Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 105 741
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 1 485
  • софия
  • Мнения: 25 478
Пастата за керамичен плот, която беше в седмицата с почистващите препарати (Но тогава беше прибрана и сега вече изкарана за продажба )  добра ли работа върши?
Аз взех в едни кръгли кутии по 6 лв, отвътре с гъба, и нещо не съм доволна. Ще му дам втори шанс, може и нещо да не съм му хванала цаката.
Леми, кога го взе?
В магазина на Раковски и на Сливница няма.

Доп. Реабилитирам магазина на Вагона. Имаше и почистваща паста, и от португалското червено вино (доста добро за 5.50 лв.).

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 19:01 от zvаnchе

# 1 486
  • Варна
  • Мнения: 5 222
Сигурно е коментирано, ама - много тъпо, че тая рулетка е вместо скреч карта. Не очаквах "промоцията" по случай рождения ден на Лидл + да е за сметка на друга опция. Те така реално нищо повече не предлагат, само са сменили името на почти същата игра.

# 1 487
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Да бе, и мен ме изненада таз рулетка, особено като ми изпляска прозаичното "не печелиш". Поне някоя усмивка да имаше като на скреч картите Laughing

# 1 488
  • Мнения: 2 004
Взеха му бизнеса на Божков и го дадоха на лидълци с тия търкащи се билетчета и рулетки  Joy

# 1 489
  • Мнения: 19 018
Аз очаквах рулетката да е по-мотивираща от скречовете, но явно не е така.

# 1 490
  • Мнения: 1 823
И аз така смятам - всички ролетки, които съм "въртяла" все нещичко дребно поне печелиха - сега не само , че са смотани наградите, ами и 50% май е шанса да нямаш никаква - много демотивиращо.

# 1 491
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Две от две - нищо не печеля. Май по случай годишнината на Лидл плюс наградата е да няма награда. От скреча почти винаги излизаше нещо. Е, може да го няма налично като последния случай с мокрите кърпички за 1 стотинка, ама все пак Joy

# 1 492
  • софия
  • Мнения: 25 478
От рулетката ми се падна пенливото вино в кенче за 1 ст. и купон за 1 лв. при пазаруване за мин. 10 лв.
Не е лошо.

# 1 493
  • Мнения: 20 172
Звънче, взех я в седмицата когато пуснаха промоцията с почистващи препрати, може би преди 3 седмици 🤔
А ти какво количество от пастата слагаш, и минаваш ли преди това със шпатула?

# 1 494
  • софия
  • Мнения: 25 478
Звънче, взех я в седмицата когато пуснаха промоцията с почистващи препрати, може би преди 3 седмици 🤔
А ти какво количество от пастата слагаш, и минаваш ли преди това със шпатула?
Зависи от какво е изцапан котлона. Ако е от печенето на чушки, т.е. има по-дебело наслояване, първо изчегъртвам с ножчето и после с пастата. Светва като нов. Ако е нещо покапало от готвенето и не се почиства с парцалче с вода, само с пастата.
Мивката също мия с пастата. Слагам на гъбата и минавам. Купувала съм специални препарати, но с нея се почиства най-хубаво.
Количеството е на око, но не да е плътно. Както е писала хрис, гъбичката, с която почиствам, е намокрена. Ползвам меката страна на тази за миене на съдове.
Това е за паста в старата кутия. Сега гледам, че е в нова кутия. Не съм я пробвала, имам още от стария модел. Дано не са я развалили, че взех 3 кутии 😂

# 1 495
  • Мнения: 10 210
При нас тази паста винаги остава на -30%. Нещо не сме й фенове. Сигурно хората си чистят с Тест гел, който е в пъти по-евтин. 😃

# 1 496
  • Мнения: 35 116
Това за което питах не в в туба,а в кръгла кутия с гъба

# 1 497
  • Варна
  • Мнения: 5 222
Виното в кенче е гадно. Мое мнение.

# 1 498
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
+1, виното в Кенче ми е голяма гадост! Не че няма да си взема за 1ст, но все пак ще го държа за почерпка Simple Smile

# 1 499
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Тази паста в кръглата кутия с гъба я реабилитирах наскоро. Нещо ми беше залежала вкъщи, но в пристъп на безсилие реших да я пробвам за почистване на ръжда. Цялата мивка в банята ми беше станала на ръждиви кръгове от една пяна за бръснене на ММ. Търках с какво ли не, не пада и това е. С тази паста светна за секунди. Вече много я уважавам. Отделно, че не е силна химия и не мирише.

Общи условия

Активация на акаунт