Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 353
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 5 776
Къщата е скапана, на колони във въздуха, всяка стая с по 3 външни стени и или под, или покрив, няма изолация и от дограмата духа. Дърва бившия носи от над година, ама още не са пристигнали. Няма топлене това чудо на архитектурната мисъл. В комбинация с високата влажност, усещането е неприятно.
Аз ако се движа, издържам много, но седна ли, замръзвам за отрицателно време. Студенокръвно скорпионче, какво да ме правиш Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 206
  • Мнения: 5 701
В Аляска няма много хора и има приказна природа. Освен това всичко е газифицирано и на всякъде в сградите е толкова топло,че си ходиш по тениска. Един ден ще ви слагам снимки от там, помнете ми думата!

# 2 207
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На мен ще ми е добре.
Тъкмо няма да се потя от тъпите хормони.
Там,където кана с вряла вода,хвърлена във въздуха,замръзва преди да падне на земята,ще ми е ок.
Изгорях направо,не искам никаква топлина.

# 2 208
  • Мнения: 12 123
Аляска и мечтите на Сис ми напомниха за разказите на колеги лесовъди, работили в Коми през 80-те. Най-големият ужас бил, ако не дай си Боже ти се допик@е, а си навън. Още преди стигане до земята п....нята се превръща в ледени късове.

Днес каталясах, явно остарявам вече, нищо, че децата ми не са пораснали още, или поне едното.

# 2 209
  • Мнения: 2 170
Мисти, радвам се, че сте добре. Моят дзвер буха зловещо,  цял ден е нямал време да  да си сложи капки в ушите и да си пие лекарствата във времевия диапазон.Вече не знам на какво да се ядосам първо...
Всички работим като пълни малоумници и аз нямах време да си избърша носа днес, добре, че мама дойде да ми помага. Утре се надявам да е по-лежерно...
Взели сме под наем от една клиника един влагоуловител. Изсмуква много вода, но е толкова шумен, че скоро ще оглушея. Но, нямам избор, да се изсуши всичко, да боядисаме, паркет...и да се подредим вече, че не се издържа... Клошарското съществуване ни дойде в повече!
Бърд, много интересно ми звучи работата ти. Знам, че и ти се изморяваш, но въпреки това си мисля, че ти е забавно Simple Smile
Сис, в онази социалка и аз съм от Париж, но реално съм на г*за на географията. Sunglasses
Мързелче, гуш и се моля баба да се посъвземе Hug
Наспорт, общество, аз съм на айрян, няма такова дъно.

# 2 210
  • Мнения: 7 236
Аз не съм любител на студа, но в Аляска наистина има невероятни гледки.
Това, което Сис разказва за отоплението, съм го чувала за Русия.
Кло, имам приятел, учил в Коми. Това съм го чувала от него, наред с какви ли не други истории. Много ми е интересна темата за Коми, обичам да слушам разказите му.
Карамелче, определено ми е интересно. И друг път съм казвала, много съм доволна от това, с което се занимавам. Е, от време на време има нервни моменти, но къде ли няма. Днес следобед ме побъркаха с експресни задачи, та в крайна сметка не стигнах до Аляска и остава за утре.

# 2 211
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
карамелитке, дай снимка на ембриона, че трети ден го сънувам.

# 2 212
  • Мнения: 14 786
И ММ е бил в Коми като малък с родителите си. Разказва ми разни неща, но не ме влече мен натам. 😀
Мария, честито да е момчето ти. Да ви радва и да е здрав. 🥰🎉🎂

# 2 213
  • Мнения: 276
Ох, искам навсякъде по света аз. Като малка, може би 12 г. не можех да разбера как, хем съм на планета земя, хем не мога да я разгледам цялата, безумие. Питах майка ми, така ли ще си умра, без да видя света? Тя се смееше  и ми пожелаваме да ми се случи.  С днешна дата, няколко европейски градове и
туй то ☹. Не съм се отказала де, може като бабка богаташка да развея капела на някой круиз😁

# 2 214
  • Мнения: 10 884
От мен ще си се оплаквам, че съм много смотана. И че някой в детството и юношеството ми толкова ме е повредил, че ми е по-важно, какво ще си помислят хората вместо да направя това, което искам.
И че съм станала на толкова години и все още не успявам да направя нищо, за да го променя това.
Влизам в магазина за месо днес, с количката, оня с маска под брадата и ми говори носово. И вместо да се врътна и да си изляза, аз купувам. И сега си се ядосвам. Ясно, че повече няма да стъпя там, което е жалко, защото пазарувам редовно от там, но защо не мога да се пречупя и или да си изляза или да кажа да си сложи маската...

Бърди, а с какво се занимаваш Blush

# 2 215
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ули,настоявай си на твоето.

В Коми имало комари...и било още по-ужасно от студа през краткото лято.

# 2 216
  • Мнения: 2 170
Добре, нямам душо, ще караш на фантазия до следващото ми излизане  през желязната завеса. Stuck Out Tongue Winking Eye Ти как си? Приключи ли шопинга и кога се връщате? А Горинич? Къде му харесва повече? Извинявай, че те засипах с въпроси, не е задълже да ми отговаряш, но те мисля Hug
Скан, все забравям да ти каже, че в Александрия видях  SKANIA с цвета на косите ти и вече мога да си те представя  зад волана Heart Eyes
Недовършений подхвърли, че следващата седмица може да ме вземе отново на - "г*з път да види", дано, дано...

# 2 217
  • Мнения: 12 123
Може ли да се похваля?
Най-после се стоплих в къщи. Пуснаха най-накрая парното. Не мога да повярвам, че идиотите, които имам за съседи, симулираха ремонти, само и само да не се напълни сградната инсталация. А че корозира празна, на никой му пука.

# 2 218
  • Мнения: 6 293
Не обичам жегата,но и в Аляска и Коми не искам да стъпя.
Уми,аз така в кварталния магазин много обичам да питам продавачката, защо всички са без маски и да се правя че кашлям.Физиономиите на околните са безценни.
Като карах големия на училище по обед,една особа правеща ляв завой,нито спря на знака ѝ Стоп,нито намали.Завиваше в моята посока,и благодарение на не високата скорост с която шофирах,и скачането ми върху спирачката,осуетих много красив удар . Толкова се шашардисах,че дори забравих да я благословя като сръбски каруцар,а това досега не се беше случвало.Бях с двете деца, направо си загубих граматиката.

# 2 219
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
никъФ шопинг, никъФ кеф!
само обикаляне по изследвания и банки и посолства и НОИ, НАП...
абе мъка.
Горинич си легна на леглот, изпъшка, измърка и каза, че се чувства сякаш никога не сме си тръгвали.
успя да види няколко от учителите, с малко късмет ще види  някое дете и програмата му е изпълнена.
къде е по-добре не знам, но там е по-топло. Simple Smile Simple Smile връщаме се в петък та ще си нагрея кокалците пак.
къде е тоя ембрион? няма ли да се види на гугъл?
ама голям дразнител си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт