Как да постъпя с мъж, който не говори за сериозна връзка?

  • 12 995
  • 195
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 056
Той ти е казал в прав текст, че е влюбен или ти реши така понеже се гушкате?

# 121
  • Мнения: 3 505
Ако е играч, нищо не му пречи да го е казал. Тия са много те заобичват, когато има риск да им забегнеш. Могат по цели три месеца да си играят на любов. Обикновено по същото време да сърдити или много ангажирани за пред баджаначката.

# 122
  • Мнения: 31 380
Най-добре да спреш въобще да му пишеш. И дори да не отговаряш ако той реши да ти пише.
Малко самоуважение нямаш ли?

# 123
  • Мнения: 3 505
То е най-добре да го блокира, ама не е готова за това. Ние и по тая причина я съветваме да постави въпроса и отсвири ли я, да се нациври и да си продължи живота.

# 124
  • Мнения: 5 832
Имала съм случаи с такива екземпляри, които са пробвали да ме поставят в позицията на " оная, която ще търся като нямам нещо по-интересно за правене". Аз съм много разговорлива, но усетя ли подобно нещо, започвам с техните номера. И после се стига до там, че те ме търсят, но аз си го местя в другия крачол.

# 125
  • Мнения: 1 968
[quote/] май няма да стане, гледам, че той си се забавлява, не се замисля по въпроса, явно, че може да си прекарва времето добре и без мен, защо само да му преча или пък да съм някаква притурка?
[/quote]

Ако чакаш някой, който не може да си прекарва добре времето без теб, може би проблема е в твоя телевизор ака очакванията ти.
Нормално е човек (особено на тази възраст) да умее да си запълва времето и да не е като гербова марка за любимата.
Мисля, че е добре да си намериш хоби или да започнеш тренировки по нещо. Ще ти помогне да не се вторачваш толкова в отношения и да си насаждаш сама очаквания. Не е добре за теб. Не е добре и за отсрещната страна.

А ти едновременно с този се виждаш и с друг човек ли? Видях другата тема.

# 126
  • Мнения: 31 380
То е най-добре да го блокира, ама не е готова за това. Ние и по тая причина я съветваме да постави въпроса и отсвири ли я, да се нациври и да си продължи живота.

Предвид обсъждания човек, няма нужда даже да поставя въпрос.
Просто спира да го търси.

# 127
  • Мнения: 3 505
То е най-добре да го блокира, ама не е готова за това. Ние и по тая причина я съветваме да постави въпроса и отсвири ли я, да се нациври и да си продължи живота.

Предвид обсъждания човек, няма нужда даже да поставя въпрос.
Просто спира да го търси.
Тогава вероятно той ще я потърси. Играла съм го тоя филм, най-трудното е да накараш такъв да те остави на мира.

# 128
  • Мнения: 793
С отговор като "вярно е", дори може да си спестиш разговори за поставяне на лейбъл "сериозна връзка". Дори смея да кажа, че ти си тази, която не схваща намеци, защото  за мен човека иска да ти каже "Не знам защо се натискаш още". И ако всеки мъж, който не ти играе по свирката го диагностицираш с душевни проблеми, те чакат още много разочарования на любовния фронт. Ако можехме да чуем и неговата гледна точка, сигурно той би казал, че в теб не вижда нищо сериозно като отношение или държание. Поне по твоите теми звучиш като 14 годишна, която "прохожда" в срещите, представям си на живо колко повече ти личи. Не е достатъчно само да излизате и спите заедно, за да се влюбиш в някого, трябва да имаш повече критерии и да знаеш кога е изгубено въстанието.

# 129
  • Мнения: 31 380
Скрит текст:
То е най-добре да го блокира, ама не е готова за това. Ние и по тая причина я съветваме да постави въпроса и отсвири ли я, да се нациври и да си продължи живота.

Предвид обсъждания човек, няма нужда даже да поставя въпрос.
Просто спира да го търси.
Тогава вероятно той ще я потърси. Играла съм го тоя филм, най-трудното е да накараш такъв да те остави на мира.
По-назад написах, че не само тя да спре, но и ако той я търси да не отговаря. Няма смисъл.

