Лотария "Зелена карта" 2023

  • 49 388
  • 608
  •   1
Отговори
# 225
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Успях и аз, но след няколко опита.
Май само аз се страхувам повече от вероятността да ни изтеглят...
Успех на всички!

# 226
  • Мнения: 425
Мандалото лопна, кой подал апликация, подал!!! Успех на тези които силно искат.

# 227
  • Мнения: 96
Здравейте,

Аз за лотарията за 2022 да питам.
Излезе Виза бюлетинът за декември и според него ние би трябвало да сме на интервю през януари 2022. Номерът ни е 9ххх. Все още не сме получили мейл за документите и започвам малко да се притеснявам. Чудех се дали някой с по-малък номер вече е получил такъв мейл, както и дали му е било насрочено интервю?

Късмет на всички за 2023!

# 228
  • Мнения: 425
Здравейте,

Аз за лотарията за 2022 да питам.
Излезе Виза бюлетинът за декември и според него ние би трябвало да сме на интервю през януари 2022. Номерът ни е 9ххх. Все още не сме получили мейл за документите и започвам малко да се притеснявам. Чудех се дали някой с по-малък номер вече е получил такъв мейл, както и дали му е било насрочено интервю?

Късмет на всички за 2023!
За Януари сте !

# 229
  • София
  • Мнения: 2 877
Scott, какво означава за януари сте? Ох, още съм омотана аз. Ние също не сме получили мейл, с по - голям номер сме от вас.

# 230
  • Мнения: 96
В другия форум ми отговориха, че DS 260 се разглеждат по дата на подаване и сега са стигнали до 21-22 май. Ние сме подали на 5 юни, така че има надежда скоро да получим мейл.
Иначе и аз разбрах, че би трябвало интервюто ни да е януари, но се чудех дали вече някой с по-малък номер е минал през интервю или пак има забавяне като миналата година.

# 231
  • Мнения: 85
Здравейте,аз съм 1К трябваше да съм в бюлетина за месец Октомври,попълнила съм DS-260 на 1-ви Юни,но все още не съм получила имейл за документи,така,че спокойно

# 232
  • Мнения: 425
Здравейте,аз съм 1К трябваше да съм в бюлетина за месец Октомври,попълнила съм DS-260 на 1-ви Юни,но все още не съм получила имейл за документи,така,че спокойно
Според мен не чакайте имейл да ви ги поискат, ами направо ги пращайте.

# 233
  • Мнения: 85
Аз сканираните документи ги изпратих още на 04.08 без да ми бъдат искани,но на този етап обработват  кейсове,които са си изпратили дс-260 още месец Май и тези кейсове до този момент все са големи номера,и те казват,че са изпратили документи без да са искани,но после ксс пак им ги иска допълнително

Последна редакция: ср, 17 ное 2021, 11:32 от Ralica Tenewa 655420

# 234
  • Мнения: 425
Търпение му е майката!

# 235
  • Мнения: 118
Здравейте,

Имаме група във фейсбук за изтеглените от лотария 2022, нека който е изтеглен и иска да се включи, за да следим процеса си и да си помагаме, да ми пише на лично, за да му пратя линк.

Поздрави и успех на всички!

# 236
  • София
  • Мнения: 4 133
Цоп в темата.

Ние тази година изпуснахме срока за кандидатстване, ама много неща ми се насъбраха и съвсем изключих. Но пък така събирам инфо, кое, как да се направи след това - при кандидатстване. А и след това ако бъдем изтеглени какво да очакваме.

Успех на всички кандидатстващи.

# 237
  • Мнения: 85
Здравейте,има нова информация,темата за 2022 е заключена и го поствам тук!

https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/diver … -2022-update.html

# 238
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Тоест връщат старото положение и документите ще се изискват на интервюто, а няма да се пращат и на КСС. По-добре е така.

# 239
  • Мнения: 85
От Понеделник ни задължават и деца от 5 годинки да бъдат ваксивирани срещу ковид за интервюто.

Общи условия

Активация на акаунт