11 клас - първа тема, изпълнена с надежда

  • 36 920
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 158
Наборът пък се оказа с доста голям брой антитела, сдоби се със сертификат и от утре два от 11 класове, единият от неговите, тръгват. При нас от големите за присъствено са се "навили" всички 10, два 11 и един 12 класове Laughing Заради големият брой антитела, мисля да отложим за след НГ ваксиниране, наистина са доста, явно е имал отново срещи с вируса, защото след боледуването миналата година, бяха доста по малко. Колкото и да пишат, че няма значение антителата, мен ме притеснява при голямо количество да слагам ваксина.
6 декември е новият 15 септември, хубав празник, да им е на здраве и късмет! На добър час!

# 751
  • София
  • Мнения: 1 100
При синът ми имаше реакция на първата доза. На втората нищо, само много леко ръката.

# 752
  • София
  • Мнения: 9 826
6 декември. Усеща се като 15 септември. 😁

Дъщеря ми имаше лека реакция след първа доза-малко по-уморена беше.
След втора доза имаше много силна умора, буквално не можеше да стане няколко часа. Мина бързо. Но определено не би могла да отиде на училище, ако беше присъствено.
Не знам доколко има значение
 това, че е и преболедувала.

Днес наборката  е много ядосана. Първи ден, първи час, ще имат доста сериозно контролно при испанеца им. Какъв е тоя зор....

# 753
  • София
  • Мнения: 7 028
Моето има 5 дни, 5 контролни/писмени изпитвания. Предвидени по график. Не го притесняват повече от обикновено. 😂

# 754
  • София
  • Мнения: 9 826
Слънчевата, не става въпрос за притеснение. И при нея са контролни почти всеки ден тая седмица, че даже и по две на ден. Ама първия ден, първия час, веднага след тестването.... Наистина не разбирам зора.

# 755
  • София
  • Мнения: 7 028
Вале, не беше към теб. Исках само да кажа, че моето е "перде".

# 756
  • Мнения: 8 518
Честит първи учебен ден!Дано да не е за две седмици,че слушам сутринта министърът на здравето вика,че за две седмици има ваксини.
   Вие откъде научавате колко и какви тестове и контролни имат?Децата ви казват,или в школо се качва инфо?
  Честит празник на именици,банкери и рибари!  Аааа , и бургазлии!

# 757
  • София
  • Мнения: 7 028
Нашите качват в Школо графика на контролни, класни, писмени изпитвания още в началото на учебната година.

# 758
  • София
  • Мнения: 9 826
На мен детето ми казва. Само класните качват в Школо

# 759
  • Мнения: 882
Честит празник на празнуващите.
За нас утре ще е първи учебен ден.
Кмета отмени тържественото запалване на елхата, но в това хубаво време мисля че навсякъде ще е пълно с народ. Предстои да видим как това ще се отрази на кривите.

# 760
  • София
  • Мнения: 11 854
Слънце, нали питаше за реакция след ваксината? Докладвам към днешна дата: след втората ваксина има по-силна болка в ръката и каза, че сутринта, като се е събудила, се чувствала все едно е с махмурлук. Joy Но няма нещо съществено, отиде на училище.

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 15:15 от sanaka

# 761
  • Sofia
  • Мнения: 409
Днес наборката  е много ядосана. Първи ден, първи час, ще имат доста сериозно контролно при испанеца им. Какъв е тоя зор....
а уж първата седмица трябваше да се адаптират и да са без изпитване ...
https://kmeta.bg/%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%8 … %B5-%D1%82%D0%B5/

# 762

Общи условия

Активация на акаунт