Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 114 838
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 493
Както обещах (като навали сняг), моята тераса от сутринта Simple Smile

# 1 246
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
О, Еделвайс, истинска приказка! Разкошно е!

# 1 247
  • Мнения: 420
Честит първи сняг !
Заснежената гледка от терасата ме накара да захвана с украсата. Мислех да украся кипарисите на терасите с лампички, но на откритата са затрупани. Създават ми много коледно настроение.

Започнах с елхата. Като я наредих ми се прииска да взема още неща, утре ще отида на още един коледен пазар. Тази години и аз реших без гирлянди. Много ми харесват цветя и панделки. Ще гледам в ютуб за още идеи. Чудя се дали да не махна звездата на върха и да оставя само цветята.



Любимите ми играчки:



Нямам търпение да се стъмни и да включа и лампичките.
Ходих до магазина и взех коледна звезда, захващам се и с другите декорации и стаи постепено.

# 1 248
  • Мнения: 2 211
Както обещах (като навали сняг), моята тераса от сутринта Simple Smile


Еха, истинска Коледна картичка. Еделвайс, ти нямаш нужда от друга украса - тази е невероятна Heart

# 1 249
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 445
Най-накрая съм готова с елхата









Мислех, че моите котки са зрели, отговорни (и най-вече мързеливи), но явно гледката на подредената елха кара всяко котешко сърце да трепне...Първата жертва е дадена

# 1 250
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Някой доволен от елха и сайт? Снимките там повечето случай не са реални?

# 1 251
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Не съм срещала досега мъж коледен манияк, но може и да има. Миналата година в конкурса участваха и муже.
Моя е такъв, даже повече от мен Smile
Да ти е жив и здрав, тогава 😁

Аз също не съм срещала. ММ днес обсъждаше с един познат как много рано съм почвала да украсявам (изминалия уикенд), и човекът се оплака, че бил с коледно дърво от две седмици вече 😂 Ама жално, жално.

На всичкото отгоре рових в телефона да правя скрийншотове за ММ на предишни години, че винаги украсявам последната седмица на ноември, пък не е мрънкал толкова. Даже със синът ми да го издразним още повече си сложихме коледните чорапи, а аз и пуловер, със звънчета, да му дрънкаме.

А друг колега обясняваше как всяка година карал приятелката си да не украсява. Викам: ама като украси и си пръв да качваш снимки с чаша винце пред коледната си украса, нали?

Малко нестандартни, но ми харесат. Не че ми се връзват на нещо и бих си купила, де:

# 1 252
  • Мнения: 145
Поставих началото и аз, засега само с едно кътче, голямата украса смятам другата седмица да я глася Simple Smile Коледната звезда и кукуряците съм ги правила аз, както и въртележката /тя е от преди две години и малко ѝ се е поразвалил фасона и цветовете, но така изглежда още по-винтидж Simple Smile /

# 1 253
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Туна, много е красиво, жалко за играчката!
Леле, Ванила, въртележката е страхотна! Как си я правила?

# 1 254
  • Мнения: 145
Благодаря ти, Geia! Въртележката е от бисквитено тесто и айсинг, само подпорките са неядливи.

# 1 255
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Уау, респект!

# 1 256
  • Мнения: 11 612
Сетих се, че имам три фенера, които купувах лятото и още стоят в кутията. Дайте идея какво да използвам за сняг?
Много красиви неща сте показали! Много! Heart
И тук са напускали една розова коледна декорация, но не е моето нещо. Хем розовото ми е най-любимият цвят, но за мен Коледата си е червена.
На една позната брат ѝ и семейството му всяка година празнуват Коледа в Австралия на 40 градуса жега със скариди вместо пуйка. Важното е настроение да има. Simple Smile

# 1 257
  • София
  • Мнения: 105
Постовете от днес са приказни! Да покажа и аз моята зимна декорация, която ще се превърне в коледна, с елхата, още зеленина, топки и малко червено.





Има още доста неща за добавяне/правене, някой чакам от али-то и далеч не съм сигурна дали ще дойдат навреме, но аз украсявам елхата след 10.12. и се надявам да дойдат до тогава. И една мини Коледа от преди 2 години

# 1 258
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888

Обратното броене започна Flowers Evergreen Tree

Честит декември ❤️

# 1 259
  • Мнения: 18 589
Еххх, пустите Коледни  звезди!
Ще купувам тая година, пък каквото ще да става.
Кажете как да ги опазим тези цветя за повече от месец. Никога досега не ни се е получавало. А много ги харесвам.
Една комшийка имаше Коледна звезда голяма колкото храст, ама говорим за цветарка.
На нас с мама с цветята не ни се получава. Дайте акъл, който си е купил и гледа такова цвете.

Общи условия

Активация на акаунт