Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 12 798
  • 288
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 73
Добро утро!
violina,моя термин е 29.11.Дано бебчо изчака дотогава.Ще раждам в Тина Киркова.Може и да се видим там smile3503
Есма, радвам се че ти и близначките сте си вече у дома.
karil,хубаво е че отново си на линия.Пиши как си.
lavizata,нека бебка почака още малко.Болезнени ли бяха контракциите?
Хубав ден на всички  bouquet

# 136
  • Мнения: 1 064
Добро утро, ноемврийки! Kissing Heart
Хайде ставайте Mr. Green, че ще изтървете един от последните слънчеви дни...Днес с кумувете сме решили да ходим на пикник newsm41 1swing, макар че незнам колко време ще издържа newsm78...
Влизам само да се отчета и да ви пожелая хубав съботен ден, изпълнен с положителни емоции и добро настроение! И нека бебоците бъдат послушни и да не бързат да излизат! Hug
Ще се "чуем" по-късно"! Целувки! lovekiss

# 137
  • Мнения: 498
Честито бебче на мама Тами!  newsm51 newsm51 newsm51 Да расте живо и здраво!

Карил, добре дошла във виртуалното пространство!  Hug

Добре дошла и на Есма! Успех в отглеждането на двете бръмбарчета   babyuu passifier. Незнам как се справяш,,,знам само, че майка ми като ни е кърмила двете със сестра ми е била голяма картинка  Joy  С удоволствие бих имала и аз близнаци...

На всички мами, които са в болница или с болежки, стискам палци всичко да е наред. Не разбрах точно защо Цвети трябва да я хоспитализират  newsm78

Мами, честно казано, като ви чета и малко се стряскам - като че ли всички ще родят по-рано, имат контракции, разкритие... Sad

Вярно, че терминът ми е чак на 24 ноември, но досега май съм нямала контракции. Имала съм болки долу, но не и някакво стягане на корема, както го описват. Иначе коремът ми е остър, като глава на ядрена ракета  Grinning. Обиколка - над 103 см,,,,със сигурност повече от гърдите, които са 102  Mr. Green
Чудя се дали ще имам кърма, тъй като съм чувала, че жените с големи гърди, често имат намалено количество кърма....

Приятен ден желая на всички и дано устискате, НОЕМВРИЙКИ!

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 130
Лек и приятен уикенд на всички!  grinning039Не пропускайте хубавия ден ,използвайте го за разходка!
Аз да ви кажа имам няква слуз май май  ми падна тапата(запушалката newsm62) и съм в очакване...

# 139
  • Мнения: 2 247
добро утро на всички настоящи и бъдещи мам4ета  bouquet-денят предвещава да е слънчев-айде навън хубаво да му се порадвате Hug
Цвети ми пусна смс-"днес ми правиха тест,който показа че бебка трябва да се ражда и днес ще е големия ден"
така ,че стискаме й палци и й пращаме положителна енергия
Цвети,с теб сме! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 140
  • София
  • Мнения: 2 657
Здравейте мацки!!!Хайде всички навън в този хубав ден.
Цвети
стискам палци всичко да мине бързо Hug

