Ех, Канада- бъдещи и настоящи Мами- част 9

  • 18 448
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 370
Здравейте Канадски Мадами  bouquet
Минавам само да се отчета на бързо. Чета ви, но нямам сили да пиша. Вчера бях в кейтеринга до 2 през нощта и сега съм от сутринта на работа.

Заспиваааааааааааам ooooh!

 Heart Eyes Hug  bouquet

# 271
  • Мнения: 2 959
Снежни и топли привети, Канадски Момичета!

Краси, как мина фотото на лъчезарният Раян, стана ли хубава снимката?
Хефи, добре дошла сред нас!
Век, а колко излиза приблизително един контейнер/ той е по море, или по въздуха го пускате?/?
Чочка, много работа сега около празниците Ти се очертава, нали?! Това Твоя фирма ли е или работиш за някого?
Крисимам, как може да си помислиш че мразя студа, но лошото е че вече започна затопляне. От вчерашните -36-37оС, днес сме само -7оС, но добре че снощи поне валя сняг. Нас студа не ни плаши, дори и в неделя/ нали Ти писах/ ходихме на парада и зарята. Много Ти е хубава новата камбанка в подписа. А тез проверки не ги ли правят след предварително предупреждение на живущите в сградата, сигурно ви е доста висок и голям билдинга след като е било толкоз дълго?
Пупонка, а Вашият Олдсмобил с ръчна или автоматик е? Бързо оздравяване Ви желая със Софийка!
Кроко, машина за хляб нямаме, просто защото хляба при нас е сведен до минимум, но и аз чувах добри отзиви за Блек енд Декер.
Йонка, при нас кучешките най- трудно излязоха, нищо чудно Бонбончето да е разнервена от тях. Успех с украсите на новият голям апартамент.
Мимка, Ти сега си имаш баба и ни забрави, а?!
Снежи, има ли светлина на жилищният хоризонт?!
Дидолинке, много си закратко при нас, нали знаеш че ти винаги ще си една от нас, макар и сега в БГ?!
Нади, а колко Ти струваше резервацията за празника на Дени?

Лек и хубав следобяд Ви желая!

# 272
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, бързо да се вземате в ръце и да гласувате в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145570.0

Номиниране сме (всички чужбински майки) за Банда на годината, така че не се ослушвайте. Момичета от другите отчетни теми дали знаят? newsm78

Калида, ето сайта на Чъки Чийз, там можеш да разгледаш офертите им за организиране на  партита. Grinning

http://www.chuckecheese.com/

# 273
  • Мнения: 398
След като гласувах чинно и под строй за банда на годината, влизам да се отчета Mr. Green

Калида, колата е автоматик, кара се лесно и приятно, но още малко ме е страх Wink

Крис мами
, Софито определено може да се каже, че свикна с градината. Не плаче като я оставяме, радва се, като види учителката, а като я взимам напоследък, не идва веднага при мене. Дооиграва си и тогава  Mr. Green Просто се изморява много и вечер не е в настроение, та се чудя какво да я правя. Ти какво реши, кога ще пращаш малкият сладурчо

Днес я водих все пак на лекар, за да видим защо става така с тази кашллица - но лекарят каза, че няма страшно и едвам ни предписа един сироп. Дори и това смяташе, че не е нужно. Организмът й щяло да се бори сам. Сега почнах да давам от сиропа и дано да има ефект.

Не е ли вече време да си пускаме нова тема, че тази май доста я препълнихме newsm78

# 274
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Много важно!
Момичетата от ДБМ имат следното спешно питане към нас (копирам цялото ЛС тук):
Снежи, с Роси имаме питане, относно паричките, които сте пратили за памперсите. Може ли да ги ползваме тези пари за подаръци на децата за Коледа от домовете примерно в Перник и Дрен. В момента за памперси има доста пари и сме запълнили и двата бебешки дома ,в които ходим с пампи.
Ако ти и другите майки нямате против, да им купим с тях подаръчета. А другите ще си бъдат за плодове? Hug
Лек ден  bouquet Милена
Казвайте момичета, какво мислите? Аз нямам нищо напротив. Вие? Съжалявам, че неможахме да им изпратим лакомства на децата.