# 130
  • София
  • Мнения: 166
С отговор като "вярно е", дори може да си спестиш разговори за поставяне на лейбъл "сериозна връзка". Дори смея да кажа, че ти си тази, която не схваща намеци, защото  за мен човека иска да ти каже "Не знам защо се натискаш още". И ако всеки мъж, който не ти играе по свирката го диагностицираш с душевни проблеми, те чакат още много разочарования на любовния фронт. Ако можехме да чуем и неговата гледна точка, сигурно той би казал, че в теб не вижда нищо сериозно като отношение или държание. Поне по твоите теми звучиш като 14 годишна, която "прохожда" в срещите, представям си на живо колко повече ти личи. Не е достатъчно само да излизате и спите заедно, за да се влюбиш в някого, трябва да имаш повече критерии и да знаеш кога е изгубено въстанието.

Така е, съгласна съм с теб! Може и той да не е сигурен в мен...
А може и да се "натискам", защото ми каза "влюбвам се в теб".
След "вярно е", последва "а ти кога ще ми дойдеш на гости"?...
Не диагноситицирам никого с душевни проблеми, просто казах, че ми изглежда налудничаво, ясно е, че проблемът си е в мен, това по всичко личи, че е така.

Имала съм случаи с такива екземпляри, които са пробвали да ме поставят в позицията на " оная, която ще търся като нямам нещо по-интересно за правене". Аз съм много разговорлива, но усетя ли подобно нещо, започвам с техните номера. И после се стига до там, че те ме търсят, но аз си го местя в другия крачол.

Да, най-добре с техните камъни по тяхната глава.

Той ти е казал в прав текст, че е влюбен или ти реши така понеже се гушкате?

Каза ми го в прав текст.

Ама той лъже ли те?

Абе да не сме баджаначки с тебе? Много ми напомня описанието за един вечно зает ергенин, дето много му бях на сърце, оубачеее... Оказа се, че докато ми се обяснява в любов във вайбър, оре други ниви.
.

Ужас, а ти как разбра, че оре други ниви?

# 131
  • Мнения: 793
Цитат
Така е, съгласна съм с теб! Може и той да не е сигурен в мен...
А може и да се "натискам", защото ми каза "влюбвам се в теб".
След "вярно е", последва "а ти кога ще ми дойдеш на гости"?...
Не диагноситицирам никого с душевни проблеми, просто казах, че ми изглежда налудничаво, ясно е, че проблемът си е в мен, това по всичко личи, че е така.


Кога го чу това,че е влюбен? Ако ти го е казал преди пет месеца за пръв и последен път, информацията вече не е актуална. Имай предвид, че тези неща се променят с времето заради обстоятелства или промяна в отсрещния човек. Когато се влюбваме, имаме склонност да препишем качества на обекта на нашите чувства, които в последствие разбираме, че не притежава. И по природа влюбването нито е ангажимент, нито е трайно. Аз се влюбвам в холивудски звезди откакто разбрах, че харесвам мъже. Но обичам мъжете, с които съм живяла и с които виждам бъдеще. Сравняваш ябълки с портокали. Може в началото да си го привлякла, но после да се е разочаровал и от пасивност или интерес е продължил срещите с теб. В което няма нищо налудничаво, когато и другия човек е съгласен на уговорката. Бих се съгласила, че е луд, ако ти се натрапва, когато ти си го разкарала. Когато се възползва от твоите чувства, съм съгласна единствено, че е тарикат на дребно, но в никакъв случай неадекватен.

И ми кажи ти как разбираш репликата "Кога ще ми дойдеш на гости?" За теб сигурно пак е смесен сигнал, в моите очи е нещо като "Стига сме си говорели празни приказки, кажи кога ще ми дойдеш на крака за бърз тек?". Не разчиташ добре ситуациите, в които се намираш, ако не се бъркам и преди съм ти го казвала.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 15:44 от handsOfTime

# 132
  • София
  • Мнения: 166
Цитат
Така е, съгласна съм с теб! Може и той да не е сигурен в мен...
А може и да се "натискам", защото ми каза "влюбвам се в теб".
След "вярно е", последва "а ти кога ще ми дойдеш на гости"?...
Не диагноситицирам никого с душевни проблеми, просто казах, че ми изглежда налудничаво, ясно е, че проблемът си е в мен, това по всичко личи, че е така.


