"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 55

  • 38 579
  • 811
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 848
Има, но изглежда като изпарителна. На колко дни закъснение е правен тестът?

# 256
  • Мнения: 22
Здравейте, бъдещи и настоящи мами.
Имам нужда от вашето мнение.
Последния ми цикъл беше на 16.09.2021 като цикъла ми е около 29дни. От няколко дни имам болко и придърпване в областта на матката и яйчниците.
До цикъл имам още около 7 дни, а аз имам тези болко от  преди 3/4 дни.
Може ли тези болки да са признак на бременност или е много рано?
Моля, тези от вас, които са имали подобно неразположение да споделят как е било при тях.
Благодаря ви предварително.
П. П Забравих да спомена, че работим за бебе.

# 257
  • Мнения: 2
Чакам да ми дойде след  2 дена

# 258
  • Мнения: 133
Искам да попитам мен ми закъснява 10 дни правих тест обаче има 2рата черта е бледа какво значи това ?

# 259
  • София
  • Мнения: 12 006
Искам да попитам мен ми закъснява 10 дни правих тест обаче има 2рата черта е бледа какво значи това ?
Качи снимка, ако е розова е положителен, ако сивее е изпарителна, вкл. и ако не е широка колкото контролната.

# 260
  • Мнения: 133
Искам да попитам мен ми закъснява 10 дни правих тест обаче има 2рата черта е бледа какво значи това ?
Качи снимка, ако е розова е положителен, ако сивее е изпарителна, вкл. и ако не е широка колкото контролната.


# 261
  • Мнения: 370
Според мен си е абсолютно положителен теста. От мен Честито🌸

# 262
  • София
  • Мнения: 12 006
Да, положителен е. Честито! Вероятно си с късна овулация, защото е много бледа за 10 дена закъснение (не е проблем), да не те стресира това. Запиши си час за след около седмица.

# 263
  • Мнения: 133
Да, положителен е. Честито! Вероятно си с късна овулация, защото е много бледа за 10 дена закъснение (не е проблем), да не те стресира това. Запиши си час за след около седмица.



Благодаря

# 264
  • София
  • Мнения: 8 933
Здравейте, бъдещи и настоящи мами.
Имам нужда от вашето мнение.
Последния ми цикъл беше на 16.09.2021 като цикъла ми е около 29дни. От няколко дни имам болко и придърпване в областта на матката и яйчниците.
До цикъл имам още около 7 дни, а аз имам тези болко от  преди 3/4 дни.
Може ли тези болки да са признак на бременност или е много рано?
Моля, тези от вас, които са имали подобно неразположение да споделят как е било при тях.
Благодаря ви предварително.
П. П Забравих да спомена, че работим за бебе.
Не, тъй като вие още не сте бременна.

# 265
  • Мнения: 370
Здравейте, бъдещи и настоящи мами.
Имам нужда от вашето мнение.
Последния ми цикъл беше на 16.09.2021 като цикъла ми е около 29дни. От няколко дни имам болко и придърпване в областта на матката и яйчниците.
До цикъл имам още около 7 дни, а аз имам тези болко от  преди 3/4 дни.
Може ли тези болки да са признак на бременност или е много рано?
Моля, тези от вас, които са имали подобно неразположение да споделят как е било при тях.
Благодаря ви предварително.
П. П Забравих да спомена, че работим за бебе.

Честно казано и на мен този месец цикъла ми закъснява с разни предърпвания и странни усещания.. за първи път ми се случва вече 7 дни през нощта сънувам странни сънища в следствие на тези усещания. Но ние не правим опити тъй като лекувам инфекция. Вчера реших да си направя тест, въпреки че знаех че ще е отрицателен , за мое щастие си беше отрицателен. Не ми се искаше да забременея преди да излекувам уреаплазмата ми. Силно се надявам ако желаете да имате бебче да се случат нещата, но при опити знам че жените почваме да си внушаваме симптоми и дс се вглеждаме в тялото си. Изчакайте си закъснението и направете тест

# 266
  • Мнения: 249
Здравейте, аз "чакам" след 3 дена да ми дойде ...дано не се случи😁 . По принцип съм пушач активен и от близо две седмици определено не изпитвам удоволствие от тях , но не е като да ми се гади ...един ден повърнах , после след около седмица разстроен стомах имах , но всичко това е за момента ..не е продължило с дни. Идната седмица имам чувството че горя не Т ми е между 36.6/36.9.
В крайна сметка , то е ясно къде е аптеката и какво ми е нужно , за да разбера ...само още малко ще задържа.
Просото споделям може би поредните вманиачени безумни симптоми, които всяка жена има - когато го иска силно чудото да се случи. Опитите при нас са от една година , надявам се 🤱

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Преди близо 2 седмици е била овулацията, че и преди нея. Няма как оттогава да има непоносимост към цигари от бременност.

# 268
  • Мнения: 5 149
Ако сега чакаш М преди 2 седмици не може да ти намалее желанието за цигари заради бременност Simple Smile Иначе в дните преди цикъл базалната температура е височка, това е добре. Както точно след ову се вдига рязко, така и ако ще ти дойде спада. Аз докато следях БТ знаех, че ще ми дойде няколко дни преди това, защото падаше Simple Smile Както всичко друго, това не е на 100% меродавен метод! Но като ми падне Т изобщо не си помислях за тест - нямаше смисъл Simple Smile

Успех!

# 269
  • гр.София
  • Мнения: 210
Мами,рано ли е за преглед при гинеколог.Последния ми цикъл беше на 5ти септември,теста ми е положителен.И записах час за утре при Арабаджиева.Просто нямам търпение да се прегледам.

Общи условия

Активация на акаунт