💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 270
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 1 245
  • София
  • Мнения: 27 218
Не знам, но аз вече започнах да се напрягам заради това чучело противно. Бях си обещал да не влагам емоции след първите два сезона и бе така, но вече е нетърпимо положението и просто искам само едно нещо - тази бездарна и всячески бутана от продукцията никаквица да отпадне преди обединението. Защото ако стигне там ще е последния пирон в ковчега за това шоу.

Сега върнах да видя промото. Поредна статична игра когато са четирима и май пак предимно за жени. Голям шанс там за Стратимир и Семира.
Може би: 1. Стратимир ; 2. Семира ; 3. Мани ; 4. Калоян
Но както и писах прогнози при Тупарев са безсмислени.

# 1 246
  • Germany
  • Мнения: 2 011
Хубаво смятате, но на мен ми се вижда, че нещо за редене ще е играта. Като за Манита подбрана 😉

# 1 247
  • Мнения: 2 577
Доволна съм от развоя на играта и от номинираните.
За мен и Андрей, и Елизабет се пуснаха с идеята да прецакат племето. Евала на Борис. От началото на Игрите никога не са ми основното, което гледам, вървят ми за фон, но днес за сефте виках за Боби. Евала! С тези ръце, нито лекар потърси, нито се оплака и ги размаза. Някакви претенции чета, че се намествал, а че Кремена през цялото време стоеше на Г? В момента, в който изправи таза и се бухна във водата.
Възхитих се от разсъжденията на Неделчо. Голям стратег, но не отчете факта, че срещу него стои първосигнално същество, което не може да измисли план.
За мен Калоян е точно както го описа Мани-добра физика, много говорене, големи претенции и заявки, а реализация нула. Най-слаб е то тяхното племе. От мъжете.
Мани освен с развети коси, червено червило се беше накиприла и с чокър. Припадам с тези жени. Кремена не може да си вдигне клепачите, токова й тежат новите мигли.
Полската мишка се доказа за пореден път. Позахапала си егото, за да си хапне вкусна тортичка.

# 1 248
  • Мнения: 1 902
Аз гласувах, така, както ми се иска на мен да е. Мани отпада директно, а Калоян отива при отшелника.
За обединеното племе, май ще е другата седмица. Смятам, че ще се разпаднат Бойците.

П.с Искам да проследя един играч до къде е стигнал в Игрите. Та да питам: Кога са приключили снимките на предаването?

# 1 249
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Видяхте ли как след всяко предложение на Ралица, Тъ се обръщаше към Кремена, за да получи или не одобрение?

# 1 250
  • Варна
  • Мнения: 688
Аз вече на тези въпроси категорични отговори няма да давам, докато не видя играта, а то се вижда, че трябва да броим и елементите в самите игри, защото и там прецакват яко.
Няма смисъл от истински прогнози.
Ама никакво развитие в мисленето не наблюдавам тук. Аз вече съм задобряла/далеч съм от съвършенството на сценаристите/! Отговарям на анкетите, като включвам логическо, интересчийско, рейтингово и безмозъчно мислене. Логично е, че след като разори продукцията с цяла торта, Семира отпада-бюджета за нея свърши. От интерес е любовта да победи- Полимир се връща при любимата, спечелил парче пица само за нея. Как се изтърва рейтинга в небесата,а? Мани втора, ама какви ще ги дири при Мартин? Та Мани в игра за задържане на 3 мигли с клепач, побеждава Калоян и той отива при Мартин. 
*Diavolo, шегувам се, дано не го сметнеш за обида към теб.

# 1 251
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз гласувах, така, както ми се иска на мен да е. Мани отпада директно, а Калоян отива при отшелника.
За обединеното племе, май ще е другата седмица. Смятам, че ще се разпаднат Бойците.

П.с Искам да проследя един играч до къде е стигнал в Игрите. Та да питам: Кога са приключили снимките на предаването?

Доколкото помня, към 18 август.

# 1 252
  • София
  • Мнения: 27 218
Хубаво смятате, но на мен ми се вижда, че нещо за редене ще е играта. Като за Манита подбрана 😉

Е, дано да не е. Вече имаше една такава. Когато Соня бе първа, а Туджаров втори.
Дано да висят.
Но на-вероятно ще е нещо за баланс. Монети или нещо такова. Пипкава. Абе нещо в което се иска сръчност в ръцете, да е пипкаво. Ако е така, наистина ще е много нагло бутане за представителката на Факултето.

# 1 253
  • Мнения: 1 117
Сега и аз това проследявам. Grinning
Скрит текст:
За щастие Мани няма да спечели Laughing, но още ще трябва да я търпим, а така се надявах утре да отпадне..

# 1 254
  • Мнения: 2 577
Обаче двете бойкини как се сдружиха. Чак за ръчичка вървят. Кремена като някакъв дон стои и Мани се обръща към нея за потвърждение дали или Grinning Иначе в анкетата гласувах, че Стратимир ще е първи спечелил от четиримата, Калоян отпада директно, а Мани отива при Мартин, но това без да имам идея какви ще са игрите.
Стратимир му няма нищо на ръцете, защото мина само веднъж и Валентин заби и приключиха, та се съхрани.

# 1 255
  • Мнения: 1 902
Благодаря, Смайли. Вече съм на 95% сигурна кой е един от последните 4-ма финалисти (едни 5% си оставам за грешка). Много активен е бил и е в ИГ, след това мълчание и бам на 16 август 1ва публикация. Затова питам.

# 1 256
  • Мнения: 9 700
За мен и Андрей, и Елизабет се пуснаха с идеята да прецакат племето.
И според мен бяха скроили шапка на Красима двамата.

# 1 257
  • София
  • Мнения: 27 218
cucurbita pepo,
глупости, за какво да се обиждам, няма и за какво, моля ти се. 🙂
е, браво на теб, мислиш от всички възможни аспекти. Така и трябва всъщност.
Аз просто се уморих и не ми се мисли дори, няма емоция. Искам само Тъ да си ходи. Но едва ли ще стане...
Калоян или Семира отпадат директно, а другия ще отпадне след срещата с Мартин. Т.е. Стратимир и Мани спасени. Това сочи логиката на Тупарев, факт. Но дано ни изненадат с нещо друго. 😉
Иначе съм се примирил, че приключенец ще си замине и това на 90% е сигурно, че ще е Семира по ред причини.

# 1 258
  • Берлин
  • Мнения: 4 498
Нещо не ми се вярва Кремена да е жена, ама щом така казвате 😜
Искам Мани, Калоян, Стратимир, Семира-и четиримата да отпаднат в този ред.
После Туджаров и Поля, Елизабет, Милена и Вальо. С останалите да се разиграват както си искат

# 1 259
  • София
  • Мнения: 5 551
В анкетата гласувах, че ще се спаси Стратимир, в което вярвам. За останалите гласувах по начин, по който ми се иска да се случат нещата, защото иначе изпадам в когнитивен дисонанс. Smile Мани - да отпадне директно, Калоян да отиде на дуел и да победи, а Семира да отпадне и да се срещне с Мартин. Иначе смятам, че отпаднал директно ще е Калоян, Мани ще победи в елиминационен дуел, а Семира ще отиде на Острова на отшелника.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 18:34 от La Vikinga

Общи условия

Активация на акаунт