# 275
  • Canada
  • Мнения: 272
Здравейте канадски майчета! Hug

Позагубихме се известно време - имахме гости и нямаше как, но ви четем редовно.

Снежи, относно парите, аз също нямам нищо против да се използват за подаръци. За мен е по важно да дарят усмивки и спестят малко страдание на тези ощетени от живота деца. Предполагам че и другите майки няма да имат нищо против..

Poupon бързо минаване на кашличката на Софито ви пожелаваме. И ние изкарахме семейно по един грип, аз още си кашлям, добре малкият спря, че той ми е винаги по-голям проблем.

nadi_n вече гласувах, благодаря за подсещането

croco1 - нашата машина също е Black and Decker моделът сигурно е по-старичък от тази на Poupon, но също сме много доволни. Ползваме я от повече от три години.

Kalida благодаря че не ни забравяш Hug.
Честито ви затопляне! Аз също не издържам на много студено. Тук даже ми се е случвало да плача от студ, ама какво да се прави... Даничка как издържа на студа. Благи ако го изведа на малко по-студено и изпада в паника.

Момичета при нас също заваля сняг и е много красиво.
Пожелавам ви един приятен weekend! Hug Hug

# 276
  • Мнения: 2 093
Снеже и аз нямам нищо против подараците за дечицата.

# 277
  • Мнения: 327
Здравейте момичета!
Благодаря ви за отговорите за машината за хляб.  Hug А знаете ли какво се оказа? Тогава, когато съм ви питала за нея, моят скъп съпруг отишъл в Уол Март, купил машина Блек енд Декер и я скрил в колата.  Mr. Green А аз на следващия ден /т.е вчера/  му разправям, че промоцията ще свърши и е време да ходим да купуваме, а той се смее и ми казва, че покупката вече е направена и му се е искало да бъде като изненада за Коледа, ама ... Та така машината е налице и естествено беше изпробвана веднага - направих някакво сладко хлебче /кексче/ и много ми хареса. А днес се опитах да направя хляб със сода за хляб, но не стана.  : Sad Някой пробвал ли е като мен? То вярно, че рецептите за хляб са с мая, ама аз си помислих, че може да стане със сода бикарбонат и кисело мляко.

Хайде лека нощ от мен!

# 278
  • Мнения: 210
Снежи, ако децата наистина нямат нужда от памперси нека им вземат каквото преценят 4е е по добре за тях.
Кога пак някой си ходи до Бг да пратим пари4ки за коледа?

# 279
  • Мнения: 88
Здравейте мили майчета Hug
вече си имаме баба и не можем да се наговорим. Joy
Нямам много време нито да пиша нито да чета EmbarassedПрез седмицата съм на работа и чак събота или неделя ще отделям по някоя минутка за всички вас.  bouquet
В нас вече всичко е с коледен блясък.Започнах вече да замислям коледното меню Heart Eyes
Снежи нека хората да преценят нуждите на дечицата Peace
Калидакак сте ходите ли с Дана на пързалки JoyМарчелка , като беше малка много обичаше да се пързаляме Joy
Йони как мина разходката в Отава Hug
Хефи добра дошла сред нашите редици  bouquet
Поздрави на всички останали мили мами и техните малки сладурчета Hug
приятна неделя Ви желая  bouquet

# 280
  • Мнения: 398
Позрави от снежно Гатино- Отава!!!

Малката си има ботушки от вчера, малки апрески, потропва като пони с тях. Така съм по-скокойна, че няма да й е студено в градината, че там ги водят навън почти всеки ден.

