Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Не съм гледала Игрите в оригинал,но съм убедена,че със сигурност не са този "плажен Биг Брадър" /както се изрази Красима/,който гледаме в момента.

И във Фермата наистина много скука.

Хайде да идва Сървайвър...

# 106
  • Мнения: 9 700
Аз гледам и Игри на волята и Фермата. Фермата ми е на запис.
Тази година от двете реалитита Игрите са ми поне една степен по-интересни, не защото самите игри са цъфнали и вързали, а защото Фермата е убийствено мудна и скучна все още.
Иначе Игрите стават все по-нескопосано режисирани и монтирани от сезон на сезон. Не им помага много и факта, че в частта с постановката и дизайна на битките има видим прогрес.

И аз чакам Сървайвър като гладно циганче топъл хляб.

# 107
  • Мнения: 9 124
Аз дори не гледам самите състезания в игрите. Шумоли нещо и друго върша. Преди се циментирах в екрана да гледам дори израженията на лицата, като говорят нещо. След първия сезон и то заради Юли, всичко е една боза.
Отчайвам се от каста на жените. Преди не разбирах Елия, толкова бързо да иска сама да излезе и сътвори недостоен цирк. Сега бих я поздравила, явно е видяла нещата отвътре. Не си заслужава, а и сред тези хора освен да се изложиш, друго...Може би вече съм от "другото поколение", но нищо не ме привлича. Да, самите игри са по-разнообразни, има какво да се види, доста повече компоненти са вкарани, по-драматични са дори бих казала. Има и такива от предишните сезони, но.. Вече ни една жена не ми харесва. А тази Соня ме хвърля в кошмари и с визия, и с говор, и с характер. Другите също не са много по-назад. За Мани дори вече не ми прави впечатление. Това си е наистина някакво мазало от хора с някаква подготовка сложени на плажа да си покажат характера.
Жал ми е за мъжете. Снощи особено за Морунов. Пък тази новата от Хасково си е стрес направо да я гледаш само. Калоян някакви тикове получи човека ми се струва от нерви и притеснение. Дори Стоян не е същия. Пълно обезверяване в това племе. Другите и те същите. Самите участници си мисля са се предали. Май всеки търси начин и му е все едно да излезе. Никой не иска да стои във формата ми изглежда, държи ги само това, че ги предават и се виждат от много познати хора и роднини. Толкова да изпадне това предаване, така да го съсипят не е истина просто. За съд са , ако този дето държи правата може. Самите водещи също ми опротивяха. Никой не гледа за някакви правила, нещо да има ясно. Направо ...отчайващо. Къде беше първият сезон, къде е сега това ...не знам и аз как да го нарека.

# 108
  • Мнения: 9 700
Къде беше първият сезон, къде е сега това ...не знам и аз как да го нарека.
Плажен Баш Бай Брадър със спортни елементи ?

# 109
  • София
  • Мнения: 27 138
Максимал' 2022 Simple Smile




📍Повече игри и нови битки.
📍Повече риали двойки.
📍Повече епизоди.
📍Повече адреналин.
📍Повече изпитания.
📍Повече 💥REVENGE💥

# 110
  • Мнения: 2 485



И Анка ли е започнала да си обработва снимките...:

# 111
  • Мнения: 9 700
Не става за партньор на Юли.

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мартин Паунов, момчето, което играеше Мити в "Румбата, аз и Роналдо", е спечелил световна титла по карате.

# 113
  • Мнения: 2 029
Браво на малкия Мартин!  Какъв е този филм, препоръчвате ли?

# 114
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
8-сериен, на БНТ, основната линия е за деца, на мен лично ми хареса. Големи сладури бяха дечурлигата, особено момчетата.
Има го в YouTube

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 19:52 от DamaPika

# 115
  • Мнения: 9 700
Май***** си е е****. Българска реалност :
Перукан спечели изборите директно и без балотаж при 483 регистрирани избиратели, записан в протокола на конгреса необходим брой гласове за победа без балотаж 242 и получени 241 гласа ...

# 116
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И аз бях изненадана снощи като чух. Въпреки, че Бербо и Стилиян сигнализираха за натиск към клубовете, все пак се надявах да спечелят. Уви!


Чакам тук една камара време някой да пише, че не ми дава да публикувам нов пост, тъй като последният бил моят, нищо че бяха минали 24 часа.
Та имам питане към гледащите ИВ. Разбрах, че Соня е отпаднала, следих и темата, но така и не ми стана ясно защо е била директно елиминирана. Моля за разяснение!


И другото, което исках да пиша - това видяхте ли?


https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.9/posts/4781523878527436

# 117
  • Мнения: 9 700
Соня отпадна в битка с внезапна смърт, в която загубилия играч губи всичко. В битка за спасение от елиминация остана последна от четирите играча и напусна предаването. Мани победи в тази битка, а втората и третата играха в дуела за Елиминация - Елизабет и Елена, след което Елена като загубила отиде на плажа на отшелника за битка с Мартин.

Битки с внезапна смърт не са изключение за формата, имало ги е и през останалите два сезона.

Иначе аз съм много умерен оптимист, да не кажа песимист за този двудневен формат на Гуспата. Защото времето за подбор на участници е минимално и защото тепърва ще чистят концепцията дали ще е повече оцеляване или ще е и състезание.

# 118
  • София
  • Мнения: 27 138
Дама Пика, ако имаш нещо да пускаш не чакай, а направо драсни лично, защото понякога и тук и във филмовите и сериални теми се пише много и изведнъж после не се пише с дни, за да се даде нов тласък и т.н. Няма как да знаеш кога след твой пост ще има нови пет или десет или кога след твой пост ще има 5 дена тишина (примерно).

Плачевния трети сезон на ИВ си казва думата. В началото коментирахме с ентисуазъм, но вече на никой не му пука. Смятай. 🤔

Аз съм оптимист за новата инициатива на Гуспата, а тя е за обикновените фенове, такива като нас.
Той и преди го правеше, но не толкова изпипано и фокусирано. Определено се развива в правилната посока.
Те организират и тийм билдинги и какво ли не. Стига да има човек свободно време и приключенски дух, всеки може да се пробва.

Това е от Инстаграм от снощи

guspa_maximal ⛓MAXIMAL⛓
“Предел на ОЦЕЛЯВАНЕ”. ☠️


- 72 часа истински изпитания:
- психика 🗯
- воля 🔓
- глад ⛔️
- студ 💨
- страх 🆘
- неизвестно и непознато📍
- умора⏱
- безсъние🔊
- изкушения🍫
- битки и игри🪚🪓⚒🏹
- адреналин⚠️
- предел на възможностите💯
- 16 участника

• 1 мъж и 1 жена победители, парична награда от по 500лв.
• Много предметни награди
• Спомени за цял живот

Запиши се. Ела на себе си, чакам те там! 💥

# 119
  • Мнения: 9 700
Плачевния трети сезон на ИВ си казва думата. В началото коментирахме с ентисуазъм, но вече на никой не му пука. Смятай. 🤔
Как да ти пука за сценарий ?

Общи условия

Активация на акаунт