Търся мнение, да се откажа ли

  • 11 901
  • 282
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 749
Добре, че дойде ковид, та да може да си изгониш гаджето и даже да те потупат по рамото. Оруел пасти да яде пред днешната реалност.

# 136
  • Мнения: 5 832
Винаги съжалявам хора, на които животът им е толкова скучен, че за да го разнообразят пускат пързалки в бг мама.

# 137
  • Мнения: 627
Сериозна ми беше темата, но няма значение вече.

# 138
  • Мнения: 3 505
Не, експлозивно разстройство Cry
Кофти сценарий! Кой се е юрнал да пътува с дрисък. Междудругото ковидясалият дрисък държи по-дълго от нормалния. Това си те държи под карантина и без РЗИ.

# 139
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Авторке, още толкова много въпроси зададохме, а ти благоволи да отговориш само, че има разстройство... Ама продължавай да се излагаш де. Що да не се посмеем на твой гръб?!

# 140
  • INFJ
  • Мнения: 9 590
Сериозна ми беше темата, но няма значение вече.

Защо няма значение? Защото не прочете нещата, които искаше. Хубаво е от време на време да получаваме малко обратна връзка за поведението си, дори това да е шамар. Твоето наистина звучи токсично. Помисли върху това, защото и твоето собствено добруване никога няма да се получи при такова положение.

# 141
  • Мнения: 15 159
Авторке, още толкова много въпроси зададохме, а ти благоволи да отговориш само, че има разстройство... Ама продължавай да се излагаш де. Що да не се посмеем на твой гръб?!
Ааа, не, не! Фактът, че е ваксиниран и болен, дава широко поле за сбив... изява. Нека - по традиция - пропуснем маловажното включване за разстроения стомах и се фокусираме върху съществените детайли, които дружно измислихме.

# 142
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Ваксината може да е против тетанус... А тестът - за кръвна захар, за бременност? Joy

# 143
  • Мнения: 5 832
Авторке, още толкова много въпроси зададохме, а ти благоволи да отговориш само, че има разстройство... Ама продължавай да се излагаш де. Що да не се посмеем на твой гръб?!
Ааа, не, не! Фактът, че е ваксиниран и болен, дава широко поле за сбив... изява. Нека - по традиция - пропуснем маловажното включване за разстроения стомах и се фокусираме върху съществените детайли, които дружно измислихме.
Тъжно е, защото помня едно време какви пързалки имаше - заплетени, с много сюжетни линии. Сега аматьорска работа, ама така е като липсва въображение и интелигентна мисъл.

# 144
  • Мнения: 2 749
Може и тест за Менса да е правил.

# 145
  • Мнения: 15 159
Ваксината може да е против тетанус... А тестът - за кръвна захар, за бременност? Joy
Абе.. права си, аз точно за тетанус се ваксинирах скоро и си мерех КЗ Joy
Само тест за бременност не съм правила.

# 146
  • Мнения: 18 386
Лирическият герой има разстройство?
Само такъв казус не беше обсъждан в СО.

# 147
  • Мнения: 2 749
Аз обаче не разбрах дали е психическо или физическо разстройството.

# 148
  • Мнения: 4 609
Авторката си е редактирала първия пост и нищо не се разбира от него вече. Добре че някой я беше цитирал, та да мога да прочета първоначално написаното.
Те уж живеят заедно, обаче той няма право на глас утях, за боядисването де. Той е на гости там, при авторката. Тя ще му даде право на мнение по въпросите за жилището, ако плаща половината ипотека. Каква любов струи от тези думи и действия. Авторке, ако той плаща половината ипотека, ще го впишеш ли, че и той има собственост там?
Нищо чудно, че мъжа се ядосва. Според мен той се дразни, че тя го е поканила да живеят уж заедно, обаче той там няма думата. И авторката като му е казала, че не може да отива при нея болен, това е ескалирало.
Струва ми се, авторке, ти не го обичаш, ползваш го като помощ за сметките, за домакинството и за да ти задоволява емоционалните потребности. Представям си как си се изказала, когато ти е казал, че е болен. Освободи човека от присъствието си, та да може да си намери жена, която го обича наистина.

Връщам се да чета.

# 149
  • Мнения: 12 923
Специално за цвета на стените, не си представям мъж, който много да се впечатлява от тях. По-скоро може да му е станало неприятно, че авторката му иска мнението, ама само на ужким.
Ако не му разправя, че това е негов дом, тогава нещата ще са ясни и няма да има объркване. А то си е и така - не е негов дом.

Общи условия

Активация на акаунт