Кроко, ха честито за машината за хляб, ние сме на път да си отворим малка пекарна, майстори и половина сме Joy

Мимче, благородно ти завиждам, че си имате баба и ние дано да убедим нашите да дойдат лятото, но знае ли човек

Снежи и аз съм за парите да отидат за подаръци

Беба кашля все по-малко, но носът продължава да й тече и този солен разтвор въобще не й помага, сигурно ще й взема някакви капки от аптеката. Вие да знаете нещо за течащ нос newsm78

# 281
  • Мнения: 2 093
Привет от безснежния Торонто. Вчера видях снежинки да прехвьрчат, но беше за кратко и до час нямаше и следа от тях. Момичета да ви се похваля, качих се на кьнките и оцелях. Днес отивам пак, много ми хареса, а и пьрзалката е под носа ми. Пьрвите пет минути ми беше страх и почти мислих да се откажа, но след това се отпуснах и си поприпомних как се караше. Прави сте че не се забравя, но определено си беше малко шубе.

Poupon Кажи ми за тези ботуши, от кьде ги купихте и колко струват, защото и аз гледам за Криси, но още нищо не сьм харесала. За капки за нос, мога да ти препорьчам нашия домашен лек. Много помага, особенно ако се започне в началото на настинката, но независимо от това може да помогне на Софи. Сваряваш малко чай от лайка, прибавяш малко морска сол и мед и ги капваш в носа. Само внимавай сьс солта, защото ако сложиш повече, ще щипе малко. За нас този лек работи много добре и сме го прилагали на Криси сьщо.
Mimcheto И аз ти завиждам ( благородно разбира се) за бабата. Представям си колко е весело и празнично у вас.
Кроко Ах как си развалила изненедата с твойто нетьрпение, но поне сега има да си хапвате. Аз за сега нямам такьв уред.

Лек неделен ден ви желая.

# 282
  • Мнения: 109
Здравейте момичета,
За сега изпращането на играчките се забавя с около 10-ина дена. Ще трябва да ги изпратя до 10 декември. Това не зависи от мен, Хората, които изпращат основната стока в контейнера чакат още неща и затова се налага забавянето. Един контейнер - с големината на камион струва $2400, пътува по море. Няма да стигне до Нова година. Пътува поне 3 - 4 седмици. Но поне за догодина ще сме ориентирани.
Криси мамче, пъзелът е в магазина на CN. Така че ще някъде там ми е удобно. Ти как си с времето? Можеш ли да излизаш с бебчо навън - в понеделник май ще е студено. Така че кажи ти - къде и кога ти е удобно. Ако искаш пиши ми на личния.
Ако се чуем до утре, ако не - аз съм свободна и мога и в друг ден, само кажи.

Мамчета, някой друг да се включи  Laughing Laughing Laughing

Хайде, време е да се запознаем.

Целувки и внимавайте със студа  Crazy Crazy

# 283
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Век, де, имам приготвени бънджи гащи, мисля, че могат да влязат в употреба в някой дом. И една пееща (почти постоянно, затова ще й махна батериите) игречка мога да приготвя, че малката не й обръща вече внимание. Освен това имам и 5 пъзела, които не можах да изпратя с другия багаж миналата седмица. Ще ти пратя тел. си на ЛС и утре може да се разберем нещо. Аз съм в Мисисага и нямам кола, но ако се навиеш да дойдеш до тук, предлагам кафе с бисквитки Grinning
Към всички, които ще се виждат с Писанката:
Моля ви, ако имате нова бебешка козменика, която не ползвате и няма да позвате (кремчета, шампоанчета, лосиони), дайте й я като се видите. Изобщо всичко, което смятате, че не ви трябва/няма да ползвате, като дублирана играчка, дрешка и т.н. Целта е да съберем между себе си каквото можем и живот и здраве да го изпратим за БГ.
Chrisimommy, завидях ти благородно Embarassed Винаги съм искала да карам кънки на ед, но винаги ме е било страх и надали някога ще опитам.
Poupon, честити ви ботушки! Със здраве да си ги ползва Софи!
Mimcheto... какво да кажа, ние защото баба тук няма да видим и все се заглеждам по чуждите Embarassed
croco1, честита ти нова придобивка! Отдавна ги заглеждам тези машини, но твърдо само гледам и няма да си купя, защото и без това съм  261uu

Общи условия

Активация на акаунт