Къдрокоси красавици - 7

  • 56 300
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 349
Здравейте. Включвам се с едно питане. Тези от вас, които са имали маската за къдрици на Алфапарф как миришеше?
Поръчах в комплект с шампоана, той мирише много хубаво, но маската има доста неприятен аромат и се чудя дали е ок. Годността е до 2024г.

Имам розовата и зелената серия, там всичко е наред. И двете маски миришат сходно с шампоаните.

# 46
  • Мнения: 3 376
Някоя от вас поръчвала ли е и пробвала ли е шампоана, балсама и крема за къдриците на маракеш? В момента имат промоция в златна рибка...
За да каже отзиви..?

# 47
  • Мнения: 1 146
Аз съм ползвала крема. Много хубаво ми оформяше къдриците, като внимавах с количеството, за да не станат твърди.
За рефреш на къдриците след сън не става, най-добре работи за моята коса, когато е измита. Ароматът също ми харесваше, пак бих го купила като приключа други кремове.

# 48
  • Мнения: 5 460
Ползвала съм крема. При мен - нищо кой знае какво, не е лош, но не си струва парите. Няма да повторя покупката. Много съм доволна от крема за къдрици на Dessata, взех го от някаква промоция просто така, а то се оказа голям удар.

# 49
  • Мнения: 3 376
Ползвала съм крема. При мен - нищо кой знае какво, не е лош, но не си струва парите. Няма да повторя покупката. Много съм доволна от крема за къдрици на Dessata, взех го от някаква промоция просто така, а то се оказа голям удар.

И аз обмислям да взема серията на десата, за да видя как е и да я пробвам.
До тук съм доволна от Макадамия и Мароканоил.

# 50
  • Мнения: 2 937
От Нуминокса не ви ли се подпалва скалпа? Взех го, но напоследък с косопада скалпът ми стана много чувствителен и ме е страх да не ме съсипе.

# 51
  • Мнения: 453
От Нуминокса не ви ли се подпалва скалпа? Взех го, но напоследък с косопада скалпът ми стана много чувствителен и ме е страх да не ме съсипе.

Iseis,
Използвам Нуминокс поредна опаковка и ми се струва,че някак привикнах, почти нищо не усещам,има леко зачервяване на скалпа,което отшумява след 10 Мин.

# 52
  • Мнения: 9 861
А някой с опит с този крем?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 781
Ползвала съм крема. При мен - нищо кой знае какво, не е лош, но не си струва парите. Няма да повторя покупката. Много съм доволна от крема за къдрици на Dessata, взех го от някаква промоция просто така, а то се оказа голям удар.
Фиксира ли?

# 54
  • Мнения: 2 937
Аз много харесвам крема на Мароканойл. Косата ми остава мека и при освежаване си остава такава.

# 55
  • Мнения: 5 460
Ползвала съм крема. При мен - нищо кой знае какво, не е лош, но не си струва парите. Няма да повторя покупката. Много съм доволна от крема за къдрици на Dessata, взех го от някаква промоция просто така, а то се оказа голям удар.
Фиксира ли?
Да, то дори има консистенция на гел, а не крем... фиксира стабилно, но косата остава мека и много подвижна. 1-2 дена след него рефрешвам само с вода, няма нужда от още продукт или ако се налага, слагам само половин помпичка за цялата коса.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 781
Екстра, купувам значи. Че новото крем желе на Кетастаз ми прави косата на фитили /не на къдрици/, и след 2-3 часа съм нещо като сресана чуплива коса. Пяната на Марокан взех, не е лоша, както и кокосовия Биосилк. Понякога ги ползвам в комбинация. Чакам рибите да намалят поне на 30% Орайт да подновя крема, май ми е топ. Но ще взема Десата, че и без това му се чудех последния път.

# 57
  • Мнения: X
Може ли снимка на крема на Десата

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 19:09 от Анонимен

# 58
  • Мнения: 3 376
Кога ще има намаления или черен петък в златните рибки,  че да взема серията на десата?

# 59
  • Мнения: 5 460
Може ли снимка на крема на Десата

Общи условия

Активация на акаунт