Лотария "Зелена карта" 2023

  • 49 182
  • 608
  •   1
Отговори
# 90
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Здравейте ,

Всеки говори за фото валидатор за снимките.....
Само че никой не се сети да публикува линк директно към този фото валидатор за да е полезен за всички тук.

На първата страница е публикувана цялата информация, включително и инструмента за обработка и проверка на снимките.

# 91
  • Мнения: 12
Аз проверявам снимките ето тук:
https://greencardphotocheck.com/en/index.php
Даденият линк на първа страница е само за изрязване на снимката.
А за тези, които мислят, че биха се справили в домашни условия със снимката ето едно полезно приложение, където избираш за какъв документ ти трябва снимката и готово.
https://itunes.apple.com/app/id1483750251
И отново повтарям, ако не се чувствате сигурни, че ще направите снимката както трябва по-добре отидете във фотостудио.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 17:45 от Dreamer22

# 92
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Sharky, две поредни години се снимаме в това фото. Не съм ги проверявала във валидатора. Та, дали са ни дисквалицирали по тази причина, не е ясно, но фактът е, че не бяхме изтеглени.
Може и да не са толкова важни снимките, щом като издават визи с неточни такива. Кой знае..
Тази година сменихме фотото, но ще проверя снимките във валидатора.

# 93
  • София
  • Мнения: 16 175
Ами не знам за обикновените визи, но за лотарията не ми се рискува. Сега го чакам малкия да го снима някое приятелче и ние после да му кропваме снимката да пасне на валидатора.

# 94
  • Мнения: 25 732
Здравейте ,

Всеки говори за фото валидатор за снимките.....
Само че никой не се сети да публикува линк директно към този фото валидатор за да е полезен за всички тук.

Здрасти.
Всеки идва и си тупва мъката тук, никой не чете заглавната страница, дето хората са си направили труд да качат инфо.

# 95
  • Мнения: 419
Този валидатор който е сега не като този от миналата година,на мен ми изписа с червен хикс Don’t need cropping the resolution is 600x600pix, а предния си имаше форма на тялото и главата за да се настрои. Незнам пльокнах снимките и пуснах апликациите квото такова.

# 96
  • Мнения: 36
Много внимавайте със снимките които си правите във фотостудиата, твърдят  че уж знаят какви са изискванията а на практика се оказва, елементарни изисквания ги пропускат, например знаят че трябва да е 5смх5см обаче когато е 5х5 не е 600х600 пиксела, а е 591х591 пиксела, какво остава тогава да се спазва процентното съотношение на лицето и главата в пропорциите на образа.
За тези от Пловдив, а и не само мога да препоръчам, изключително точни и коректни и знаят какво правят.
Ето как хората оразмеряват снимката и я правят съгласно изискванията.
ПРИМЕР:


Здравейте, може ли да дадете координатите на фотото в Пловидв? Досега попадам изключително само на такива, които не знаят какво да правят. Благодаря!

# 97
  • Мнения: 209
Ако решат, че снимката е затъмнена или нещо не й харесат, край, не разглеждат кандидатурата. Ужас

# 98
  • Мнения: 25 732
Имаше един преди години, пуснал със снимка на кучето си и беше селектиран. После дисквалифициран за мултипъл апликации.
Толкова заснимките.

# 99
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Именно.. Прекалено значение се отдава на снимките, а не е тук разковничето.

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте,и ние кандидастване от 10 години ,но за съжаление нищо не се случва.Исках да ва питам за снимките които се правят в къщи ,какво мислите след като се направят в къщи и са минали през валидатора всичко наред ли е

# 101
  • Мнения: 98
Здравейте, сега изникна въпрос -  аз имам валиден международен паспорт, но детето ми на две години няма - трябва ли да му направя за кандидатсването?

# 102
  • Мнения: 2
Аз направих моята снимка на бяла стена с телефон, сама си я изрязах и нямаше проблем, мина през валидатора, че даже ме и избраха в DV2022



Здравейте,и ние кандидастване от 10 години ,но за съжаление нищо не се случва.Исках да ва питам за снимките които се правят в къщи ,какво мислите след като се направят в къщи и са минали през валидатора всичко наред ли е

# 103
  • Мнения: 12
Елинор Лавендер за кандидатстването в лотарията се изисква паспорт само на титуляра за децата не се изисква.

# 104
  • Мнения: 166
Здравейте, не ми стана ясно от инструкциите, ако аз съм подала формуляр в който като титуляр съм включила и съпруга и детето ми, трябва ли за съпруга ми да подавам отделно? Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт