Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 114 821
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 829
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗

# 1 501
  • Мнения: 1 044
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗
Ако не се отзове дама във Айко са ми съдействали за покупка и май точно от Стара Загора беше на едни промоционални дебели завеси( имаше само едно в София , а ми трябваха два броя)служителката от отдела намери къде го има и ми даде данните за доставка. Съответно те ми го изпратиха с наложен платеж

# 1 502
  • Мнения: 829
Здравейте, имам голяма молба към дамите от Стара Загора ( ако има такива в темата). Купих си от Айко в нашия град тишлайфер и подложки за хранене с гномчетата, но възглавничките са изчерпани навсякъде. Само в Айко - Стара Загора пише, че има наличност. Много, много ще съм благодарна, ако някоя дама има възможност да отдели от времето си, за да запълня комплекта си 🤗
Ако не се отзове дама във Айко са ми съдействали за покупка и май точно от Стара Загора беше на едни промоционални дебели завеси( имаше само едно в София , а ми трябваха два броя)служителката от отдела намери къде го има и ми даде данните за доставка. Съответно те ми го изпратиха с наложен платеж
Много благодаря, ще опитам и този вариант

# 1 503
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 156
Малко по- различна къщичка. Blush Много ми хареса и не издържах на изкушението.

# 1 504
  • София
  • Мнения: 591
Стъклениците ми. Темата е Лешникотрошачката...






[/img]

# 1 505
  • Мнения: 6 924
Прекрасни, прекрасни украси сте показали, момичета! Браво на всички!

Пепински, много е красива украсата в Сливен. Не знам чие дело е, но е чудесна в последните години. Много е приятно да се върнеш в родния град и да те посрещне такава украса!
А къде е ледената пързалка? Зад хотел "Сливен" ли е това?

# 1 506
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 409
Прекрасни, прекрасни украси сте показали, момичета! Браво на всички!

Пепински, много е красива украсата в Сливен. Не знам чие дело е, но е чудесна в последните години. Много е приятно да се върнеш в родния град и да те посрещне такава украса!
А къде е ледената пързалка? Зад хотел "Сливен" ли е това?
Да на паркинга

# 1 507
  • Някъде там
  • Мнения: 4 895
Кухнята
Детската

# 1 508
  • София
  • Мнения: 3 068
Само това ми е новата декорация


А елхата тази година изпратена на терасата при цветята

# 1 509
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 923
Ето я и нашата елха.

# 1 510
  • Мнения: 1 044
Бебка ми събори елхата и счупи върха. Намерих решение - един мечо го крепи

# 1 511
  • Мнения: 807
Малко по- различна къщичка. Blush Много ми хареса и не издържах на изкушението.

Откъде е къщичката ? Прекрасна е !!!!!! Heart

# 1 512
  • Мнения: 829
Отчитам се с моята елха Simple Smile Така и не успях да си купя голяма тази година, но догодина, живот и здраве, ще обърна по-сериозно внимание Simple Smile

# 1 513
  • Мнения: 6 924
Украсата в детската стая е дели на малката ми дъщеря

# 1 514
  • Burgas
  • Мнения: 503
И тази година следя темата с интерес,изпълнихте я с много красота Heart Exl
Ще се включа и аз с елхата,селцето,входната врата отвътре и отвън:




И малко красота от Лондон:








Общи условия

Активация на акаунт