш със снимка на цялата стая.
За прокъсания кожен стол- може сърач да го претапицира. Или да претапицира само скъсаните участъци.

# 204
# 205
  • Мнения: 39 523
О, ами под прозореца ще е идеално. И бях казала за кафяви завеси(изхождайки от кафявото по мебелите), но сега като си припомних килима, може и сиви пердета.

# 206
  • Мнения: 21 282


mariat
благодаря Simple Smile

# 207
  • Мнения: 18 562
Кафяво или сиво пердета.
лисичке следя развитието на вашия ремонт, защото ще сме в същата гама-бяло, дърво, розово и се чудя кое как да е. Килимчето е хубаво.

# 208
  • Мнения: 21 282

Нещо такова дали би било удачно?
Само се чудя дали да са с такава дължина като на снимката или по-дълги ?
ПП - Снимката е от една група за ремонт по ФБ.

# 209
  • Мнения: 18 562
Ами защо не. Имаш същия цвят и в килима. Можеш да комбинираш.
Аз съм фен на дълги до земята пердета и мисля такива да са, но не знам дали ще се получи и още не сме го решили как да е.

Общи условия

Активация на акаунт