Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 361
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 402
Хармони, честито бебче, живи и здрави бъдете! Simple Smile

Дух, аз не съм го свършила, на ден 41 съм. Направи ми впечатление, че втория месец  рязко стана по - трудно, не се шегува Сиднито Simple Smile .Тренировка номер 32 за крака я запомних като брутална, три дни след това бях със сковаваща мт. Въобще крака и дупе са най-тежки за мен. Кардиото обаче е твърде малко, за това се пускам вечер да потичвам 20-30 минути, ако имам време. Общо взето много ме изненада Сидни - положително, целта беше да поддържам с нея, но съм сигурна, че в момента даже надграждам и съм много доволна защото аз още мускул никога няма да върна.
Поизчистих още мазнини това лято и вече нямам нищо общо с момичето, което бях едно време, ако не ми виждат главата няма да познаят, че съм аз...чак походката и стойката са ми други...

# 151
  • Мнения: 9 701
Хармони, честита радост! Живи и здрави да сте всички!

# 152
  • Мнения: 1 545
Честита рожба, Хармони Blush

Днес мислех напълно да почивам, защото по обяд имаме събиране с рода на мъжа ми и снощи приготвих това-онова, та мислех да поспя повечко.
Обачеааа, докато готвих, прекалих малко с виното и тази сутрин се събудих леко подпухнала и с гузна съвест Grinning  Наритах се за една 30-минутна табата със Сидни, чудесно ми дойде.
Сега отивам да си довърша едното предястие, да взема душ и да поемаме към полите на Родопите.
Прекрасен ден, момичета Kissing Heart

# 153
  • Мнения: 2 543
На мен голяма част от тренировките й са ми много трудни. Голямо надъхване пада, за да ги почна, особено кардиото. Сега съм в края на първия месец. Така мисля че е, тъкмо направих вчера голямото кардио, с което изписвахме summer fine 3.0. ако става още по трудно не знам как ще оцелея. Да, и аз мисля че ако човек работи с нея може да изгради много добра форма. Но аз с моите кила понякога се чувствам като тюлен

# 154
  • Мнения: 318
Днес единадесети ден от Ironborn и Daily squats challenge.
Добавих и три сета по десет повторения с щанга :
Front Squat
Bent Over Barbell Row
Floor Press
Close Grip Floor Press
Twist

# 155
  • Мнения: 1 073
Агент за да питам тук значи сме проверили не на едно или 2 места. Жалко мислех, че темата е да си помагаме.
Иначе вчера тренирах и ходихме да пазаруваме дрешки за бебето, много сладки неща купихме. Тренировката беше проведена с ластиче и се състоя от 3 вариации на глутеус мост изпълнени по 20 пъти без почивка в 6 серии
Плие от легнало положение 5 серии по 15 бройки
И това беше гаджето беше ездл дюнери и рязко огладнях.

Впрочем преди да забременея правех доста балетни/гимнастически  тренировки на под, ако някой търси начин за хубаво и финно извайва е на бедрата това е начина. А относно това дали долна част се оформя вкъщи, долна част се оформя и без тежести стига да тренираш умно. Имам приятелки които не са, вдигали повече от 5 кг и въпреки това повечето писещи тук можем да им дишаме прахта.

И Хармони честитооо бебче много да ви радва и слуша. 😍😍

# 156
  • Мнения: 7 734
Втори ден от МЦ, затова днес само 30- минутна йога с Вио (yogavibe).

Вчера след работа обикалях с един тинейджър да купуваме есенни дрехи в мол-а. Не свали досадната физиономия и не престана да дърдори, че нищо не му трябва и нищо не му харсваа. Което звучи чудесно, ако му ставаха старите дънки и долнища...

Същия проблем имам и аз, при това- с все още НЕтинейджър. От няколко години е така и наистина дори закупувнето на чорапи е драма голяма. А без него отдавна нищо не му купувам, защото просто е безсмислено.

# 157
  • Мнения: 447
Хармони честита ти рожба, Дез в много добра форма изглеждаш.
Аз след около месец почивка започнах със стронг и аз.

# 158
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Дез, страхотна си. Все повтаряш, колко си мазна, пък аз само добре оформени мускули виждам Simple Smile То естествено, че ние си знаем най-добре, защото си познаваме телата. Успех в подготовката за бягането, дано да нямаш проблеми и болки.