# 141
  • Мнения: 174
Айде Цвети стискаме палци всичко да е наред!
 newsm17

# 142
  • Мнения: 2 671
  Добро утро мами! Снощи бях на Док. Каза ми, че бебо не е "Слязъл" и няма все още да се ражда. А аз вече нямам търпение. Омръзна ми да го чакам.  Rolling EyesИначе е 3240. Добре са ми водите и плацентата още не е остаряла за раждане..Абе, егати терминологията. Mr. Green Имам контракции \неболезнени\ особено като лежа - връткам се ту наляво, ту надясно..като риба на сухо. Днес ще ходя да ми мернат тоновете и ще посетя Цвети, ако е в патологията!
   Есма,доста е трудно отглеждането на близнаци, но ако имаш помощници - няма страшно. И най-добрия съвет, който бих ти дала е - Ако имаш възможност оставяй голяма част от обгрижването на децата на някой друг от семейството, защото аз доста се тормозех, че нахалната ми свеки тича да ги къпе, юрва се като луда да ги гушка като зареват и пр..исках сама да върша всички тези неща а  тя сякаш ми отнемаше правата на майка. Сега такава нахалитетка бих я оставила да се юрка, а аз с удоволствие бих попасувала.. Sick Sick например демонстративно бих си хванала капата и бих излязла...
  Мами, за температурата на стаята при къпане в Д-р Спок четох за по-приемливи Т..28-29 не е ли много newsm78 Ама сигурно е така...
Иванка1979 мойта тапа \с близначките\ беше розовикаво по-гъстичко течение, за един ден се прояви...Родих след една седмица..  Айде чао отивам до Шейново! Цунки на всички и слънчев ден!!!  bouquet
Между другото моя Док \ и на Рени\ е бил в екипа израждал ББ - Светлана и го гледах по ТВ, как и взема кръв за стволови клетки , Еххххх...моя Доки си го бива!!! Вече е и медийна звездичка!!!!

# 143
  • Мнения: 393
Рени, благодаря за разяснението, а на Григ за снимките!   bouquet
Взех едно решение аз, спирам вече да се шашкам ей така безпричинно. Щом док не е казал нищо, значи всичко е наред!  Praynig
Добре дошли Есма и Карил!  Hug

Цветина, успешно раждане, дано мине по-бързо и възможно най-безболезнено!   bouquet

# 144
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 218
Добро утро на всички! Сега прочетох за Цвети - дано всичко да е наред, моля се и й стискам палци Praynig

Чакаме добри новини от нейното щъркелче!

# 145
  • София
  • Мнения: 3 062
Стискам палци на Цвети Peace
Да мине лесно, бързо и да се радва на малка бебка скоро!!!

# 146
  • Мнения: 1 986
  Стискаме палци на Цвети PeaceДано всичко мине нормално и скоро да се появи щъркелче с хубавата вест Praynig Grinning
  Роня,и моят термин е за 24.11 ,и аз нямам контракции/засега/,смятам,че имаме още време Laughing-въпреки,че така като гледам,май за бебчетата ред няма Laughing-когато си решат,тогава излизат WinkНадявам се поне до средата на ноември да почака....
  А относно гърдите-чела съм,а и приятелки са споделяли,че големината на бюста  няма значение за количеството на кърмата и продължителността на кърменето Peace

# 147
  • Мнения: 2 325
Леле - не е истина, вчера на майтап си помислих: "Да не вземе да роди Цвети" - и то наистина става така... Стискам палци - всичко да е наред, по-късно да прочетем как е дошла на белия свят малката принцеска на Цвети  Hug

За големината на гърдите и кърменето - аз съм убедена, че най-вече значение има положителната нагласа и настройката на майката - ако иска да кърми - ще има кърма, ако не - бързо ще и спре. Така че, момичета - настройте се колко искате да кърмите и няма да има проблем  Flutter.

# 148
  • Мнения: 256
В какъв хубав ден ще се появи дъщеричката на Цвети  Hug
Насочвам си положителната енергия към нея newsm10
ronja , моят корем е със същата форма  Crazy, а за бюста ти завиждам тайничко  Mr. Green.
Днес времето е прекрасно, а аз съм болна  ooooh! и то точно накрая. Така ме е страх  Sick

Moni, благодаря ти за ценната информация. И аз си копирам в отделна папка всички полезни съвети, които давате.

Добре завърнала се и на Карил   smile3525

Хубав ден, момичета   bouquet днес ще надничам за щъркелчета - особено като знам, че при Цвети е сигурно.

# 149
  • Мнения: 3 330
Цвети, стискаме палци и сме с теб!
Карил, айде, бе мила, липсваше ни! Добре завърнала се  Hug

Общи условия

Активация на акаунт