Ваканцията след ОСМИ клас - част 7!

  • 23 801
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Аз
Не мога да ви изчета...
Честит празник на jasmin tea и на Happy!
Благодаря на дейните мами относно ПО!
Някой набор от София случайно да ходи на бойно изкуство и дa препоръча?
Благодаря, silver gull❤
Мога да препоръчам карате клуба, където моя третокласник ходи вече 4-та година: https://fighters-nsa.com/
Прекрасен треньор има - Павлин Дишев. Страхотно мотивира децата.
Има и доста наборчета там, както и целия спектър гимназисти.

# 721
  • Мнения: 8 228
Сега отворих Школо. Още е в осми клас, но пък и дава някакво съобщение за грешка. Нещо от рода на "още няма качени данни за тази година".
Минат година родителската среща беше на двора. Всъщност предпочитам го за есенно време. По приятно е. Как не са сетили още преди години, не знам. В нашия двор има много пейки и е удобно.
Познавам някои родители, но бегло и изобщо не държа да си ставаме близки. Всеки да си натиска отрочето да слуша в час, да не пречи и ще сме доволни всички.

# 722
  • Мнения: 856
Никого не познавам от родителите, а класната я видях в началото на миналата учебна година и това беше. С нея се чухме наскоро, защото набора е бил избран за лагер на Банско. Той няма да ходи заради започване на тяхното футболно първенство. Те и децата не се опознаха добре. Той не поддържа връзка със съучениците си поради тази причина.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Бети, къде ги гледаш тези новини? Аз не виждам списък с учебници, нито имена на учители. В Школо има само новата класна.
Отговарям вместо Бети: в секция "За ученици: Учебници IX-XII клас" е списъка. Преди стоеше за миналата учебна година, днес вече е за предстоящата.

# 724
  • София
  • Мнения: 922
Дъщеря ми ходеше няколко години на айкидо, като по-малка. Клуб чоуа. Има в Младост и още някъде , не помня къде. Имат сайт. Треньорите в Младост са мн.добри. ММ е един от тях. 😁
Дъщеря ми тръгна тази година в Младост. Много ги харесва.

# 725
  • Мнения: 2 208
За айкидо мога да препоръчам тази школа: http://takemusuaiki.bg/bg/about_us/agenda

# 726
  • София
  • Мнения: 7 052
В Гьоте всичко минава онлайн. Чао, курсове по немски там.
От опит, в Гьоте присъствено са добре, онлайн са пълен шиит, според детето.
В 9 клас ходеше там, първия срок дори му хареса немския. Втория срок каза, че ако продължават така, не иска курсове в 10. И ние им казахме чао. 😁

От 5 до 7 клас, освен чудесен клас, родителите също бяха страхотни. Имахме организация, бяхме съмишленици.
Сега класът пак е хубав, но не се познавам с родителите. Не защото им има нещо, но вече децата се оправят сами. Вече и не държа да ги познавам, де. 😂

# 727
  • у дома
  • Мнения: 7 141

Иначе, ние също сме на БГ море. По принцип не бяхме ходили на него много години. Но съм впечатлена- в ресторанта, на входа има кутии с маски. Не задължават на 100 %, но внимателно молят гостите да носят маски, докато са около шведските маси. И едно 85 % са с маски, което ме радва. Персоналът е с ПС на 100 %.

И на ММЦ е така с мерките-бонус-среща с Доди и пак с Бети,та си оправих настроението от лошото време...

# 728
  • Мнения: 7 279
И аз никого не познавам от класа на набора...нито деца, нито родители. Класната я видях на миналогодишната РС в химическия факултет, както и останалите учители( ставаха от банките и се обръщаха към нас) и толкова...Оставен е на самотек ( или самостоятелност 😉 ), уж бил голям...

# 729
  • София
  • Мнения: 1 058
И на ММЦ е така с мерките-бонус-среща с Доди и пак с Бети,та си оправих настроението от лошото време...
Явно сме или сме били на едно и също място Simple Smile

# 730
  • Мнения: 6 586
Ей, пак се събрахте🙂

# 731
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Звънче, да беше писала 😉

Да, във Вт днес имаше протест на кръчмите..Кръчмарска държава сме....

Познавам няколко родители от класа на синковеца, били сме съученици, с единия татко сме колеги. Това го установихме не на РС, ами случайно го питах синът му къде е приет, коя паралелка и се оказаха в един клас 😃. Моят е забранил да разказвам, каквото ми сподели, на другите родители 😁

Бебе не искам и аз..всъщност не искам откакто моето стана на 1-2 г; просто не мога да си представя отново памперси, неспане и т.н...

Родителите ми утре заминават на Созопол за десетдневна почивка, замислях да отидем с тях за 3 дни, но няма. Времето не ме кефи, за мен е студено вече за море, пък и наборът не иска...
Казах на ученика, че има публикувани учебниците. Имал по-важни мисли - каква каска да си изберял, че неговата се пукна мин.ден на брадата...Толкова за училището! Обмисляме да отидем на състезанието в Ловеч; снимката му на плаката за събитието съвсем му събуди желанието...
Аз съм скептично настроена за ПО, според мен е "отбиий номер" новината за такова...

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 20:29 от AIR

# 732
  • у дома
  • Мнения: 7 141
И на ММЦ е така с мерките-бонус-среща с Доди и пак с Бети,та си оправих настроението от лошото време...
Явно сме или сме били на едно и също място Simple Smile
Ние сме до събота във Форест бийч.
Ей, пак се събрахте🙂
Даааа Heart

# 733
  • София
  • Мнения: 5 752
Весана, благодаря, сега ще проверя пак. По времето, когато писах поста стояха старите списъци.

# 734
  • Мнения: 5 234
Благодаря за отговорите! Страхотни сте!
Относно карта за ГТ как ставаше; можеше ли сега да се изкара със старата ученическа карта за един месец?

Общи условия

Активация на акаунт