Преброяване 2021

  • 49 982
  • 1 383
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 945
Много е бъгав сайтът. Изобщо не ме пуска до преброителната карта. Ще пробвам по-късно.

# 46
  • Мнения: 2 083
Да, има посещение от преброител, не знам дали може да се остави на вратата номерът с е-преброяването, обаче.


Примери:

Месторабота:
Име на фирмата, учреждението, организацията, свободната професия

Как най-общо оценявате Вашето здраве?

На основната си работа Вие сте (работите като)?

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 10:59 от mama_na_nana

# 47
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Аз май ще изчакам с онлайн преброяването. Сайтът е бил хакнат днес.


https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/v-prvite-chaso … aneto-470894.html

# 48
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Приятелка и мъжът й в момента са в САЩ при сина им и ще се върнат в края на октомври как да се преброят като в жилището им няма никой?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 573
Още на първата страница има някакви номера индетификатори на жилището да се пишат???

# 50
  • София
  • Мнения: 4 543
По телевизията казаха, че кодът от онлайн анкетата можел да се предаде и по телефон. Не намирам такова инфо в сайта, обаче.

Към момента не ми зарежда картата. Стигам до населено място и после не зарежда другото меню.

# 51
  • Мнения: 1 027
И при мен, нещата стигнаха до картата и съвсем замръзна....А, за да стигна до нея, половин час и повече, чаках да зареди.

# 52
  • Мнения: 8

Към момента не ми зарежда картата. Стигам до населено място и после не зарежда другото меню.

И при мен зацикли на картата и не иска да мине напред.
Дали нещо трябва да се натисне след отбелязване на картата?

# 53
  • Мнения: 3 483
Мога ли да преброя възрастни роднини он лайн и после да им продиктувам кода, някакви лични данни попълват ли се?

# 54
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мога ли да преброя възрастни роднини он лайн и после да им продиктувам кода, някакви лични данни попълват ли се?

Преди 10 години го направих. Аз попълних всички данни, но сега не знам как ще е.

# 55
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Вижте какво пише в статията

„Засега имаме 56 грешни имейл адреси, моля ви, проверявайте си ги хубаво. Друго, което често се греши, е, че се попълва датата, на която изтича документът за самоличност, а не на която е издадена. До 6 часа са обработени над 62 000 заявки, а от 2 часа има страхотен наплив – над 200 000 потребители. Системата работи по бавно, това ще се преодолее, като се включат всички ресурси”, обясни тя. Копирано от standartnews.com

# 56
  • Мнения: 2 083
Да, може да се попълва и за възрастни роднини, но трябва да се направи отделна регистрация от вас за тях. Попълват се ЕГН, адрес, имена на преброените.

# 57
  • Мнения: 28 902
А детето с мен го броя, нали? Какви данни искат за него?

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Някой да има проблем с ЕГН-то си когато попълва член на домакинство 1?
Направих няколко опита да попълня, но ми даваше грешка и сочеше, че има проблем с ЕГН при запис на данните. ЕГНто ми беше правилно изписано и всички свързани полета се попълниха правилно. Но при клик на бутон "напред" ме върна и посочи, че ЕГНто ми не е валидно.
Когато направих опит с ЕГН на мъжа ми проблем нямаше.
Добавих данните си в член 2 и нямах никакъв проблем. Много интересно защо не ме допусна като член 1.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 543
Ми да си бяха включили всички ресурси преди старта. Толкова  непредвидимо ли е за разработчиците на сайта, че ще има наплив в началото?

Общи условия

Активация на акаунт