Къща около София - 3

  • 34 528
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 10
Не съм ходил скоро към Божурище, но от бърз преглед на обявите като че ли излизат повече в селата наоколо, в самият град почти няма нищо - може би трябва да се гледат чисти парцели. Другото, което ме изненада, е новият път посока Брезник.

# 331
  • Мнения: 2
Здравейте,

Може ли да споделите мнение за селата Априлово, Байлово и Белопопци. Насочили сме се към тях за покупка на парцел за вила.
Харесахме много един парцел в с. Априлово, но ме претеснява шумът от самолетите, изглежда от там захождат за кацане. Четох, че имало много роми, но на мен не ми направи такова впечатление. Има ли много наистина и създават ли проблеми?

# 332
  • Мнения: 549
И в трите има роми, за Байлово не знам колко са, но в останалите две хич не са малко.
Относно самолетите - няма какво да ви притеснява, шумът не е както на Враждебна в София.

Здравейте,

Може ли да споделите мнение за селата Априлово, Байлово и Белопопци. Насочили сме се към тях за покупка на парцел за вила.
Харесахме много един парцел в с. Априлово, но ме претеснява шумът от самолетите, изглежда от там захождат за кацане. Четох, че имало много роми, но на мен не ми направи такова впечатление. Има ли много наистина и създават ли проблеми?

# 333
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
За Байлово и Белопци не знам, но съм близо до Априлов и върху него имам поглед. Там има роми, но не съм чувала да създават проблеми. Те си живеят в къщи, не са в катуни.Ако си купите нещо в региона, са знаете, че строителният склад в Априлово в много голям и могат да ви докарат почти всичко и предвид ниските разходи за транспорт се връзва на добри цени.
Самолетите заходжат и през моето село, но шума наистина е незначителен, те са високо. Както Компютър79 е писал преди мен, не е като във Враждебна. Аз вътре не ги чувам, само на двора.

# 334
  • Мнения: 2
За Байлово и Белопци не знам, но съм близо до Априлов и върху него имам поглед. Там има роми, но не съм чувала да създават проблеми. Те си живеят в къщи, не са в катуни.Ако си купите нещо в региона, са знаете, че строителният склад в Априлово в много голям и могат да ви докарат почти всичко и предвид ниските разходи за транспорт се връзва на добри цени.
Самолетите заходжат и през моето село, но шума наистина е незначителен, те са високо. Както Компютър79 е писал преди мен, не е като във Враждебна. Аз вътре не ги чувам, само на двора.

Благодаря за изчерпателния отговор, и местните така ни казаха, че ромите са работещи и не правят поразии. Доколкото разбрах тяхната махала е в североизточната част на селото, това така ли е?

Относно самолетите, може би защото е много тихо и затова правят впечатление Факт е, че и над София си минават но не правят впечатление. А вие в кое село сте, ако не е тайна ?

# 335
  • Мнения: 207
В Байлово няма роми. Приятели имат къща там и сме ходили доста пъти на гости. Приятно село за вила, 
Здравейте,

Може ли да споделите мнение за селата Априлово, Байлово и Белопопци. Насочили сме се към тях за покупка на парцел за вила.
Харесахме много един парцел в с. Априлово, но ме претеснява шумът от самолетите, изглежда от там захождат за кацане. Четох, че имало много роми, но на мен не ми направи такова впечатление. Има ли много наистина и създават ли проблеми?

# 336
  • във фурната
  • Мнения: 596
Здравейте! Обмислям покупка на парцел в Хераково или Драговищица. Моля, споделете дали има проблеми с тока и водата!

Общи условия

Активация на акаунт