Биологично момиче, аз лично, когато нямам отговор на някой въпрос просто го подминавам, предполагам, че и с повечето момичета тук в темата е така. Досега аз лично не съм срещала такъв тип тренировки, но не съм се и интересувала де Simple Smile

Днес ден 4 Стронг. Крака, любими. Много яка тренировка. Ползвах само 2 дъмбела по 8кг. Бях приготвила и по 10кг, но ползвах само единия, само при клековете с повдигнати пети. На качванията и бг клека, голям зор видях с осмиците. Много съм доволна. Ако успея утре с ден 5 цяло тяло, ще съм супер доволна от себе си.

Арсен, много обичам да те чета да си знаеш 😘 Винаги си толкова позитивна. Радвам се, че Сидни ти харесва. Аз също съм на мнение, че с нея може не само да се поддържа, но и да се надгражда.
Дух, аз започнах Самър 3 още в самото начало и я приключих началото на август. После си дадох почивка и през август не съм тренирала повече от 7-8 пъти предимно с Каролин.

Ето как приключвам летния сезон. За първи път без тренировки в залата. Снимките са след 15 дни пауза от тренировки.


Не ме цитирайте Simple Smile

# 159
  • Мнения: 1 073
Aниии страхотна си. Без извинения но за мен ти си най добре изглеждащатс от писещите тук страхотна форма.

# 160
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Хармъни, честито то бебче! Много радост да ви донесе, а за теб лично нека да е най-прекрасния стимул да си в добра физическа форма! Няма нищо по-хубаво от това да си в състояние да тичаш, скачаш, караш ски, играеш тенис, плуваш, катериш планини, караш колело и кънки с децата си!

Агент за да питам тук значи сме проверили не на едно или 2 места. Жалко мислех, че темата е да си помагаме.
Да, за да си помагаме, а не за да си подмятаме иронични забележки като тази, която ти си позволи Simple Smile

Не всяка от нас може да си позволи да си зареже работата и да тръгне да ти обяснява, че през последните 6-7-8 години в тази тема нито една съфорумка не е правила програма, базирана на "белидансинг". По руските сървъри и ютюб съм попадала на изолирани класове.

А докато търсехте замислихте ли се защо е толкова трудно да се намери "фитнес програма", не отделен клас/тренировки или курс по обучение, а "програма", базирана на толкова специфично движение.

PS Ани, почти съвършена си в моите очи! А ти самата какво искаш да промениш, гледайки тези снимки Simple Smile
Надявам се, че се разбира, че лекичко те закачам Grinning

# 161
  • Мнения: 1 073
Каква забележка съм си позволила?
И другото което е на мен ми е достстъчно да ми се отговори а не мненията ми да се подминават като малка гара. Аз съшо съм попаднала на отделни тренировки в ютуб. Реших, че хора занимаващи се с тренировки вкъщи все ще могат да имат някаква инфо. Не съм карала никой да си зарязва работата за да ми обяснява. Въпроса е в отмошението достатъчно беше да ми се отговори с едно Не знам, не съм попаднала. А не да се чувствам игнорирана и въпросите и мненията ми да се подминават кято пътен знак.

# 162
  • Мнения: 7 734
Ани, и от мен едно голямо СТРАХОТНА си! Браво! Толкова добре и в същото време женствено дефинирана мускулатура, точно там, където и колкото трябва. Hug

Въпроса е в отмошението достатъчно беше да ми се отговори с едно Не знам, не съм попаднала. А

Мисля, че с липсата на отговор става ясно, че не знаем. Ако някой знаеше- при желание (разбира се) щеше да сподели. Но хайде без императивни наклони в темата, става ли?

# 163
  • Мнения: 2 877
Хармони, честит бебок! Пожелавам да сте здрави и спокойни и бързо да влезете в ритъм двамата. Леко възстановяване след това.
Ани и Дези са в чудесна форма, както обикновено.
За днес - цяло тяло с тежести (набутани в раница) с Анна. Аз карах без раница, което е проблем при последните три упражнения, но те са достатъчно натоварващи сами по себе си, така че може тренировката да се прави и просто с тежести + пудовка или само с тежести.
https://youtu.be/ZY8bw2V5DSs

# 164
  • Мнения: X
Ани, великолепно изглеждаш!

Дез, прекрасна си! Успех с бягането!

Крит и на мен ми е мечта - планирала съм го за юни другата година, дано успеем. Колкото и абсурдно да звучи, вече си планираме лятото 2022. Паралелно планирам и ски ваканциите.

Днес сутринта/около обяд водих дребния на мач. 2 часа в най-ужасната жега.  Именно заради горещината реших да преместя бягането за утре. За днес един час йога с Лесли. Много приятна програма.

Общи условия

Активация на акаунт