Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как да постъпя с мъж, който не говори за сериозна връзка?

• 5 535
  • 142
  •   2
Отговори
# 135
  • София
Авторке, брой го, че ти си се възползвала.
Взела си хубавите емоции, копаеш останалото и байййй

# 136
Скрит текст:
То е най-добре да го блокира, ама не е готова за това. Ние и по тая причина я съветваме да постави въпроса и отсвири ли я, да се нациври и да си продължи живота.

Предвид обсъждания човек, няма нужда даже да поставя въпрос.
Просто спира да го търси.
Тогава вероятно той ще я потърси. Играла съм го тоя филм, най-трудното е да накараш такъв да те остави на мира.
По-назад написах, че не само тя да спре, но и ако той я търси да не отговаря. Няма смисъл.
Ако е влюбена и храни надежди, трудно ще се получи да не му отговаря и да го отсвири. Ако го натисне, за да си каже, че не ще сериозна връзка, студеният душ може да я отрезви. Иначе тука се нахъсва, ама ще тича, ако и свирене пичът.

# 137
  • София
Значи съм права, че тая реплика с влюбването не е редовен номер, а било е един път преди много време? Не ми отговори въобще. И разбира се, че не е луд и няма нищо за оправдаване. Има ли престъпление, че човека да бъде обвиняван? Ти до преди да пуснеш темата дори фантазираше,че сте заедно. Не знаеше, че си използвана. А е твоя работа да го знаеш. Аз как без да те познавам разбрах статута на вашите отношение, ти си там и не знаеш. Разбираш ли къде е разковничето? За това е приказката за баницата. Опазването и раздаването на баница е твое решение, което взимаш самосиндикално и без да те насилват. И аз преди десетина години изпадах в такива ситуации, и частта с преговорите не ми е чужда, ама до втория-третия път се окопитваш. Ако на теб ти е сефтето, използвай го за урок, не влизай в режим на "горката".

Каза ми го преди няколко месеца, оттогава не ми го е казвал.
Само ме е питал "как да те направя щастлива"? Това последното преди 3 седмици.

# 138
Ужас, а ти как разбра, че оре други ниви?
За негов лош късмет ни се припокриват средите и едната нива се оказа моя приятелка.

# 139
  • София
За негов лош късмет ни се припокриват средите и едната нива се оказа моя приятелка.

Добре поне, че ти е казала, все пак. Друг е въпросът, не знае ли, че сте заедно и каква приятелка е като спи с гаджето ти.

# 140
  • София
Ми, то нейно гадже. Да не мислиш е балама бил Wink

# 141
А ти самата имаш ли отговор на въпроса какво те прави щастлива? Защото за мен да живеем заедно и да се къпе не са желания, а даденост. Когато те обичат ти го казват и показват всеки ден. С приятели се вижда, когато вие нямате планове или когато и ти имаш уговорка с приятелка и е свободен. Живяла ли си с мъж, имаш ли критерии какво трябва да е семейният живот?

# 142

Добре поне, че ти е казала, все пак. Друг е въпросът, не знае ли, че сте заедно и каква приятелка е като спи с гаджето ти.
Изглежда не сме били гаджета от негова гледна точка. А тогава точно аз бях и постоянни командировки. И не ползвах фейсбук за любовни обявления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт