🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 6 (11.10 - 17.10) 🐄

  • 38 865
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 255
Цвети днес има рожден ден, което ми напомня че скоро трябва да гледаме и първите фермерски рождени дни.

# 1 006
  • Мнения: X
Чавдар твърди, че се е отказал от големия град, от престижна професия в офис и се е върнал там, от където е, да прави хляб, щото нали... така е близо до земята и традициите. Дрън-дрън! На мен ми се струва, че не се е върнал от огромно желание да е хлебар... Просто не е успял да вирее тук (в София) и в тези среди. С тези възгледи и с тоя сприхав, агресивен нрав, който явно трудно или изобщо не е могъл да овладее, това е била единствената перспектива, иначе е можел и проблеми да си има. Така ми се струва на мен. Тия представи за живота - жената боса и бременна до печката, а като се прибере чорбаджията, му мие първо краката и после му слугува на трапезата, стоейки права зад гърба му, малко с два века е закъснял да ги прилага. Не се е родил в подходящото време да прилага семеен деспотизъм и да сее морал. Дядо ми е бил като него... Баба толкова ми е разказвала, та все едно ми е в къщата тоя.

# 1 007
  • Мнения: 2 654
Чавдар не ме изненадва изобщо. Той си влезе с тази заявка и поради тази причина ми е адски противен от ден едно.
За пръв път виждам Иван и Андрей да влизат в обяснителен режим на критика от зрители. И то лично, от профила си в инстаграм. Пресолиха манджата този сезон с пристрастията. Зрителите не са слепи, все пак. Сезона е провал.

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 02:51 от Butterfly_🦋

# 1 008
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
И във фейса струят подобни коментари, та няма да смогнат да отговарят. Аз никога не обръщам внимание на пристрастията им и дори не ми е правило чак такова впечатление, но днес ми избоде очите и не догледах дуела. На умряло куче нож извадиха..

# 1 009
  • Мнения: 2 102
За мен нямат значение пристрастията,, защото игрите бяха добре балансирани - имаше силови игри като каруцата и коването, където е логично Цоньо да се представи по-добре. За разлика от ИГ не мисля, че ИиА си позволяват да са нечестни с зрителите или да излъжат за времето на някой.

# 1 010
  • София
  • Мнения: 27 132
Много ме е яд за Цоньо. До последно вярвах, че ще победи и ще позная. Брутално е да загубиш решителна битка с 1 мин. Страшно много време загуби с кофата за водата. Не че Коцето бе много бърз със своите циркаджийски пируети. По-малко от 2 мин. бе разликата между двамата преди пъзела. И Коцето да почерпи Теодора, защото той бе тръгнал да ги качва по две летвите, а тя му каза да вземе повече. Също така Коцето имаше и шанса да е втори и му подсказаха за тактиката на Цоньо да си ги нареди на земята, защото Коцето в началото тръгна много припрян и не знаеше къде се намира. Направи и груби грешки. Ако бе първи си заминаваше. Нищо особено не е като дуелист. Надявам се в най-скоро време да го изритат от Фермата. Не остана мъж, който да може да победи. Цоньо загуби заради малшанса и най-вече заради годинките и килограмите си. Всяко негово движение му изяждаше секунди. Е, как да спечели...

Категорично при Иван и Андрей няма шашмалогии, доказано е с годините. Вярвам им на 100%
Битките така се подбират, хем да е равностоен дуела, хем всеки да може да се изяви в нещо в което е добър. А и фермерите сами си избират битките и за колко точки да са. А времето на втория участник не го показват от години, за да е интересно на зрителя. Показват втория хронометър, но някъде до средата на битката и край, а понякога и не го показват изобщо.

Обаче не ми стана приятно, че така пристрастно викаха за Коцето. А и стресираха допълнително Цоньо, че се бави, че няма въздух, че му свършва горивото и какво ли още не. Така ли се окуражава човек???
И другото което ми направи неприятно впечатление. Извинявам се, ама не може да казваш на втория дуелист, спокойно трябва здравата да се потрудиш, за да загубиш дуела?! Ами това автоматично успокоява втория участник и шансът да сбърка е минимален, Да, ок, стана в игра в която едва ли ще има човек във Фермата, който за 30 минути да не може да запомни 16 символа, но все пак по този начин се създава неприятно впечатление за една неравнопоставеност на двамата.

Чавдар или Любо ще са кандидатите за фермер на Цоньо и дано бият Коцето и да го пратят ратай.

# 1 011
  • Варна
  • Мнения: 17 933
Много си е хубав сезона даже. Всяка година май се твърди че е най- слабия сезон. Wink

# 1 012
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Изчетох ви.
Когато съм права за нещо такова не се радвам, но в случая се оказах права и за Цоньо, и за двамата лилипутА.
Нищо, нека Джери остане, за да докаже колко обича България.
Утре може да уринира на химна, за да е по-достоверно. Почти ще му повярвам.

# 1 013
  • София
  • Мнения: 27 132
Животът зад фермата: Епизод 16
Дуелът между Тимон и Пумба



Дори и Мирон се гъбарка на гърба на горкия Цоньо... 🤔
Има някои любопитни неща, но аз си харесвам най-много епизода във вторник, защото се отговаря на въпроси от зрители.

# 1 014
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Не съм гледала промото за понеделник, но обикновено вадят думи от цялото изказване и Чавдар може съвсем друго нещо да иска, да каже, така че, ще видим в понеделник, тогава ще коментирам изказването.
Любопитно ми е кой ще посочи Цонето.

# 1 015
  • Мнения: 10 759
Много се изнервих на този дуел! Абсолютна пародия! Малкото злобарче така си повярва, че е машина, дето мачка... А сълзите му накрая бяха повече от смешни. Тия дуели трябва да се играят без публика! Или да им залепят устите. Абсолютно нечестно подсказване в ползва на Константин. Даже не ща вече и Коце да му викам на този противния българин-патрЕот! Прокървиха ми ушите от на Теодора ми мотивационните речи, егати неприятната женица.

# 1 016
  • Мнения: 3 608
Чавдар твърди, че се е отказал от големия град, от престижна професия в офис и се е върнал там, от където е, да прави хляб, щото нали... така е близо до земята и традициите. Дрън-дрън! На мен ми се струва, че не се е върнал от огромно желание да е хлебар... Просто не е успял да вирее тук (в София) и в тези среди. С тези възгледи и с тоя сприхав, агресивен нрав, който явно трудно или изобщо не е могъл да овладее, това е била единствената перспектива, иначе е можел и проблеми да си има. Така ми се струва на мен. Тия представи за живота - жената боса и бременна до печката, а като се прибере чорбаджията, му мие първо краката и после му слугува на трапезата, стоейки права зад гърба му, малко с два века е закъснял да ги прилага. Не се е родил в подходящото време да прилага семеен деспотизъм и да сее морал. Дядо ми е бил като него... Баба толкова ми е разказвала, та все едно ми е в къщата тоя.
  Всичко е много субективно,и аз живея 22г в Сф но работя в посока да живеем на село след известно време.И не защото не мога да вирея аз или семейството ми в столицата просто и се наситих и имам възможноста късмет шанс да е ако ще да е ,да живея по друг начин да гледам градина къща поляни животни чист въздух спокойствие и още....Та никой не може да каже а само да предполага.По темата тоя мишок ми е много противен хем реве хем се смее много гнусно държание.Бате Цоньо той милия няма заряд за борба пуснал се е по течението,няма хъс ,модерното му е чуждо.

# 1 017
  • Мнения: X
Много ме е яд. За съвсем малко на Цоньо не му достигна да победи. Ако не беше направил онази глупост с водата, която изля, можеше и да победи. Защото после му отне над 1 минута да налее още няколко милилитра вода. Също, както сте коментирали по-назад, лош късмет за Цоньо, че е изтеглил да е първи на последната битка и му видяха стратегията за подреждане и качване на пъзела, която после издадоха на Коцето. Най-големия минус на Цоньо са килограмите му, а не възрастта. Тежат му, забавят движенията му и много бързо се задъхва, заради което беше дразнещо бавен на моменти.

Коцето никак не ми е приятен още от самото начало, когато тук повечето го харесвахте. Прекалено ми е лигав и превзет за мъж, а постепенно се разкри и една злоба у него, която мисля, че ще се разкрива още повече с напредване на играта. Но вероятно ще го дръпнат ощр на следващия мъжки дуел, защото ще го сметнат за лесна мишена. Той изобщо не е силен на дуелите, просто на първия дуел Боби нямаше никакъв хъс и направо му подари победата, а снощи на късмет победи.

Не съм съгласна, че ИиА показват чак такива пристрастия.  Снощи имаше моменти, в които оказа подкрепа и към Цоньо. Преди играта с рязането и коването на стълба, каза, че Цоньо има всички шансове да поведе, както и че е фаворит в играта, което по вашата логика, също може да е въздействало демотивиращо за Коцето. Смятам, че коментарите им са породени от всяка отделна ситуация и битка с цел да внесат малко напрежение за да е по-интересно.

# 1 018
  • Мнения: 3 520
Цоньо се представи много добре на битките, бяха равностойни. Беше бавен, но на тези години и кг сигурно си има някакви болежки и толкова може. А проблемът със запаметяването, там вече всичко беше въпрос на психика. Но като цяло много достойно представяне, пожелавам му повече самочувствие и да отстоява себе си.

# 1 019
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
"В тази събота и неделя"  тази сутрин по бТВ,  Цоньо каза, че искал Живка да спечели фермата, нищо чудно да посочи и нея за фермер на седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт