Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тренировки в домашни условия - 113

• 34 759
  • 697
  •   1
Отговори
# 165
И за мен тялото на Ани е идеалка❤️
Май нищо не бих пипнала....особено краката ....ГОСПОДИ....🔝
Отчитам се с два дена на вила в балкана
само жени и деца  -САМО йедене и пиене хахахх 😂🤣😂
Утре съм Бек от Трек! 💪

# 166
  • 1st floor
Отичтам ден 5 от Стронг. Доста се чудих дали да го заменя HIIT-a с кардио на кростренажора и дали ще е по силите ми след  няколко месеца нищоправене, но накрая се реших и успях. На един от сетовете с вариации на коремни преси нещо ми се обади кръста и малко модифицирах. Иначе да докладвам за колелото за корем от Лидл - май ще се харесаме. Simple Smile Вчера и днес плахо се пробвам, не баш до края, защото още ме е страх дали го контролирам достатъчно, но супер натоварва коремните мускули и не чувствам нищо съмнително в кръста, като при коремните и планка.

# 167
  • Бургас/Пз
Благодаря ви, момичета! Много сте мили! Но да знаете, че и на критика нося Simple Smile
Агент, разсмя ме. Ама искам като се погледна отзад да се харесвам така, както отпред 🤣🤣🤣 Имам още заблежки за д...то и определено ще работя за него 😂 Другото мисля, че вече искам да го запазя така и да не го променям Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 11:13 от ani_d

# 168
Търся програма по belly dance по възможност да няма много дуднене и да е минимум 30 минутки.

За програма и аз не съм чувала, но преди известно време открих този ютюб канал и ето това видео в частност, и много ми хареса. Видеото е за начинаещи, но момичето има и други видеота и предполагам ако се комбинират с някоя тренировка ще стане по-дълго.

https://m.youtube.com/watch?v=zZ-LJxf3reI

Аз съм МЦ и тези дни нищо не съм правила. Обаче предните три дни ходих по три пъти на ден до училището и обратно - да оставям, да прибирам и всеки ден направих по 11-12К крачки, което ми дойде много добре!

За утре се надявам малко йога да включа.

Хубава неделя на всички!

# 169
  • София
Ani, мотивация си за мен, да знаеш.Astonished
И аз в отбора с тинейджърите - никога нищо не му трябва. Днес ще трябва да го "завлача" до мола за панталони. За разлика от малката кокона (8 г.), която само като чуе мол и очите й светват.

# 170
За днес:
* Изкачване на Черни връх
* Ден 4 от 12 week- Full Body HIIT + Abs, като си добавих и 10 мин корем с тежести с Памела https://www.youtube.com/watch?v=cLO4uRh4xDE&list=PLEkRYDcpWo … cM0mD&index=2

# 171
Отичам ден 22 на съмъра

# 172
  • Пловдив
Аз също правя по десетина хиляди крачки на ден според гривната. Е, имам и дни с по-малко. Най-мързеливите са с по 3-4 хиляди - от нас до колата и от колата до службата, паркирам не съвсем в непосредствена близост, ама не нарочно, а защото няма къде.
Ако видя, че съм ги наближила 10-те хиляди вечерта, но не съм ги достигнала, въртя кръгчета из къщи - краста. Иначе гривна вкъщи не нося, само навън.
Наскоро в ден с един час кростренажор (във фитнес, че бяхме на гости на свекървата) и после обикаляне из града я забравих. Предния път, през пролетта, при гостуване пак там я забравих при разходка из баирите около селото на дядото на мъжа ми. И двата пъти ме хвана яд, ама особено при баирите, заради това, че можех и с GPS да "отразя" разходката. Като се замислиш, и кво толкова е станало, че да ме е яд - ами нищо, обаче са краста това гривните.

# 173
Ани ти си пример.

# 174
Днес дванадесети ден от Ironborn и Daily squats challenge плюс Abs and Shoulder Dumbbell Workout Simple Smile.

# 175
Днес ден 5 от Стронг. Вчера 15км по баирите.

# 176
  • Бургас/Пз
Днес 5ти ден Стронг - цяло тяло, много добра тренировка - 40мин. Добавих още 20 мин за глутеус - махове с ластик и глутеус мост. Пареше ми д...то Simple Smile
Първата седмица на Сидни мога да кажа, че за мен няма слаба тренировка. Много ми харесаха и петте дни.

# 177
Днес Ден 1 от 90дневната програма на Лесли. Не съм решила дали ще я направя цялата.

След това дългото бягане -18.25 мили. Времето беше прекрасно, имаше учудващо малко тичащи хора.

СпорТна седмица на всички! Успех с пазаруването за децата (и аз от около седмица имам тийн, който от доста време е по-висок от мен, и съответно пазаруването за дрехи е голямо предизвикателство).

# 178
За днес - нова amrap тренировка с пудовка от хедър. По-лека от обичайното за amrap тренировките й (като изключим последния кръг, който беше по-изтощителен) и мина бързо и приятно.
https://youtu.be/WADreATRr-w

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 23:02 от zvezdi4ka14

# 179
Ани, феноменална фигура! Краката ти са профи! Браво!

Не знам дали ми е по силите да изчистя така. Сега ще видя какво ще стане с толковя йога.
Планирам зала, само да ми се намести новия график. Очертава ми се много работа.

Излизам! Почивката е към края си.
Edit: пропуснах да се отчета. 10км сутринта, и над 22 000 крачки за деня.

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 09:19 от Dez

Общи условия

Активация на акаунт