Кога го чу това,че е влюбен? Ако ти го е казал преди пет месеца за пръв и последен път, информацията вече не е актуална. Имай предвид, че тези неща се променят с времето заради обстоятелства или промяна в отсрещния човек. Когато се влюбваме, имаме склонност да препишем качества на обекта на нашите чувства, които в последствие разбираме, че не притежава. И по природа влюбването нито е ангажимент, нито е трайно. Аз се влюбвам в холивудски звезди откакто разбрах, че харесвам мъже. Но обичам мъжете, с които съм живяла и с които виждам бъдеще. Сравняваш ябълки с портокали. Може в началото да си го привлякла, но после да се е разочаровал и от пасивност или интерес е продължил срещите с теб. В което няма нищо налудничаво, когато и другия човек е съгласен на уговорката. Бих се съгласила, че е луд, ако ти се натрапва, когато ти си го разкарала. Когато се възползва от твоите чувства, съм съгласна единствено, че е тарикат на дребно, но в никакъв случай неадекватен.
Да, ама смелост да каже "ей, жена, не ме кефиш, дай поживо поздраво всеки нанякъде и това е", все жените трябва да имаме смелост първи да започваме и инициираме такива разговори.
Иначе човекът не е луд, разбира се, даже е доста изпечен хитрец, който може освен с мен, да го прави и с още 55 такива заблудени овчици и така да му е екстра - в понделеник с Пенка, във вторник с Дренка, в сряда с кака Сийка, а в четвъртък с Анастасийка. Петък, събота и неделя пък с някоя по-засукана, на която да се порадва на СПА.
Само дано не използват моята четка за зъби, коса и др. вещи у тях.
Ама иначе ние винаги ги оправдаваме мъжете, на принципа "не е луд, който яде баницата...", той милия за нищо не е виновен (за това, че лъже, че се възползва и т.н.), няма проблеми.
Цитат
Така е, съгласна съм с теб! Може и той да не е сигурен в мен...
А може и да се "натискам", защото ми каза "влюбвам се в теб".
След "вярно е", последва "а ти кога ще ми дойдеш на гости"?...
Не диагноситицирам никого с душевни проблеми, просто казах, че ми изглежда налудничаво, ясно е, че проблемът си е в мен, това по всичко личи, че е така.

И ми кажи ти как разбираш репликата "Кога ще ми дойдеш на гости?" За теб сигурно пак е смесен сигнал, в моите очи е нещо като "Стига сме си говорели празни приказки, кажи кога ще ми дойдеш на крака за бърз тек?". Не разчиташ добре ситуациите, в които се намираш, ако не се бъркам и преди съм ти го казвала.

Ами как..., като "хайде, идвай, че ме е досърбяла оная работа", да я почешеш и после те закарвам у вас.

# 133
  • Мнения: 793
Значи съм права, че тая реплика с влюбването не е редовен номер, а било е един път преди много време? Не ми отговори въобще. И разбира се, че не е луд и няма нищо за оправдаване. Има ли престъпление, че човека да бъде обвиняван? Ти до преди да пуснеш темата дори фантазираше,че сте заедно. Не знаеше, че си използвана. А е твоя работа да го знаеш. Аз как без да те познавам разбрах статута на вашите отношение, ти си там и не знаеш. Разбираш ли къде е разковничето? За това е приказката за баницата. Опазването и раздаването на баница е твое решение, което взимаш самосиндикално и без да те насилват. И аз преди десетина години изпадах в такива ситуации, и частта с преговорите не ми е чужда, ама до втория-третия път се окопитваш. Ако на теб ти е сефтето, използвай го за урок, не влизай в режим на "горката".

# 134
  • София
  • Мнения: 34 938
Авторке, брой го, че ти си се възползвала.
Взела си хубавите емоции, копаеш останалото и байййй

Общи условия

Активация на акаунт