Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 112 657
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 776
Влакчето е от Хит - Младост. Има още един вид - пееща въртележка с бисквитки. Тя също е много хубава. Преди  години съм купувала такава от Лондон.
Иначе влакчето още не съм ги отваряла, защото му се радвам така. Не пее кой знае колко, но много ми харесва.
Детска работа е моята Simple Smile

# 226
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Влакчето е от Хит - Младост. Има още един вид - пееща въртележка с бисквитки. Тя също е много хубава. Преди  години съм купувала такава от Лондон.
Иначе влакчето още не съм ги отваряла, защото му се радвам така. Не пее кой знае колко, но много ми харесва.
Детска работа е моята Simple Smile
А колко струва?

# 227
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Влакчето е от Хит - Младост. Има още един вид - пееща въртележка с бисквитки. Тя също е много хубава. ......

Знаех си аз че е от магазин, който го няма във всеки град... Rolling Eyes

# 228
  • софия
  • Мнения: 25 446
Миналата и по-миналата година в Лидл пуската пеещи музикални кутии с бисквитки преди Коледа, подобни на показаното автобусче.

# 229
  • Мнения: 2 786
Може ли чисто информативно, каква е цената на календара от ТК макс, уникален е.
Аз взех такива от B&M /UK/, подобни на влакчето, много са ефектни и хубави.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 14:31 от Elizabet 2013

# 230
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Аз също получих този ретроавтомобил с меденки. Бях го поръчала за внука. Не е съвсем малък внукът, но много ми хареса колата.

# 231
  • Мнения: 1 615
Току що минах през магазина и го купих. Последния! Оказа се ,че и свети!  Вие сте виновни ,момичета ,така да ме подкокоросате  Joy
Elizabet 2013   струва 19,99 паунда.

Взех си още няколко неща, сега ще мисля как точно да направя венеца.

# 232
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Току що минах през магазина и го купих. Последния! Оказа се ,че и свети!  Вие сте виновни ,момичета ,така да ме подкокоросате  Joy
Elizabet 2013   струва 19,99 паунда.


Виновни сме, ама у вас ще свети Rolling Eyes Smile

# 233
  • Мнения: 14
Току що минах през магазина и го купих. Последния! Оказа се ,че и свети!  Вие сте виновни ,момичета ,така да ме подкокоросате  Joy
Elizabet 2013   струва 19,99 паунда.

Взех си още няколко неща, сега ще мисля как точно да направя венеца.


Страхотен е!
Браво.

# 234
  • Мнения: 2 786
Невероятен е! Честито! Наслаждавай се, направо ти завидях! Благородно

# 235
# 236
  • Мнения: 145
Прекрасен е календара, честито Heart Останалите от колекцията също са много красиви! Ако беше мой обаче със сигурност бих си поиграла малко с тебеширена или друга боя и щях да го дооцветя в коледни цветове - червено, зелено, златно...просто така го усещам, така ми е една идея незавършен Simple Smile

# 237
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ванила, какво е тебеширена боя? И друг път ми е попадала думата, ама все така не знам какво е. Grin

# 238
  • Мнения: 5 267
Олеле, в кой магазин е това?
Аз съм виждала подобни в Амазон Hug

# 239
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
mama iasi, аз съм в чужбина, има един магазин тук, подобен на тк макс
Danifin1 - разкошен е! Очите ми останаха в него, добре, че го купи Simple Smile Поне ние тук да му се порадваме.
chrissy - това е боя, която имитира прах от тебешири, много е модерна Simple Smile Нещо такова


Използва се често за преправяне на мебели или за декоративни предмети.



Ли Лу, как ми пускаш фитилите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт