Изчезването на Gabby Petito. Бихте ли арестували Brian?

  • 15 861
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 21 446
Какво е това място, в което се намират толкова много трупове?

Иначе не знам, родителите му очевидно са имали идея къде е, може би са се срещали с него, пък той е умрял - явно се е самоубил от угризения, и на мен ми звучи най-правдоподобно.
Я защо я е удушил, така и няма да разберем.

# 316
  • Мнения: 4 383
Той се прибира без нея, с дни е в дома си, кигато не е известно тя къде е, не съдейства на полицията, но има угризения?!

# 317
  • Мнения: 15 960
Какво е това място, в което се намират толкова много трупове?

Някакъв голям парк или резерват. Имало е наводнени площи, и в последно време водата се е отдръпнала. В същото време се намирали и алигатори.

# 318
  • Мнения: 21 446
Ами защо тогава да се е самоубил, ако не от угризения, а пък ако не се е самоубил съвсем вече се объркват нещата, някой пък трябва него да е убил.

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ами защо тогава да се е самоубил, ако не от угризения, а пък ако не се е самоубил съвсем вече се объркват нещата, някой пък трябва него да е убил.
Може да се е самоубил от страх от последствията, не от угризения.

# 320
  • Мнения: 4 383
Човек не се самоубива само от угризения.
И не твърдя, че според мен е мъртъв.

# 321
  • Мнения: 46 511
Щом има останки, освен зъбите, ще проверят и ДНК-то, ако не са го направили вече.

# 322
  • Мнения: 812
Патолога е казал, че според него той е умрял два дни след Габи. Очевидно е самоубийство. Не е искал да лежи в затвора вероятно, не мисля че са угризения. Психопата жали само себе си. Признавам си, че въобще не очаквах да го намерят мъртъв, но дори с този обрат историята е колкото трагична, толкова и тривиална.

# 323
  • Мнения: 21 446
Може и от страх, разбира се, а може и нещо друго да е станало.
Може би никога няма да разберем. Да беше оставил писмо.

# 324
  • Мнения: 14 629
Нарочно не е оставил писмо.Егото му не е позволило.Затова си мисля,че не се е самоубил от разкаяние,а от страх от последствията за собственият му задник.

# 325
  • Мнения: 812
За кого да е това писмо? След убийството се е сбогувал със семейството си и това на сестра му очи в очи. Дали когато ги е напуснал са знаели, че ще си посегне на живота или само ще опита да се укрие няма как да разберем. Но на важните за него е казал, че няма да го видят повече.

# 326
  • Мнения: 46 511
За кого да е това писмо?
Най-малкото за семейството на Габи. Ако е невинен, обичал я е или е имал съвест, щеше да напише няколко успокояващи думи, за да знаят защо са я загубили. Не че ще намали болката, но поне няма да живеят занапред в неяснота.

# 327
  • Мнения: 812
От деня на изчезването на Габи той и семейството му показват еднозначно колко им пука за нея, паметта й и нейното семейство. Разбира се, че е демонска постъпка, но не мисля, че някой е очаквал извинение и обяснение. Още когато е изхарчил пари от нейната сметка след като е съкратил живота й беше очевидно.

# 328
  • Мнения: 46 511
Именно. Това затвърди вътрешното ми усещане е, че точно той си е убиецът и е изпечен егоист, нарцис или нещо подобно.

# 329
  • Мнения: 812
И моето определение за него е нарцисист. Лично мнение, но вътрешно съм убедена също, че жестокостта към Габи и смъртта й е точно защото и той и родителите му обвиняват нея за всичко случило се. Това е и моята версия за липсата на писмо - той обвинява нея, че живота му няма да е същия.

Общи условия

Активация на акаунт