Нормално ли е младо семейство да живее при родителите на мъжа?

  • 19 499
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Въх, арабски не ща и да говоря. Навремето една от причината да се махнем от Англия беше именно мултикултито средата и какво малцинство бяхме европейците.
Като гледам и тук и по света какво става, няма да има отърване! Свекърите не могат се класират като проблем даже Simple Smile

Невена, аз за Англия писах и как младите се изнасят още на 16-17. Живеене с родители не е опция и в Скандинавието.

# 751
  • София
  • Мнения: 35 098
Кристина, предлагам ти да ме заобикаляш надалеч, че да не се чувстваш тормозена.

От кралицата на терора Heart

# 752
  • Мнения: 25 603
Ако ги обичам, трябва да ги пусна. Ще е адски трудно. Но трябва да го направя.

Не е чак толкова трудно – то затова е създаден пубертетът. Simple Smile
Е, ако се изпусне точното време и децата се задържат вкъщи до момента, в който се очовечат и даже ти става много приятно да си общуваш с тях на ниво възрастен с възрастен, без пуберски изпълнения, може и да е по-трудно. Затова е добре отделянето да стане навреме и ученето в друг град е идеалният начин за това.

# 753
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 282
Последното не е задължително. Имам един куп приятели, които са си учили в родните градове и после веднага са се изнесли и са поели по собствения път и развитие, подкрепяни от родителите между другото.

# 754
  • Мнения: 14 843
Горджи, моля те, не ставай лош сталкер.

# 755
  • София
  • Мнения: 35 098
Аз не съм лошата в този филм.

Кат си мазал си мирваш, не ревеш.

# 756
  • Мнения: 4 157
Мноу генгста привкус добила тая семейна тема! 😄

# 757
  • Мнения: 14 843
Този филм е за лято в рая, ама сега сме точно средата на октомври и ми е студено.
Защо генгста, Тес?

# 758
  • Мнения: 25 603
Изплашихте момичето и заради вас си пусна нова тема. Simple Smile

# 759
  • Мнения: 4 157
Е, как - виртуално насилие, "лошата в този филм", някакви лични подмятания в темата за кой живее при свекърите. Simple Smile

# 760
  • Мнения: 18 530
Най ми хареса на christina  "клетницата" Wink Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт