Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 85 986
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Добър вечер, знам, че за parfimo няма промо кодове, но само на мен ли ми е странно за толкова големи поръчки да няма поне безплатна доставка.
Направих поръчка над 180лв. , а ми искат 5лв. за транспорт Laughing
Явно поради факта, че имат големи намаления нямат практика за кодове Persevere

има промокодове, даже 2 бяха май.

А някой да знае в момента дали има за parfimo?

# 676
  • Мнения: 8 759
Аз от Dolce преди време поръчах същия Rochas тестер(90мл), с празен ход, панделка и всичко както си е за 48.99 лв.

# 677
  • Мнения: 511
-20% на всичко в Делириум, дори на Killian с код ALEKS20 онлайн и във физически магазин - от инстаграма на Алекс Петканова.

# 678
  • Мнения: 513
С този избор на инфлуенсъри ме загубиха. Очаквам следващият код да е от някоя чалга певица.

Последната ми поръчка бе от elfragrance. Всичко беше наред и дойде бързо.

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 11:01 от skybye

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Такаа, взех си пратката от Скарлет преди малко. Реакцията ми не беше "уау", както на повечето тук. Може би, защото прекалено държа всичко да е по конец. Поръчката се състои от 2 парфюма и 2 червила:
Michael Kors Starlight Shimmer - нямам забележки към този парфюми. Усещам го като нишов, но нищо повече не мога да кажа, защото в момента съм леко разочаравона от една част от поръчката и не мога да му се зарадвам, както трябва. Единственото, което ще напиша е, че го усещам в пъти повече от Kilian Adults.
Скрит текст:
Kilian Adults
- поръчах 100мл, след като прочетох нотките, коментарите и тук и във фрагрантика и си викам "Леле, тоя парфюм ще ми пасне!". Когато си пръснах на ръката, ме удари силно спирта в носа (което го намирам за минус). Парфюмът е много тих, едва се усеща, много синтетика, никаква смокиня. Моля се това да е от времето, защото когато взех пратката, бутилките на парфюмите бяха много студени, а много искам в/у моята кожа Adults-a да е, както го описвате. Също търсих в чекфреш, но нещо не го открива.
Червилата са на Tom Ford и на Estee Lauder. Конкретно ще пиша за това на Estee - много лошо впечатление ми направи как е залепен целофанът и още не съм го отворила.
Скрит текст:




# 680
  • Мнения: 6 301

А някой да знае в момента дали има за parfimo?

пробвайте

SAVEBG130 - 9ЛВ ЗА ПОРЪЧКИ НАД 130
7ONLINEPROMO - 7лв за поръчки над 100

Такова червило и аз не бих ползвала.

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не знаех че пристигат с целофан червилата на марката. Иначе и моята поръчка пристигна днес.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 225
Phoenix_, аз не разбрах от Скарлет ли се оплакваш или от Килиан и Есте Лаудер?

# 683
  • Мнения: 872
Lol, какво му е та червилото? И аз чакам едно на Ести и ще видим. От всички хай енд марки, най-любими са ми техните червила и гланцове.

Ивче, кой е цветът на Том? Много е мой!

Интересна цена в Нотино

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Phoenix_, аз не разбрах от Скарлет ли се оплакваш или от Килиан и Есте Лаудер?

Продуктите са закупени от Скарлет, следователно се оплаквам от тях. Доколкото съм запозната тези червила са без целофан, което означава, че някъде по пътеката са сложени. Лично според мен трябва да се извършва контрол на продуктите преди да се изпратят към клиента, без значение цената им, както и това че са стари колекции. Ако бях на тяхно място, нямаше да изпратя продукт с такава опаковка. Не ме разбирайте грешно, но се дразня, когато нещо не е изпипано. Имах желанието да направя още една поръчка от тях, но често казано съм на кантар.
Иначе Килиан-а съм го пръснала на ръката си към 11и до сега не се е променила трайността, за съжаление на моята кожа е супер срамежлив.

# 685
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Benedetta е червилото на Том.

# 686
  • Мнения: 857
Взех поръчката от Емаг  от офиса на Спиди. Парфюмът бе поставен само в плик, който отвътре е с бабъл, има малко поражения по кутията- тук-там свити ъгли. Преглътнах го, тъй като е за мен.А преди съм получавала и в кашончета от Емаг.

# 687
  • Мнения: 2 960
Поредната ми поръчка от Скарлет, отново без забележка 😊

# 688
  • виртуално
  • Мнения: 2 861

macadamia
как е името на това червило?

# 689
  • Мнения: 471
Гръмнахте с тоя Скарлет.Гледах, гледах, единствено ме блазни един глос сет на Mac - още му се чудя.

В Емаг има новия Trussardi for women , с кода му се получава много добра цена и за 60 ,и за 90 мл.
Ако някой го интересува .Мен страшно ми хареса.Вчера получих неща от Делириум и си получих мострата.Не очаквах да ми хареса толкова и трайността също беше изненада, та веднага си стрелнах един от Емаг 😁

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 08:31 от KristinaZ

Общи условия

Активация на акаунт