Приятели с бенефити

  • 19 012
  • 973
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 285
Реве, какво те яде?

Темата за чистия секс сме я бистрили милион пъти.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 880
Не деля. Нито искам да ми се изреждат един след друг. Това е отговорът ми- или го искам някого, или не го.
Видях, че си написала за ексклузивност. Но реално не се сещам за много мъже, навити да са във връзка само за секс, а пък да спят с една. А другото ми е нечистоплътно буквално.

# 17
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Ами не ми звучи добре. Не е моето.

А теб щом те кефи, какво ти пука ние какво мислим по въпроса?
Или не е и твоето, ама друго няма и се опитваш да го валидираш пред себе си?

# 18
  • Мнения: 10 998
Раве, за жена в твоето положение: имаш всичко, нищо повече не ти трябва, това е оптималният вариант. Смятам, че е най-разумно,най-евтино и най-безопасно.
Единствено разходът в хотела ми е излишен.
Делите се всичко, всичко е ясно и няма никакви драми и сълзи и сополи. Всички интелигентни хора правят така. Другото сие селска простотия на нашата възраст.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Звучи...скучно и обременяващо. Нито е връзка, нито свобода.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 923
Временно? Ама то и краен срок ли има? Преди раздяла, или преди задълбочаване?

Равенче, ако не искаш такива с претенции, се научи ти да имаш претенциите. Като начало започни да изискваш те да покриват разходите. Както би направил един мъж на място, принципно. Ако няма пари, значи къде е тръгнал да си позволява любовница? А знаеш ли колко нямат за теб, ама за платено намират? Няма да те уважават, докато не се бръкнат за теб, това е истината. А докато плащаш ти, ще те надушват използвачи. Знаеш ли с каква готовност ще намерят приложение на средствата, които са си спестили от твоята сметка?

За здравето разбирам, но това не значи, че изискването е на място. Ако и той е навит, добре, само не знам как ще удостовериш, че го спазва.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 285
За евреин говорим ‘се пак Laughing

# 22
  • Мнения: 1 189
Мен още на деленето на сметките ме загуби. Не че по нататък е много печелившо. Аз не бих се набутала в такова нещо. Поне не и с акъла, който нося в момента.

# 23
  • Мнения: 2 928
Реве, какво те яде?

Темата за чистия секс сме я бистрили милион пъти.
Не ме яде, или по-точно-ме, защото се надявах на споделеност. И вътрешно у него чувствувам, че я има, въпреки че той се опитва да го изкара другояче.
По-точно се чувствувам странно. От друга страна си се чудя на емоциите и си задавам въпроси.
Ами, ако той се беше съгласил и не е моят човек? Страх ме е да не сбъркам пак, това е.

P.P. Деленето на сметките го предложих аз. Какво общо има това с уважаването? Виж със себеуважението има много. Не понасям да съм нечия държанка.

# 24
  • Мнения: 10 998
Раве, аз не съм на мнение, че той трябва да плаща. Според мен ако си делите, ти ще си си свободна, утре срещаш нов човек и тоя е адиу риу мучачо...
Докато ако той плаща, раздялата ще е по-сложно, той е инвестирал някакви пари, очаква реципрочност.
Според мен нагодете графика, да можете да правите секс в къщите, без да е необходимо да плащате хотел.
През другото време си излизай с приятелки, ако срещнеш друг, срещнеш,ако не тоя ти е сигурен.

# 25
  • София
  • Мнения: 35 285
Ами, не е твоят човек. Държи те на повод и ти обяснява, че така е супер. Ами - не е, сама усещаш.
Няма ангажимент към теб, има някакво кавалерство от възпитание и е чисто проформа. Но за всичко останало - не може.
Не знам, тези мисли нямаше да ги има, ако всичко беше наред.

# 26
  • Мнения: 12 473
Мне. Аз обичам да съм обожавана,  как така ще сме равни?))

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 23:18 от Angel_wing

# 27
  • Мнения: 4 970
Приятели с бенефити..
Ако е приятел предполага, че ще споделяме и още нещо освен секс веднъж седмично..
Но секс с мъж, с който се срещам веднъж седмично в хотел..за задоволяваме на сексуалните си нужди ми е твърде сухо.

Виж мъж, с който ще споделям емоции, ще пътуваме или изживяваме уикенда и чат - пат ако можем през някой ден на работната седмица да се чуем, видим било и за кафе..Е друго.
Аз май гадже си търся:)
Понякога напира нагона в мен, но без емоции ..тц. Утихва!

# 28
  • Мнения: 10 998
Аз лично бих предпочела да си имам един постоянен партньор за секс, отколкото да ги сменям в търсене на идеалния.
Раве, ако обаче малкото момиченце в теб иска да бъде обожавано, и ти е кофти, то тогава по-добре я прекрати тази връзка. Ако сексът е хубав, аз не бих се разделила с този.

# 29
  • Мнения: X
Раве, аз не съм на мнение, че той трябва да плаща. Според мен ако си делите, ти ще си си свободна, утре срещаш нов човек и тоя е адиу риу мучачо...

Жената не е собственост - и светът да ѝ се подари, тя е свободна да си тръгне когато реши. Не е длъжна на никого да остава, заради подаръче или платена вечеря. Ако тя реши да остане по милост, си е нейн проблем.

Общи условия

Активация на акаунт