Отговори на въпросите и спечели ваучер за 99 лв. от Kolichka.bg

  • 7 275
  • 253
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 140
Не пазарувам по списък.Знам какво ми трябва и   си го купувам.Онлайн пазаруване то е предимство,но определено не е моя тип.По-лесно ми е във физически магазин

# 166
  • Мнения: 2 596
Пазарувам по списък всяка събота.
Бих пазарувала онлайн.Така ще спестявам време и ще избягвам тълпите.

# 167
  • Мнения: 55
Пазарувам по списък,провечето е като промоции. Само веднъж съм пазарувала онлайн и честно казано притеснението ми е, че не виждам какъв е срока на годност на продуктите и как изглеждат

# 168
  • Мнения: 11
Пазарувам по списък , а пазаруването онлайн може да ми спести време.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 4 044
Правя списък обикновено и пазаруваме повече през уикенда. Все по-често поръчваме онлайн,особено когато има по- тежки продукти. Все повече ми харесва да поръчвам от онлайн супермаркет.

# 170
  • Мнения: 1 090
Пазарувам основно по списък, но  но се възползвам и от промоции. Пазаруването онлайн би ми спестило време и разнасяне на тежките покупки, което всъщност е чудесно.

# 171
  • Мнения: X
Пазаруваме основно в събота, по предварително изготвен списък.
Обожавам да пазарувам и онлайн, защото спестявам много време и мога да следя актуалните промоции по всяко време.

# 172
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Пазарувам почти съвсем стриктно само по предварително подготвен списък, понеже купувам определени неща. Много би ме улеснявала онлайн поръчка, защото ще си спестя бутането с много хора в магазините, а и с малко бебе+много покупки+липса на асансьор до 5 етаж, живота ми никак не е лесен.

# 173
  • Мнения: 14
Пазарувам на място, но пазаруването от Kolichka.bg би ми спестило времето прекарано във физически магазин, което е голям плюс. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 1 166
Пазарувам он-лайн предимно нехранителни продукти, защото в населеното ми място няма услуга за доставка на храни. Изключвам готова храна Simple Smile Ако имах възможност бих пазарувала и храни така, защото ще поръчам само и единствено това, което наистина ми трябва. Влезеш ли в хранителен магазин винаги купуваш поне едно нещо, което го е нямало в списъка, поне според мен.

# 175
  • София
  • Мнения: 3 853
Все повече предпочитам пазаруването онлайн. Убедих се, че специално за дрехи и обувки, е много по-изгодно, удобно и най-вече, разнообразието е голямо. Бих пазарувала с удоволствие и хранителни продукти, защото съм с бебе и доста магазини не са удобни за влизане с количка, а и предвид Ковид епидемията предпочитам да не водя бебо в затворени пространства с много хора.

# 176
  • Мнения: 9
Аз лично скоро се замислих точно по този въпрос.Напоследък почти не пазарувам  във физически магазини(освен хранителни продукти) С напредването на технологиите все по-лесно е да пазарувам онлайн. Спестява ми много време, ненужни разходи 
 и разходки. Особено след тежък работен ден Simple Smile Надявам се след известно време в много градове да има опцията за пазаруване и на хранителни стоки. Би било чудесно!

# 177
  • Мнения: 14
Най-често пазарувам със списък, но в повечето случаи купувам и неща, които всъщност не са ми толкова необходими. Пазаруването онлайн би ми спестило средства и време, но за съжаление в малките градове, пазаруването на хранителни стоки онлайн е все още недостъпно.
За дрехи и други нехранителни продукти предпочитам онлайн.

# 178
  • Мнения: 2 358
Много обичам да разглеждам в магазина, да избирам бавно,да чета етикети, да сравнявам.   Но все по-често пазарувам със сина ми, който е на 4, и пазарът ми се превърна в скоростно пазаруване по списък.
В този смисъл обожавам пазаруването по нета, защото имам време за изброеното по-горе.

# 179
  • Мнения: 4 600
Обикновено пазарувам по списък.
Бих пазарувала онлайн и хранителни продукти, но в моето населено място няма такава услуга.

Общи условия

Активация на акаунт