Рицарки на бялото кантарче - 9 част

  • 30 229
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 487
       Поспете си , момичета , все пак неделя е . Не ме гледайте мен ,ку-ку-мявката . ku-ku

       Само Майчето да става , че ще ходи на работа. Hug

      Аз вчера направих тотално освинване , в буквален и преносен смисъл . Селска история. Няма да казвам точно с какво , че не става за закуска по никой режим , за никой континент. Joy Днес съм подут , осолен , изтощен , засрамен: Cry Embarassed ooooh! smile3538 smile3538 smile3538 Изял съм си менюто за три деня напред. Гладен ша ходя сега , да ми доди акъла. Banghead

     Ама то Тончето  Nature Sunny още снощи  се прибрало , пък аз как тъй не съм разбрал newsm78 Сигур  съм спал , нали бях преял  smile3524




Последна редакция: нд, 12 ное 2006, 06:26 от Айя

# 811
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро на всички-Майче, лек ден от мен
Айче-здрасти, просто не мога да не те поздравя лично-ако не си ти, аз ще кукувам сам-самичък
Още вчера се завърнахме от ВТ-тъй беше по план, ама и аз като теб се отдадох на въглехидрати и сладко-уж нямаше да мисля за режими, да ям на корем...-пък то какво стана Rolling Eyes, тая сутрин просто няма нищо на света, което пак да ме хвърли в яденето newsm25-дори и катмичките дето съм ги направила за закуска Mr. Green
Подута съм, не само от солта, ами от онуй дето ми наближава, задържам яко, даже съм качила близо кило
И туй ще мине-не е за първи месец
Хайди-днес съм на линия-ш наминавам Wink

# 812
  • Мнения: 2 487

    Споко , Тонче , аз те водя по отношение на килото в +.

    Хайдеее , другите да стават , да се карат , че аз днеска само бой требе да ям.

# 813
  • Мнения: 254
Добро утро,момичета!
Аз не само задържам ами от 63.2кг сега съм 63.8кг Crossing Arms,ще идва ли newsm78 що? Kърмя и М... ми идва,когато си иска през месец -два  Whistling
Днес ще хапна само кисело млекце и малко пиленце,но след 7 и 30ч ще се наливам само с вода,че искам да се движа надолУ smile3514
Лек ден,милички.Пожелавам на всички поне едни килце да изчезне до утре Hug.

# 814
  • Мнения: 1 366
Добрп утро сладурки!

Какво сте са овампирили рано рано? Аз даже на работа не ида толкоз рано. Нали съм у хай-кефа (тека) та за туй!

Айче карам се. Селски - градски, да ги нямаме таквиз! Като отидеш на село и мислиш, че не те виздаме , ама "ние сме на всеки километър"  Crazy Хайде днес повечко вода да промие, ама без връзка - не гладувай!

Тонич, злато, нищо не казваш как реагира любимия на новата кройка? Може пък да му е ръбесто и да не му харесва  Hug И тае-бото сега да го замениш с по-полезно спортуване, моля  Naughty  Blush

Айде целувки! И да не ме оставите да си кукувам тука сама! Аз имах толкова емоционален край на седмицата, че още ми е весело!

# 815
  • Мнения: 2 956
Здравейте милички  Hug
Майче  лека работна седмица от мен   bouquet
Тонки я кажи,кажи как се хареса на лювният човек  Flutter ей сега кой като теб...радвай се там на човекЪТ и тука  много-много да нямаш работа  Hug
Аз вчера не се вклювах,че бая ходих на лява и надясно,а и имах именничка , та затова...похапнах малко повече сладичко май,че трябва да ми идва М., ама нещо го няма  newsm78 сигур от операцията нещо ще се изменя -ще видим  Thinking
Айче аз станах в 3:00, ама не ми се пускаше компа хич, хич и когат ти си станала,аз пак съм си легнала  Laughing
Хайде сега желая лек ден на вас прекрасни и лека-полека да се стягате за новата седмица   bouquet

# 816
  • Мнения: 72
Добро утро момичета,от днес и аз започвам,направих си овесени ядки с мляко дано ми харесат поне малко,че за първи път ще ям такова чудо.Инак не знам каква закуска ще му мисля.На килограми стартирам с 72, и трябва да стигна поне до 60 кг като начало.

# 817
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ааа моля моля-ся за 5мин във форума няма му стани нищо лошо на любовното същество-ми какво да кажа-в петък вечер като дойде-аз му се фърлям да вратЪ да го целувам kiss -той ме бута назад да ме гледа с ей таквиз очи Shocked и все повтаря-
"нее ене не не мой да е истина туй" -ама не спря беее-шашна се много, щото нали ви казвам на кила намалението е около 7-8 от последната ни сгляда, ама от тае-бото и колелото баз-бая съм се осклупторила-ма и скромна пък съм Blush и тъй-ама не е много доволен-почна и той като разни други-да не се разболея, къде щял да ме хваща сега-да му имам проблема моля ви са Crazy ми две ръце имам-там ще ме държи Mr. Green
Хади всичко хубаво от мен

# 818
  • Мнения: 2 956
 smile3532 smile3532 smile3532 да му имам проблемацията на мъжО ти  Joy е все пак е останал изненадан  Peace кажи му,че ний те пазим от болести  Hug

# 819
  • Мнения: 72
Такива са мъжете заглеждат се по слабички гаджета,а когато става въпрос за половинката им искат да има какво да хванат, не може така  и ние   искаме да се заглеждат  по нас чуждите мъже.

# 820
  • Мнения: 72
Боже ама тези овесени ядки са голяма гадост,поне за мен приличат ми на варено жито,а аз го мразя.Кажете може ли да се заместят с корн флекс, фитнес или нещо друго.

# 821
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравейте и от мен !
 Аз съм на работното място Sad  ( да и се не види и на професията ми )
 Обаче пък тук съм най-стриктна с водата и яденето  Embarassed
 Вчера правих на домочадието ябълков щрудел и не го опитах хич ( а как го обичам  Blush )
 Като килца задържам на 61 , но пък дрешките ми действително стават широчки.
 Хайде успешен ден -  бъдете обичани    bouquet

# 822
  • Мнения: 1 424
Здравейте рицарки  Hug
Гледам дружно си признавате издънчици,ами хайде да се запиша и аз в черния списък  Blush Тези дни исках да хапвам нормално,без да пазя строг режим,но и без да се тъпча.А то каква стана....малко по малко и така си се натъпках хубавичко   Banghead то и М. иде и е страшно   smile3514 за тва днес съм на течности  Crossing Arms и някой плод при нужда

# 823
  • Мнения: 1 169
Здравейте! Аз прекъснах диетата обаче продължавам да се тегля и забелязвам че все пак слабея може да е с грамове но пак е нещо и си ям разни нещица  Thinking Crazy newsm78

# 824
  • Мнения: 6 039
Здравейте и от мен,
днес е 12-тия ми ден, и с чиста съвест  си признавам, че прегрешения нямам
вече съм почти 82, което е почти -6кг, сега мечтая да сляза под 80, не съм била толкова от бременността, което е малко повече от 2 години. Simple Smile
в очите на хората сигурно съм си все същата свиня, ама ако им припомня снимков материал от лятото с +11кг надявам се да намерят разлика Mr. Green

успехи на всички и стига с тези съботно-неделни изкушения Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт