Отговори на въпросите и спечели ваучер за 99 лв. от Kolichka.bg

  • 7 255
  • 253
  •   1
Отговори
# 240
  • там край морето...
  • Мнения: 156
Пазаруваме в събота и неделя, което е необходимо за седмицата като месо, мляко, сирене, а през седмицата свежи плодове и зеленчуци . Онлайн купувам когато открия добра цена, или продукт който трудно откривам във физически магазини

# 241
  • Мнения: 216
Онлайн пазаруването би ми спестило време, нерви и бутане по опашки. Иначе пазарувам винаги по списък.

# 242
  • Мнения: 464
Винаги имам списък, който при пазаруване във физически магазин губи смисъла си... и количката се препълва с излишни неща. Когато пазарувам онлайн, поръчвам само това, което ми е нужно, не харча излишни пари и не нося тежки торби! Плодове и зеленчуци си купувам сама, защото искам да си ги избера на място и по свежест и производител.

# 243
  • Мнения: 17
Доста от необходимите неща пазарувам онлайн, понеже съм с бебе и това ми спестява време и висене по опашки ☺️

# 244
  • Мнения: 344
Пазарувам по списък. Повечето случай се възползвам от промоция на дадени неща. Пазаруването онлайн ми спестява време с което не разполагам. Вече пазарувах от вас и съм много доволна от доставката и доброто обслужване както и от супер бързата доставка .

# 245
  • Мнения: 2 839
Пазарувам всеки ден,  предварително си правя списък с необходимите неща, за да не забравя нещо.

# 246
  • Мнения: 670
Пазарувам веднъж или два пъти в седмицата доста продукти по списък. През другите дни купувам по 3-4 неща от близкия магазин. Онлайн пазаруването спестява много време обаче, избягват се лутаницата и опашките.

# 247
  • Мнения: 6 697
Пазарувам и аз по списък най-често. 2 или 3 пъти седмично, зависи от ангажиментите.
Онлайн пазаруването наистина спестява време и нерви.

# 248
  • Мнения: 148
Пазарувам по списък и рядко взимам нещо различно. Възползвам се от промоциите, но само ако е на нещо, което съм пробвала и преди. Пазаруването онлайн би ми спестило време, което е чудесно и удобно.

# 249
  • Мнения: 4 613
Пазарувам много неща онлайн, което в повечето случаи е удобно и практично.

# 250
  • Мнения: 378
Обикновено пазарувам само събота и неделя ,в определени магазини,където имам представа къде от подредбата в магазина.Препоръките ми към онлайн магазина на kolichka.bg е лесно търсеве в сайта,подредба по цена,по артикули,по промоции в момента.Обожавам да пазарувам онлайн.

# 251
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Обикновенно пазарувам след работа по предварително направен списък. Пазаруването онлайн би ми спестило време и носене на тежки чанти.

# 252
  • Мнения: 1 565
Изтеглени са потребителите, които печелят награда от kolichka.bg

Ваучер за пазаруване с отстъпка 99 лв. печелят:

zazu1
Mandi84
РРР


Ваучер за безплатна доставка печелят:

Aisha
Малечка90
second


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 27.09.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на Kolichka.bg и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и координати за получаване на наградата:
- три имена
- валиден имейл адрес


Благодарим на всички за участието в играта!

# 253
  • Мнения: 1 565
Поради невъзможност на потребителя Aisha да се възползва от наградата си, се наложи да изтеглим нов печеливш, който ще получи ваучер за безплатна доставка. Честито на Монако!

Монако ще получи лично съобщение с информация за получаване на ваучера.

Общи условия

Активация на акаунт